- 66 тис. км
- Херсон
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто на повному ходу, сів поїхав, робоча машинка
Daewoo racer 1995 року той самий opel Повністю на ходу робоча лошадка 2 власника .
цей сарай ще їзде, масла не бере ,але ввесь гупає і калатає . треба робити все . дуже вмістка , табір циганів можна загрузити , і місце ще залишиться тупі питання не задавайте заводиться і їде
обмін на мото 250-300куб з доплатою з переоформленням тільки смс не завжди можу відповісти
На ходу, майже все працює (крім магнітофона) Кілька років назад була поварена і змазана якоюсь змаскою, щоб не ржавіти, технічно досить в не поганому стані. Новий акумулятор, і нове заднє вікно з підігрівом. На зовнішню косметику акцент не робився, але в середині досить чисто.
машина в доброму стані шарові поміняні масло небере бензин 1.3 механіка
Продам Opel Kadet 1,6 карбюратор. Авто находу в роботі кожного дня по двигуну питань немає Двигуну після капітального ремонту. Був замінений бензонасос (стоїть електричний) стартер, АКБ (НОВА) піввісі, всі рідини та фільтра замінені, нова гума, гарний автозвук.
У нормальному стані кому цікаво дзвоніть
Розбите задне скло! Під відновлення, або проєкт. Потребує зварювальних робіт. Не на ходу, немає двигуна, і трансмісії, комплектація обговорюється. Нові передні колодки, задні гальмівні циліндри, трос ручника.
опель в гарному стані, варився та красився ,після повного кап ремонту проїхав десь 1000км, збирався з голого кузова, мотор після ремонту, працює ідеально, є незначні дефекти так як машина не з салону, обов'язково переоформлення, деталі по телефону торг біля машини,додаткові фото чи відео без проблем в ВАЙБЕР
На повному ходу. Не гнилий. Запускається з пів оберту. Резина зад нова літо, перед зима 70%. Мотор сухий. За деталями телефонуйте.
всі питання по телефону авто на ходу зроблено як їздив у відпустку перебралася вся ходова по кругу багато замінено торг присутній т
Продам Opel Kadett 1.3 (бензин, МКПП) Автомобіль у хорошому технічному стані, та на ходу. Двигун 1.3 бензин, механічна коробка передач. Ціна: 850 € Можливий торг біля авто
Мотор масла не бере. Коробка працює добре. Деталі по телефону.
продам 2 машини на ходу варити не треба машини на ходу в червони треба карбиратор треба карбиратор вин е тилки поставети свсе працюе нормально
Продам Опелька на повному ходу.Коробка 5 Ступка двигун працює рівномірно.Кузов цілий в нормальному стані.Резина зимова.
Технічно справна по кузову роботи не потрібно Тільки передній бампер є невеликі тріщини можливий обмін
