- 312 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
машина на ходу сів завів і поїхав немає ніяких проблем по кузові чи двигуну
машина на ходу сів завів і поїхав немає ніяких проблем по кузові чи двигуну
газ 4 покоління/бензин.
Продам Opel Vectra b універсал. Мотор X18XE1. Масло фільтра мінялись вчасно. Газ 4 покоління вписаний в техпаспорт. Є невеликі нюанси по косметиці, продаж з переоформленням. Додатково відповім на всі запитання при зустрічі, або по телефону.
Авто на впевненому ходу Вкладень не потребує Газ вписаний в тп Зроблено то 1000км тому Пригнана 5 років тому з німців
Автомобіль в хорошому робочому стані, сів і поїхав, двигун працює добре, коробка передач працює ідеально не пинається, електрорегулювання передніх сидінь та дзеркал, підігрів дзеркал і передніх сидінь, люк електро робочий не тече, є на задньому склі електро шторка робоча, ГБО 4 покоління автоматично переключає бензин-газ і з газу на бензин якщо закінчився газ, по ГБО все поміняно зроблено ідеально. Дзвоніть пишіть, питайте!
1.6 заводський газ. 140 кінських сил. Салон в чудовому стані, мотор, коробка і ходова без зауважень. Два комплекти резини, чохли на сидіннях. замінено всі ремені та роліки. масло замінено 3 тис тому.
Продам власне авто,кожен день на ходу,хороший сімейний автомобіль,7 місць,стан сів і поїхав,свіжа страхівка,газ вписаний в техпаспорт,з документами повний порядок,мотор масла не бере-ні капельки,замінено ремінь ГРМ,водяна помпа, також багато іншого 10.10.25р,додав фото,ходова зроблена,відреставрована рульова рейка, фільтра і масла замінені вчасно,нові задні супорта,замінено свічки,паливний фільтр,передні диски,бензонасос,також промили всі форсунки,в багажнику є сапбуфер з підсилювачем,для любителів музики),віддам також титанові диски і деякі шини в подарунок,продаю бо купили іншу машину,пишіть,дзвоніть,домовимось,всім вдалих покупок.
До вашої уваги Опель омега Б рік 1994 мотор 2.0 газ бензин (газ вписаний) газ 4 покоління недавно встановили Універсал Козов зроблений в гарному стані Низ авто в хорошому стані хороші зимові колеса Ходова зроблена мотор масла не бере їде бодро по електриці все працює кого цікавить дзвоніть на цей номер
Продам Opel Zafira B 1,6 газ/бензин 2009р.в. Пробіг 247тис. км. В нормальному робочому стані. Всі питання по телефону **********
Автомобіль на ходу, автомат без питань, потребує зварювальних робіт і покраски. Ідеально для першої навчальної машини. Торг прийнятний
Машина з салону, має одного власника, куплялась в Донецьку. Без ДТП. Додатково встановлено ГБО 4го покоління. Обслуговувалась вчасно та додаткових вкладень не потребує. Салон одягнений в чохли (на останніх фото можна побачити як виглядає салон без них)
Авто в хорошому стані. Сів і поїхав. Газова установка 4 покоління. Є зимова та нова літня гума. Масло не їсть і не підтікає. Запаска повноцінне. Кому цікаво пишіть у вайбер
Продам Вектру А 2.0 інжектор. Газ/Бензин (вписаний). На титанах р15. Мотор c20ne, дуже надійний, олія нежере, антифриз на місці. По трасі поводиться впевнено, 120-130 можна обганяти, в середньому 100-110 його швидкість. Датчик коленвала іноді вигобивається, на швидкість не впливає, при зустрічі поясню. Гідропідсилювач керма, трохи йде масло, несмертельно, раз на пів року підливати грам 50 олії. Машина 1993 року, по кузову очевидно є дефекти. Лобове скло з тріщеною, усувалося відразу щоб не йшло далі. Днище живе.(ОДІН ЗАДНІЙ ЛОНЖЕРОН ТРЕБУЄТ ВАРКІ (ТОРГ)) Передні колодки періодично пищать, міняв на інші, але не знав фірму і купив такі самі, спочатку непищали, через час почали знову пищати. 1.Електросклопідйомники передні, 2.Гідропідсилювач керма. 2.Циркуляція повітря всередині салону, 3.Блокування задніх дверей 4. Електролюк. 5. Вимкнення маси авто з пульта. 6.Датчик температури за бортом. 7.фаркоп Магнітола із входом під флешку. Датчики тиску шин зовнішні, лише на три колеса, четвертий зламаний. Розхід місто 11-13 л. газу, бензін. +- 10л., трасса газ 7-9л. Невеликий торг.
Opel Zefira b 1.8 газ бензин 2014 Машина була пригнана для себе в липні 2021, с пробігом 180 тис, було поміняно повітряний фільтр, ремінь грм, ремінь генератора, помпа, змінений анти фриз, встановлена газова установка, заміна фільтра салона 191тис км, замінені свічки і кабеля до них, замінено сцеплення при 200тис км, остання заміна масла була 204тис км, фільтра газу остатня заміна 205тис км. На даний час 206+- тис пробіга, по салону все ідеально, по ходовій все ідеально, по кузову є пару недоліків, є зимова і літьня резина, в загальному стан хороший. Є клімат контроль повністю робочий, сенсорна мультимедіа та якісний звук, парктроніки з переду та ззаду, 7 місць ідеальний варіант для сім?ї. Так як машина бралась для себе, для сімї за нею якісно доглядали не потрібно ніяких вкладень в машину.
гарний стан й комплектація,7 місць,власник
Все по телефоні **********
Продам Opel Omega B 2000 2.0 газ/ бензин. По кузову є вікові питання, дно в нормальному стані( оброблене). По техніці є невеликі моменти. Продаж з переоформленням
