- 433 тис. км
- Шепетівка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
В не поганому стані.Стеклопідйомники, газ вписаний.Бажано писати або дзвонити на Вайбер.Я власник .Переоформляється. Сварки не потребує. На свої роки в непоганому стані.1000$ кінцева точка.Хто візьме я думаю не пожалкує.
один хозяин в Україні, 25 лет в одних руках, машина переоформляетса ,номер кузова читається отлично, газ бен
Авто в доброму стані, кожного дня на ходу Мотор працює добре, їде добре Не димить, не гріється Гарна резина Страховка присутня Електросклопідйомники Документи порядок
На ходу, майже все працює (крім магнітофона) Кілька років назад була поварена і змазана якоюсь змаскою, щоб не ржавіти, технічно досить в не поганому стані. Новий акумулятор, і нове заднє вікно з підігрівом. На зовнішню косметику акцент не робився, але в середині досить чисто.
машина в доброму стані шарові поміняні масло небере бензин 1.3 механіка
Продам авто в гарному робочому стані, все працює без нарікань сів і поїхалв.
Опель кадетт 1.3 газ.Двигун і коробка в доброму стані . Ходова з переді нова.Не на ходу - потребує сварочних робіт.Відсутній акум.Переоформляється.
На повному ходу. Не гнилий. Запускається з пів оберту. Резина зад нова літо, перед зима 70%. Мотор сухий. За деталями телефонуйте.
Продам Opel Kadett 1.3 (бензин, МКПП) Автомобіль у хорошому технічному стані, та на ходу. Двигун 1.3 бензин, механічна коробка передач. Ціна: 850 € Можливий торг біля авто
Авто з ручним керуванням, підійде для людини з інвалідністю, для інших можливо зняти. Працює на бензині і газу (газ вписаний).Технічно в нормі, порогів немае. Більш детально по телефону.
Мотор масла не бере. Коробка працює добре. Деталі по телефону.
продам 2 машини на ходу варити не треба машини на ходу в червони треба карбиратор треба карбиратор вин е тилки поставети свсе працюе нормально
Продам Опель Кадет в хорошем состоянии, двигатель обем 1.3, не гнилой, все работает по вопросам звонить
Продам Опелька на повному ходу.Коробка 5 Ступка двигун працює рівномірно.Кузов цілий в нормальному стані.Резина зимова.
Тільки смс ! туди напишу номер ! Надійна робоча конячка в стані кожен ранок сів завів - поїхав, не підводить, ухожена. Пороги та по дну поварена. Моно, газ-бенз, Газ вписаний в техпаспорт. телефон власника присутній. Нове - радіатор, стартер, генератор, перед супорта та діскі - Ланос, нові тормозні трубки мідні по кругу, пневмо подушки ззаду. Віддам за штуку без торгу
Всі питання по телефону!
