- 40 тис. км
- Дмитрівка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані Переоформляється Страховка до 27 року Деталі по тел Без торгу Обмін не цікавить
Продам авто - заводится,едет! Газ вписан,гидроусилитель,опрятный салон,в системе тосол(не течёт,не сычит). Двигатель после кап.ремонта 8 т. На бензине не работает(нужна замена бензонасоса),нужно приложить руки к ходовке,вопросы по ЛКП(не критически) Продажа с полным переоформлением
Продам свій автомобіль,з переоформленням.В сім'ї була 5 років.Тільки зробив капітальний ремонт двигуна, двигун робить добре,в круг зроблено ходова.Машина не гнила. Стоїть зимова гума. Деталі біля авто.
БЕЗ ТОРГУ!!! Автомобіль на свої роки в дуже гарному стані.Кузов без корозії, ходова збита, двигун працює рівно.Детальніше по телефону.
Авто 30 років в одній сім'ї. Нещодавно замінені , гальмівні передні диски та задні, бензо бак , рульові наконечники. Масло фільтра мінялись місяць тому, нова вихлопна, замінені задні пружини. Перероблений на безконтактний дмрв. Лед фари. Туманки, обігрів заднього скла, електро регулювання бокових зеркал, все працює в штатному режимі.
надійне авто,центральний замок на свої роки дуже класне авто
Машина 1996 року, сів і поїхав. Двигун 2,6 від донора, у навантаження даю двигун 2,5 рідний у зборі цілком. Газ 4 покоління. Масло не бере. Все працює, кондиціонер тільки заправити, гума 1 рік. Гнилі та іржі немає. Присутні дрібні рудики. 10 000 км тому замінив: ГРМ, всі ролики, помпу, насос ГУР, котушку запалювання, проводи, свічки, два лямбда-зонди, одна вихлопна нова. Є трекшн контроль.
Машина в хорошому стані, варити, красити не потрібно, двигун працює добре, міст не гуде, машина довго стояла треба прокачати тормоза вони є але слабі,заводиться з пів оберта,працює як на бензині так і на газу.Машина родичів,З документами все добре,любий вид переписування .
Продам омегу а двигун 1,8 бензин інжектор працює чудово,хороший акб,замінений бензонасос,фільтра,щеплення ,в цілому авто не нове але завів поїхав стан кузову видно на фото стакани та задні пружини на місці нічого критично робити не потрібно він код читаєця можливе переоформлення при бажані є номер власника кому цікаво більш детально телефонуйте запитуйте.
Заводиця
Питання через смс. На ходу. Торг
Продам Opel Omega B, 1995 рік, на ходу, термінових вкладень не потребує. Двигун 2.0 газ/бензин 8-клапанний. Двохзонний клімат, кондиціонер працює. Салон 4/5, для своїх років непоганий. По ходовій проблем немає. Днище не гниле, пороги цілі, стакани також, не критична іржа на арках, незначні пошкодження(сколи і подряпини) бамперів.Два комплекти резини. Торг присутній
Автомобіль у справному стані.документи в порядку
Авто на ходу в гарному стані. Сів і поїхав.Ходова повністю перебрана, двигун не димить, газ/бензин, робилися зварювальні роботи(заміна арок та підкрилок) якісні підкраси в місцях зварок. Авто без рижиків. Реальному покупцю торг у авто.
