- 250 тис. км
- Володимир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Мотор хороший, коробка також, авто на ходу, деталі по телефону.
Мотор хороший, коробка також, авто на ходу, деталі по телефону.
Авто в чудовому стані . Володію майже 2 роки. Розхідники замінено . Двигун , коробка та ходова в доброму стані . Вкладень не потребує . Не фарбована.
OPEL ASTRA-H combi 1.8і (Z18XER) МКПП05.10.2009 Авто пригнане з Німеччини у 2021 році. Останні 2 роки майже не використовувалося. Необхідно замінити акумулятор та антифриз. Є незначні пошкодження кузова (на фото)
Авто на повному ходу. Стан дуже хороший. Всі питання за телефоном.
Машина в гарному стані
На ходу. В хорошому стані. Мотор 2.2 дизельний, коробка механіка . З документами порядок, переоформлення. Кому цікаво звоніть.
надійне авто,центральний замок на свої роки дуже класне авто
Продам Opel Astra 2003 року. Автомобіль у хорошому робочому стані, двигун і коробка передач працюють без нарікань. Економне та надійне авто для міста і траси. Салон доглянутий, документи в порядку. Автомобіль знаходиться в Ізмаїльському районі. Можливий торг біля авто. Дзвоніть
Продам свіжо пригнаний народний автомобіль Opel Zafira комплектація COSMO, з хорошим двигуном 1.6 мпі, бензин, з ріднім пробігом 208 тис., ( документи з приводу пробігу є), кузов автомобіля на свої роки в дуже хорошому стані, без ДТП, ржавщин і колір авто дуже гарний, салон в ідеальному стані, працює все, технічно проблем немає, літня резина на титанових дисках, авто розмитнене і сертифіковане, можливий пригін в інше місто, торг
пропоную зифірку 1.8 бензин газу не бачила розвідники замінено гума зима літо салон охайний всі питання по телефону
Продам авто, я другий власник. Пробіг оригінальний, нова зимова гума. По ходовій і мотору питань немає. Більш детально- по телефону. Торг можливий
Автомобіль у чудовому стані. Замінений ремень ГРМ, масло, усі фільтра. Резина нова. За додатковою інформацією телефонуйте
Продам власне авто придбане у 2009р.Автомобіль в робочому стані все працює сів і поїхав Два комплекти гуми (літня на легкосплавних дисках.) Детальна інфомація по телефону.
Хороший стан, гарне авто як для сім?ї так і для роботи, великий салон трансформер, 7 мість, 2 комплекта коліс на дисках. ГБО вписане, продаж з переоформленням. Тел **********
Пропоную Вашій увазі доглянуте авто.купувалось у 2024 році для жінки ,але так вона і не іздила бо перебувала за кордоном .авто виізжало тільки для того щоб змастились диталі . Все в рідній фарбі ,не бите на літній резині вартне кого цікавить таке авто,хто купить не пошкодує .машинка збита і економна, продається бо нема кому іздить стоіть в гаражі.перекупам прошу лишніх звінків не робити ціна адекватна на таке авто ,кого реально зацікавить будем розмовляти.всім гарних та вдалих продажів і покупок :телефон власника :лександр
Номер телефону
