- 71 тис. км
- Ковель
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані,повністю на ходу!Всі деталі по телефону!
Авто в хорошому стані,повністю на ходу!Всі деталі по телефону!
всі питання по номеру телефону «»
Авто в рабочому стані! Їде гарно,спорт подвеска,диски 17,дискові гальма в круг,встановлений ковш, торпеда вектора с цифровою приборкою, двигун 2.0 випуск4.2.1 впуск тюнинг в авто установлен NOS но не подключен!
Машина повністю на ходу . Не потребує вкладень. Двигун після капремонту. Ходова зроблена .
Продам опель кадет.Машина на ходу був капремонт двигуна 1рік назад,замінено багато запчастин.
авто в гарному стані, потребує трохи уваги
Авто справне, є певні недоліки. Продається за символічну суму. В авто є магнітола. Завів сів та поїхав. Більш детальна інформація за телефоном
Авто кожен день на ходу,жодного разу не підводило. Двигун 1,3 бензин економний. Нова кришка трамблера,новий бігунок,залито новий антифриз,замінено задній сальник колінвала,також залито свіже масло. Салон чистий.Є нюанси по кузову. Лобове має тріщини,в наявності є друге віддам з машиною. Зимова резина на титанах R14.Задні ланжерони цілі,балка теж.Було замінено лівий поріг та ланжерон.Свіжа страховка на рік. Новий стартер.
Opel Kadett в комплектації SNOW, для холодних країв, в хорошому стані, є підігрів сидінь штатне, люк, нова резина! Поміняні всі масла та фільтра
Авто в гарному стані! багато чого замінено та зроблено! можливе переоформлення. Надам інформацію, фото та відео за номером тел Сергій.або ж тут
Автомобіль на ходу , кожен день у використані , їде добре , не гнилий , все як на фото , всі деталі по телефону
Продам Опель Кадет. На ходу. Треба приділити увагу правому порогу. Салон не комплектний. (Частина залишилася на окупованій території). Двигун 1,3S 75к.с. КПП 5ступенева. ГБО2 не вписане. Авто працює як на бензині так і на газу. Зимова резина. Пічка гріє. Світло світить, Є підігрів передніх сидінь (він працює). Фаркоп. Автоматичне ближнє при запуску двигуна. Приборна панель від Нексіі. Підрамник від опель вектра А(ШРУСи ніколи не вирве), Передні гальма 256мм, ГТЦ та ВУТ від есперо. Задні гальма збільшені від Аскона С. Реальний пробіг не знає ніхто. В мене авто з 2011 року. Я міняв двигун на контрактний та вписував його при перереєстрації у 13 році. Пробіг двигуна на теперішній час приблизно 220 тис км. Зовнішній та внутрішній вигляд- це не сильна сторона цього екземпляру. Але технічно він перевершує більшу частину кадетів, що дожили до наших часів. Кадет прекрасно підійде у якості технічки. Великий багажник, та висока вантажопід'йомність- це його сильні сторони. Переоформлення через ДІЯ. Власник батько, я вписаний в ТП.
Потрібно подивитись до Пічки!!! СРОЧНО Продам Opel Kadett 1.3 1987 року, їде бодро, 4-ступка коробка, росхід 6-7 л. Арки поварені , треба лише шпаклянути та пофарбувати в круг. Стоїть нова зимня резина р13. По мотору та ходовій все добре, їде та тяне в горку 100км/г . Треба зробити косметику. В додаток віддам запчатини на неї(задня кришка багажника , пластик в багажник, ще один руль) Немаю часу займатись косметикою, так як кожного дня на службі. Продаю так як треба машину по вище, дуже низька для сельських місцевостей та полігону. Розумний торг. На всіх документах з переоформленням Можливий обмін з моєю доплатою(радянський автопром не пропонувати) Пишіть, телефонуйте.
