- 300 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Нормальний стан, працює газ 4 покоління , є зв?язок з господарем можливе переоформлення на нового власника. Ціна без торгу
Нормальний стан, працює газ 4 покоління , є зв?язок з господарем можливе переоформлення на нового власника. Ціна без торгу
телефонувати за номером
Продається Opel Omega B 2000 року. Автомобіль на ходу, технічно справний, все працює. 5 тис. км тому замінено ГРМ, помпу та ролики, по передній ходовій замінені всі сайлентблоки, шарові опори та гальмівні колодки, ззаду встановлені нові амортизатори. Підходить масло до заміни. По кузову є незначні нюанси, по салону — сліди експлуатації, все видно на фото. Працює клімат-контроль, встановлена андроїд-магнітола, є підігрів передніх сидінь. У комплекті зимова гума. Авто без критичних зауважень.
Каждый день в ходу делался двигатель • 4 стекло подъёмника резина зима лето зама ещё на один сезон газ 4 поколение более детально по телефону машина только с переоформлением • Реальному покупателю торг у капота продажа без музыки
Авто дуже гарному стані стальні деталі по телефону
продам авто: мотор не димить масла не бере, їде добре як на бензинові так і на газові, газ в писаний, авто в доброму стані як технічно так і візуально, документи в порядку.
Не на ходу, потрібні зварювальні роботи. Двигун донор, пройшов 6 тис. Відсутні гальма. Нові гранати, стартер Нова гума зимова. без акумулятора Можна на запчастини з самовивозом...
встановлено газову установку 4 покоління, нова оптика, ангельські глазки, титани. по електронікі все ок, перевірка на будь якій СТО, по механікі також все в часно робилось мінялось. торг біля капота, один нюанс по кузову на фото все є пишіть звоніть
авто вкладень не потребуе мотор був замінений на новий с пробігом 80 тисяч
Продам опель кадєт1986 рік 1.6 газ/бензин Мотор коробка без нарікань працює чітко По електриці все працює Стоїть хороша зимова гума в круг (бєл шина) По ходові в хорошому стані музика присутня Акумулятор трамплер свічки бронє провода Масло та фільтри замінено Мотор масла не бере підтікань немає Мотор чистий Салон збережений охайний 2 ключа Авто з 2011року в одних руках Авто сів поїіхав розхід газу 6л Авто знаходиться "Хмельницький" Ціна 800$+ хороший торг
Замінений вижимний підшипник, головний циліндр муфти зчеплення, диск.
авто в гарному стані в одних руках 12років детальна інформація по телефону
Власник. Продам 7 місний мінівен в хорошому стані. Не битий, рідна фарба. Мотор і ходова без нарікань і зауважень. Салон чистий, не затертий. Працює кожна кнопка. В наявності є 3 ключа. Є сервісна книжка з відмітками. Коробка робот. Гбо встановлено на 150тис.вписане в техпаспорт, замінено щеплення. На 164тис. замінено гальмівні диски з колодками,проведено антикорозійну обробку, замінено котушку запалювання і свічки.Авто на титанах, літня резина. Пробіг 181тис. На 179тис. замінив масло,фільтр. тел. на номер(якщо не відповідаю то передзвоніть пізніше). Торг.
Авто в нормальному технічному стані, на ходу, використовується регулярно. Минулого року поварив дно, пороги і двері. Зроблена ходова частина. Є нюанси по косметиці — потребує косметичного ремонту (по бажанню нового власника). Комплект літньої і зимової гуми відаю. Документи в порядку.
Авто в хорошому технічному стані, використовувалось як подмінне Зимою взагалі не їздили За три роки володіння жодного разу не підвів Заводиться і їде По кузову все сумно, є різні моменти см на фото Якщо потрібна надійна поповозка — це воно, якщо естетика — проходите повз Пробіг 286 тисяч ГБО4 працює Сигналізація та ЦЗ є Авто своє не перекуп, нічого не прибираю і не замиваю, продаю як є Тільки повне переоформлення і тільки через Дію На огляди на СТО не їжджу, огляд на місці як є Не влаштовує, проходьте повз не витрачайте мій час В їзді дуже економний як по бензину, так і по газу
