- 100 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Продам Опель кадет,1,3 газ бензин,на ходу,сел поехал, возможен обмен,звоните
Продам Опель кадет,1,3 газ бензин,на ходу,сел поехал, возможен обмен,звоните
На ходу. Прийомистий. Все працює. Капіталка 3 р тому. Потребує кузовних робіт (пороги).
Автомобіль на повному бойовому ходу . Двигун не димить , тягне добре , мастила не бере . Було проведено кап ремонт двигуна 15 тис.км назад . Ходова частина в нормі . Коробка 4ьох ступінчаста , якої хватає з головою , 120 крейсерська швидкість . Днище автомобіля було поварене 2 роки тому . Фарбувати нічого не потрібно . Газ вписаний. По документах все добре.
авто на ходу продається без акумулятора більше по телефону
Продам перше авто в бойовому станові. По техніці замінено: Прокладку ГБЦ АКБ Прокладку кришки розпредвала Настроєний карбюратор Pierburg B1 Резонатор вихлопу від Hyundai I30 Замок запалення з новим ключем По ходовій: Відновлено майже все, ставили все нове, нові стойки, нові ричаги, нові стабілізатори, нові шруси По салонові: Перешито повністю сидіння, дверні карти відновлено, встановлена поличка з аудіо-колонками NEO та встановлена магнітола Pioneer MVH-S100UI, постелена НОВА шумоізоляція і постелений новий ковролін, замінений новий ущільнювач на всіх чотирьох дверях Є питання по лкп В одних руках майже 2 роки, до мене 1 власник в Україні власник з 1997 року Продаж тільки по свідоцтву про реєстрацію ТЗ
На ходу , після ремонту , потребує косметики
Потрібна капіталка двигуна,пороги їржаві,дніще на трієчку,лобове трохи задіте осколками,на їзду не вліяє,в правому передньому крилі теж дірка від осколку,резина літня 13а майже нова,запаска нуляча,акума норм на гарантіі,опєльок пройшов весь Авдос,ні разу не підвів,на гражданці не зміг,по суті на запчасті,а там може комусь є час та бажання займатись
Авто в хорошому стані,повністю на ходу!Всі деталі по телефону!
все вопросы по телефону
Авто кожен день на ходу,жодного разу не підводило. Двигун 1,3 бензин економний. Нова кришка трамблера,новий бігунок,залито новий антифриз,замінено задній сальник колінвала,також залито свіже масло. Салон чистий.Є нюанси по кузову. Лобове має тріщини,в наявності є друге віддам з машиною. Зимова резина на титанах R14.Задні ланжерони цілі,балка теж.Було замінено лівий поріг та ланжерон.Свіжа страховка на рік. Новий стартер.
технічно-справна - протитуманні фари,фаркоп, легкосплавні диски
Продам Опель Кадет. На ходу. Треба приділити увагу правому порогу. Салон не комплектний. (Частина залишилася на окупованій території). Двигун 1,3S 75к.с. КПП 5ступенева. ГБО2 не вписане. Авто працює як на бензині так і на газу. Зимова резина. Пічка гріє. Світло світить, Є підігрів передніх сидінь (він працює). Фаркоп. Автоматичне ближнє при запуску двигуна. Приборна панель від Нексіі. Підрамник від опель вектра А(ШРУСи ніколи не вирве), Передні гальма 256мм, ГТЦ та ВУТ від есперо. Задні гальма збільшені від Аскона С. Реальний пробіг не знає ніхто. В мене авто з 2011 року. Я міняв двигун на контрактний та вписував його при перереєстрації у 13 році. Пробіг двигуна на теперішній час приблизно 220 тис км. Зовнішній та внутрішній вигляд- це не сильна сторона цього екземпляру. Але технічно він перевершує більшу частину кадетів, що дожили до наших часів. Кадет прекрасно підійде у якості технічки. Великий багажник, та висока вантажопід'йомність- це його сильні сторони. Переоформлення через ДІЯ. Власник батько, я вписаний в ТП.
