- 228 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
З Німеччини. Розмитнена. Все працює. Авто без вкладень. Кондиціонер заправлений. Можлива доставка.
Авто 30 років в одній сім'ї. Нещодавно замінені , гальмівні передні диски та задні, бензо бак , рульові наконечники. Масло фільтра мінялись місяць тому, нова вихлопна, замінені задні пружини. Перероблений на безконтактний дмрв. Лед фари. Туманки, обігрів заднього скла, електро регулювання бокових зеркал, все працює в штатному режимі.
Авто на ходу в задовільному стані,якщо цікаво задавайте питання по телефону або при особистому огляду на місці біля капоту ,газ вписаний в тп.
В гарному стані 1.4 бензин дуже економний за деталями дзвонити
Продам омегу б, на ходу , сів поїхав , виведені провода до савбуфера, потребує не значний косметичний ремонт , в подарок багато до неї запчастин , всі деталі по тел Андрій
Машина в хорошому стані мотор коробка ходова ідеал по кузову є не великі нюанси не великі царапини сколи
У хорошому стані вкладень не потребує з інших питань відповім по телефону переоформлення без проблем.
Продаю власне авто, повністю обслуговане, нічого робити не потрібно, є комплект літньої резини
Продається, автомобіль у гарному стані двигун, коробка у гарному стані всі інші питання по телефону
Автобус у хорошому стані. Багато чого зроблено, є фотозвіт. З продажем не поспішаю, без торгу.
Авто приїхало з Австрії в 2021р. Я перший власник. Авто в хорошому стані, на ходу. Клімат контроль, пічка працює ідеально, є вебасто, центральний замок, семимісна. В ДТП не була. Масла, фільтри замінюються вчасно. Авто знаходиться в м. Ковель
Продажа в связи с приобретением другого автомобиля. Автомобиль в моем владении с начала января 22 года. В настоящее время автомобиль находится в Варшаве. По технической части авто в исправном состоянии. Ходовая не скрипит, не стучит. Мотор работает как положено. В октябре 23-го сделан конденционер. Масла и фильтра менялись после покупки. Следующая плановая замена на 221 тыс. покупалась с пробегом 208 тыс. По более подробной информации звоните по номеру КС.
Машина економна Двигун хороший масла небере Резина хороша зад новий другий сезон В комплекті літня резина на титанових дисках Салон чистий
Нормальна робоча конячка! Технічно повністю ідеальна! Заводський пасажир! За авто дивилися, все і завжди робилося вчасно! На всі запитання відповім по телефону!
Opel Astra H 2004р. 1,8 Газ/бензин. ГБО-4 вписано в ТП. Кондиціонер працює. Машинка в гарному стані. По кузову питань немає, без гнилі чи ржавчини. Не фарбований майже весь, є 2 косметичні підкраси. Технічно обслужений та вкладень не потребує. Моторчик шепче, їде бадьоро, мало не бере. Є фаркоп. Документи в порядку. Питання за телефоном.
Мотор масла не бере. Коробка працює добре. Деталі по телефону.
Opel Astra H 1.7 CDTI 92 kW (125 к.с.), 6-ступенева КПП. Автомобіль у дуже хорошому стані. Проведений повний технічний огляд автомобіля. Ремні,ролики замінені 5000км назад.Мотор працює ідеально, без сторонніх шумів, не димить, масло не бере. Кузов повністю в рідній фарбі, без ДТП. Ходова частина обслужена, нічого не стукає та не гримить. Авто доглянуте, всі розхідники замінювалися вчасно. Економний та надійний дизель з хорошою динамікою і невеликою витратою пального. Вкладень не потребує, сів і поїхав. На обмін ціна 6500. Пропонуйте.
Продаю власне доглянуте авто Опель Астра J 2011 1.7 турбодизель. В сім?ї 3 роки( переставляв з себе на дружину) тому власників двоє за 3 роки. Їздило кожного дня по місту тому за 3 роки наїздили тільки 18тис.Сажовий видалено попереднім власником. За час володіння авто всі акти виконаних робіт додаю на фото. Комплект 2 ключа. Телефонувати з 8:00 до 20:00
Перший власник в Україні.Зручне економне авто. повністю оброблено антикором.з'ємний фаркоп.другий ключ та документи з якими приїхала з-за кордону. елефонуйте все розповім
Авто в дуже гарному технічному стані і візуальному , без корозії і гнилі кузову дуже доглянутий , як на свій вік! Машинка куплялась в салоні в Україні , та дуже береглась і в одних руках з салону ! Кондиціонер працює ! Рідний пробіг !!! Хороша резина ! Замінено ланцюг ! Готовий до будь якої перевірки на сто! Хто шукає гарне збережене авто звоніть ! Будь який вид переоформлення! Авто дуже дуже економне!
