- 400 тис. км
- Херсон
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Машина рабочая лошадка
Машина рабочая лошадка
Машина повністю в робочому стані. 4 електросклопідйомники, електро люк, електрошторка заднього скла. Газ євро4 вписано у свідоцтво про реєстрацію та встановлено на авто. Балон 60л. Ходова повністю замінена на нову. Днище та пороги цілі. На капоті поліз лак. На лобовому склі тріщина. ТО вчасно кожні 10 тис. км. Салон велюр. У машині не курили.
Opel Omega B — комфортний та просторий седан на автоматі. Авто в хорошому технічному стані, мотор та коробка працюють добре. Дуже комфортна машина для щоденної їзди та дальніх поїздок. ?? Автоматична коробка передач ?? Клімат-контроль ?? Електросклопідйомники ?? Протитуманні фари ?? Великий та зручний салон ?? Дерев’яні вставки в салоні По кузову є нюанси — присутні сліди корозії та рижики в деяких місцях, що видно на фото. Авто має хороший вигляд, м’яко їде та дарує комфорт за свої гроші. Підійде як перше авто або для тих, хто шукає просторий німецький седан.
Продам Опель Омегу в отличном состоянии газ евро 4 оформлен, все вопросы по телефону
Машина заводиться та їде. ГБО присутнє , четверте покоління
Продам опель омега, повністю на ходу замінено зчеплення,все працює шини практично нові зимові детальніше за телефоном
Мотор 7000 після капремонту Переоформлення Інформація за телефоном
Продаю бо купив іньше авто. Подробицьі по телефону.
продам авто в гарному стані варить не потрібно. все зроблено вся ціла рівна .дірок взагалі нема пороги усилені салон доглянутий стекла цілі резина 50 проц зносу мотор робить справно як на газу так и на бензині розхід палива сер 7л ходова зроблена електро багажн.заводиться на газу так и на бензині .одним словом сів і поїхав .торг.
Авто на повному ходу бере масло підимлює на повній комплектації
Немає АКБ І троїть.
Продаю свою машину, володію нею з 2021 року. Машина в хорошому стані, не без нюансів — все ж таки роки. В ходу м'яка і приємна, а мотор 2.5 v6 дарує емоції, а ГБО економічність. Салон приємний, чистий, великий. Авто ще на зимовій гумі, віддам комплект літньої. Фари лінзовані, led лампи ближнє та дальнє світло, алюмінієві кришки клапанов .Продаж з переоформленням. Будь-яким для вас зручним способом. є торг біля капота. знаходиться в Миколаєві . Продаю так як купив інший автомобіль . Кому цікаво телефонуйте пишіть ) я другий власник в Україні
Для своіх років непогана
Торг хороший присутній За 1700, чи за 2000 не звоніть розмови не буде
Авто в гарному стані, сів та поїхав! Потребує не значного ремонту по ходовій! Деталі за телефоном!
Продам омегу , пару років тому підварювалась і фарбувалась повністю , гбо 4 , бі-лед лінзи , новий грм і помпа , новий радіатор , нові шарові , нові колодки , рульова трапеція перебрана , давно стоїть то треба трішки глянути до проводки , по мотору питань немає, масла не бере , стоїть електронний дмрв , в додачу віддам гору запчастин
Opel Omega 2002 • 2.2 газ/бензин • механіка Автомобіль у робочому стані, на повному ходу. Кондіціонер працює. Двигун працює стабільно як на бензині, так і на газу. Коробка передач механічна - без зауважень. Ходова частина в нормальному стані, сторонніх шумів немає. Авто обслуговувалось, придатне для щоденної експлуатації. Комфортний та просторий седан, з великим салоном та багажником. Підійде як для міста, так і для далеких поїздок. Документи в порядку.
