- 280 тис. км
- Ізяслав
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам свій автомобіль, пригнаний з Європи в 2019 році. В чудовому стані. Встановлено газ, записаний в техпаспорт. Новий акумулятор, на зимовій гумі.
Продам свій автомобіль, пригнаний з Європи в 2019 році. В чудовому стані. Встановлено газ, записаний в техпаспорт. Новий акумулятор, на зимовій гумі.
Для шанувальників данного авто!Багато чого зроблено,замінено на нове!Фарба рідна,в дтп не була.По косметиці на фото видно.Кондиціонера не має,знятий...Газ вписан в ТП.страховка присутня,дійсна ще майже рік.
Питання по телефону
Продам хорошого німця кожа- рожа, Тітани на r15, гума зима, хороше світло.Проводився ремонт голови,повністю откапіталена нові: клапана,направляючі, сальніки, шліфовка, новий розпредвал їде добре! Є газ вписаний в техпаспорт, потрібен лише балон. Далі всі питання по телефону
Продам власне авто! Економний,надійний та компактний - це головні слова цього авто. Все вчасно обслуговувалося, гума вже зимова нова. Авто було сімейним. Чому продаю, тому що маю потребу у великому (хочу кросовер).
продам опель омега б в хорошому стані двигун послє капіталкі прошов 13000 км резіна р 16 нова стоїть газ 4 поколіня гнилі нема авто
Opel Vectra A TS 2,0 бензин Опель Вектра А Авто після окупації Стан на фото Кузов ніби живий Фото салону та підкапотки за запитом Весь час був на ходу, після місцевих злочинців мародерів без акумулятора, музики,, коліс, бокового переднього скла Ключі від авто є, але я не зміг завести-треба дивитися до бенза Газ є-але не прописаний переоформлю на Вас чи вашого покупця
Стан - сів і поїхав газ вписаний в техпаспорт.Всі деталі за телефоном.
Продам надійне авто ,сів поїхав варити не потрібно є не критичні нюанси по ЛП на свої роки дуже добре зберігся ,їде бодро в ПОДАРУНОК віддам диски ,стоїть газ (вписаний) детально звертайтесь по телефону...
Авто в гарно стані , вписане 4 покоління газу , машина на повном бойовом ходу, сів поїхав , комплект зимової гуми в подарунок!!!деталі за телефоном Павел.
Хороша машинка. Все працює, газ вписаний. По ходовій частині все норм, є невеликі відколи на фото все видно. АКБ новий змінювався 15.05.2024. Є торг, дзвоніть кому цікаво!
хороший вмістка машина в хорошому стані, працює на газу і бензині, замінено нещодавно мастило,
Продам авто технічно в хорошому стані,недоліки видно на фото, болячка задні арки, ходова частина в хорошому стані, акумулятор добрий,ризина хороша,люк працює,не тече,4 склопідйомники, торг присутній.
Продам авто, заводиться з пів оберту, їде, ходова вся зроблена, рульова рейка в гарному стані, майже повна комплектація. Двигун, коробка і все інше крім кузова в гарному стані. Кузов пошкоджений вибуховою хвилею (без уламків). За день до пошкодження була підготовлена під грунтування. Повністю посварена. Двигун x20xev не димить, компресія норм. Переоформлення або знаття щ обліку.
Опель Аскона. 1988 г.в. машина на ходу. 1.8 л. Газ/ бензин. Моноинжектор. Требует не больших вложений. Год гоняла на воине. Обслуживалась. Понятно,что это не лимузин. Кулиса,приборная панель,замки в дверях --- пострадали от взрывнои волны. Требуют ремонта. Правая дверь с осколком. Краска ( зелёная) под Херсонским солнцем начала облазить. В село забрать и можно 100 лет ездить. На фронт---+ дошатать , заминировать и оркам оставить. Жалко. Много жизни спасла. Продается,чтобы добавить на пикап. Собираем срочно. Находится в Киеве на Оболони.
Продам автомобіль по запчастинах,всі деталі за номер
Продам Опеля в робочем состоянии, газ вписан, я хозяин, маленький торг
Авто на повному ходу, 1.8 моноінжектор 1991р газ /бензин витрата палива 8/100км. двигун після капітального ремонту нова резина , новий стартер, люк, ГУР. можливий торг. або обмін з моєю доплатою, розгляну всі пропозиції Детальніше по телефону
