- 300 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Опель в хорошому стані Стоїть нова гума зима Машина бадьора не вимагає вкладень щодня на ходу
Продам Опель в хорошому стані Стоїть нова гума зима Машина бадьора не вимагає вкладень щодня на ходу
Авто в робочому стані, акамулятор слабий довго не тримає заряд . Можливий обмін на менше авто не жигулі. Подивитись можна у Фатівський район. Село Скригалівка.
Технічно справна, потребує малярних робіт по документах все нормально(тільки переоформлення ) газ вписаний
Продам опель омега газ бензин. Авто в доброму стані . Все працює Мотор 2.0 Працює добре без зайвих зауважень .Ходова частина без зауважень . Кузов не гнилий і без рижиків . Резина в хорошому стані. Всі інші питання по телефону !
Автомобіль повністю на ходу. Мотор в доброму стані. Є нюанси по кузову, видно на фото. Всі розходники змінювалися своєчасно. Всі інші питання по телефону. Повне переоформлення.
Продаю Opel Omega B 2.5 газ/бензин 1999-й рік. 5-ступ. механіка. 3500$(торг) Авто в гарному стані. Їде гарно як на бензині так і на газу. Стоїть хороша резина Michelin. Гарна комплектація: антибукс, АБС, двухзонний клімат, повний електропакет, обігрів переднього та заднього скла, а також обігрів та електрорегулювання дзеркал, електрорегулювання передніх сидінь, круїз-контроль. Штатна акустика BOSE + штатний підсилювач. В подарунок з машиною віддаю хороші EVA коврики. Замінена вся система охолодження, прокладки клапанних кришок, прокладки впускного колектора, проведено ТО газового обладнання, масло замінено. Також замінено повітряний та масляний фільтра та фільтра ГБО. У вересні замінено свічки та високовольтні провода. Салон не убитий, але є декілька некритичних нюансів по салону. По кузову також все нормально, але є пара некритичних моментів. Ходова в нормі, тільки треба замінити стійки стабілізатора. Ціна вказана з урахуванням всіх недоліків. З документами порядок, авто переоформляється без проблем. Можливий торг!. Перекупам та автобаригам не турбувати. Детальніше по телефону.
Продам опелька на бойовому ходу, все що можу сказати вкратце непогана машина яка за свою вартість довезе куди завгодно і зручна, для першої або на повсякдень супер, проблеми не значні присутні але не впливає на їзду, телефонуйте пишіть, авто в київській області але може бути і в Києві.
віддам майже по ціні металолому, дуже строчно потрібні кошти...
Всі деталі за телефоном.
Без акамулятора. Торг можливий
Продам власний opel omega b . 2.0 бензин . Газу ніколи не нюхав . Шкіряний салон. Стан задовільний . По мотору , коробці , ходовій питань не має. З документами все добре , любий вид переоформлення, авто на мені. Вся інформація по телефону .
Терміново продається авто, 2.0 газ бензин, документи в порядку, газ вписаний, любе переоформлення. кондиціонер заправлений, акумулятор помінений , в комплекті йдуть 4 літні колеса на титанах, є нюанси по кузову на фото видно, розтермінування та обмін не цікавлять , торг на місці тел.**********
Ходовка новая, кузов с нюансами, варить не нужно, движагель поймал клин резина новая. В основном всё новое, делал для себя но не уследил за двигателем клин из-за масленого голодания(
Продам автомобіль в хорошому стані, заводитися і їздить добре, все працює. Двигун масло не їсть. 2.3 л. Турбо-дизель. Коробка, міст не виє. Більше інформації по телефону. Моб.********** або **********
