- 240 тис. км
- Ніжин
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.78 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону.
Всі питання по телефону.
Автомобіль на метановой заводской французской установке.Обслуживались по ней все отлично работает.Авто в відмінному стані, дуже бережно користувалися. Была пригнана сГермании.Мы вторые хозяева.Кузов целый без вмятин .Салон ідеальний, не прокурений. Потолок новий і крісла обтягнуті новими чохлами, шили на замовлення за лекалами суто під модель. Гаражне зберігання. Реальному покупцеві поступлюся. Літня гума нова, купували та обслуговувалися в салоні "Моя шина".
Продам Опель омега б 1996 року,2.0 газ/бензин,технічно в хорошому стані,є нюанси по кузову,пробіг 367000,ціна 2000$-торг,за більш детальною інформацією в лс
Легендарний компактний хетчбек, який не потребує жодних затрат, авто повністю обслужено, в ідеальному стані. Нові ксенонові фари. Працює як на бензині так і на газу. Економічний двигун, легкість в обслуговуванні й німецька якість зробили Corsa B ідеальним варіантом для міста та щоденного користування + донар на ходу
НЕ БИТА НЕ ГНИЛА ДЕЯКІ НЕСПРАВНОСТІ ПО СТЕКЛОПІДЙОМНИКАХ ПАСАЖИРСЬКІ ВИКНА З ПРАВОГО БОКУ ПЕРЕДНЕ ЗАДНЕ НЕ ПІДІЙМАЮТЬСЯ АВТО ЗАВОДИТЬСЯ ДОБРЕ ЗПІВОБОРОТУ АЛЕ ПОТРІБНОРОБИТИ АДАПТАЦІЮ ЩЕПЛЕННЯ ТАК ЯК ЦЕ РОБОТ КОРОБКА АБО ЗАМІНИТИ ДІСК ЩЕПЛЕННЯ !
Авто на ходу. Газ-бензин 1.6 Газ вписаний Будь яке переоформлення.
В адекватному, достойному стані. Авто на впевненому ходу, без гнилі, шпаклі та підкрасі Технічно супер, присутні дифект кузова(видно на фото). В авто працює, все що присутнє без нарікань.Я власник(будь який вид переоформлення). Авто варте уваги. БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ЗА ТЕЛ. Торг мінімальний продажа не спішна. З питаннями за 4000 заберу не тратьте свій та мій час. Всім гарних продаж та купівлі...
Всі питання по телефону
Продам на розбір цілою Вектра / vektra a 1991, з документами, переоформлюється. Мотор 2.0 газ/бензин 4 покоління не димить, їде коробка без нарікань, електроніка вся працює, лопнув задній ланжерон треба варити… Датчики всі замінені на нові Ходова с переду все мінялось на нове. Телефонуйте або пишіть в будь який час на **********- Артем
Газ бензин Стан задовільний Всі деталі за телефоном
Вкладення не потребує
машина не вибаглива,легка в керувані-маневрена,салон темний незатертий,передні сидіння в чохлах,є приймач,можна слухати улюблену музику на флешці через прикурювач,диски на авто легкосплавні на зимовій гумі,є літня також на всі колеса,місткий багажник(для любителів пікніка)кондиціонер працює відмінно,пічка також,мотор мастила не їсть,продаю бо потрібен бус для роботи,якщо у вас є пропозиція деталі обговоримо.Всім мирного неба і хороших покупок.
Opel Astra G 2008 рік, у хорошому стані, потребує обслуговування ходової, Газ бензин, переоформлення всі питання по телефону
Продам опелька в хорошому стані не гниле не бите авто обслужене повнісьтю масла,фільтра поміняні грм поміняний як працює на бензині так і на газу на такі роки авто не гниле і в хорошому стані.
Продам власний автомобіль з переоформленням.Технічно повністю доглянута,на 250 тис замінено щеплення та ремні,задні ричаги перерепресовані.Нові передні тормозні диски,замінено головний тормозний разом з магістралями,новий радіатор,передні стойки міняв місяць тому.Стоїть газ 4покоління,газова обслужена рік можна не заглядати,по паливу 12.5 газу по місту і десь 8-9 траса,резина літня лауфен.Е трохи рижиків але не критично.Щє в машині є підігрів двигуна від 220 вольт,задні арки ремонтували,стоять оцинковані.24.06.2026 замінив масло з фільтром.
авто на ходу э нюанси по кузову трошки iржi нема решiтки радiатора дивитись можна кожного дня правий берег
На повному ходу, не гнила, капіталовкладень не потребує. Мотор та коробка в порядку
