- 335 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Газ/бензин. Все працює, двигун відміно, по ходовій питань немає, є незначні дефекти на кузову на фото видно.
Авто в гарному стані. Газ/бензин. Все працює, двигун відміно, по ходовій питань немає, є незначні дефекти на кузову на фото видно.
Машина технічно справна, сів поїхав. Поварена, ТО проводилися вчасно.
Стан задовільний. Завів та поїхав. Терміново продам у зв'язку виїздом за кордон.
Продаю авто яке потребує уваги! Ходова в гарному стані робив 3 місяці тому повністю. Кузовні роботи на суму 12500 мені озвучили на СТО, машинка ніколи не підводила пробіг хоч і великий, мінявся мотор два роки тому X20xev. 2 літра газ бензин 4 покоління працює добре, в машині багато примочок круїз і.т.д Всі питання по телефону
Газ/бензин , газ 4 покоління. Вкладень не потребує, авто на ходу сів і поїхав. Авто кожного дня на ходу і їздить, робоча конячка. Великий місткий багажник.
Двигатели и коробка не пострадали. Возможно пробило поддон бардюром
старенький, але надійний німець..кожного дня на ходу, ні разу не підводив.. легкосплавні диски, 2а комплекта резини. сигналізація, якісний звук, саб.4тис.км після кап ремонту. сів поїхав,без питань.
Продам вектра а 2.0 1992 рік газ 4 покоління На ходу світло є музика є заводиться їде 4 титана і запаска є Цікавить обмін на мотоцикл
всі питання по телефону Микола
На свої гроші краще машини немає, тільки потрібно вибрати хороший кузов, таких звичайно мало залишилося, але можна знайти, добрі інші такі собі, їде дуже бадьоро, всім раджу цю машину, але якщо купувати доведеться вкластися нормально Мінуса: Кліренс низенький, кузов, витрата, електроніка, начебто все Плюси: Гарний дизайн для 90-х років, навіть зараз виглядає, гарний салон, величезний багажник, ціни на ремонт не дуже дорогі, гарна гарна, одним словом машина бомба.
Продам або обмін К на К без моїх доплат. Газ - бензин ( газ вписаний в т.п . Я власник автівки . Автівка в гарному стані ( мае сліди єкспуатації , як на мене варити і красити не треба ) враховуйте рік випуску автівки . Двигун в чудовому стані , масла не бере , замінено тисячу км . назад ремінь ГРМ , масло , фільтра , рулеві наконечники , шарові опори , задні пружини (усиленні ) , 19.0.5 2024 року замінено на новий главний гальмівний ціліндр , новий лівий передній суппорт гальмів із трубкою і шлангою , встановленні нові фари , резина на 14 , люк у два положення відкриваеться і не тече , пічка жарить дуже гарно , сігналізація , закриваеться із пульта , музика , вся єлектрика працюе , салон в охайному становищу , двигун 1.6 як для такої автівки дуже добре і розїід палива по місту 8 літрів газу . Присутня тріщина на лобовому але обзору взагалі не мішае ( вона там де двірники ( по низу ) . Автівка сів і поїхав . Днище замастичене і в чудовому стані .
Авто в хорошому стані.Встановлено ГБО2,розхід місто 12-13 траса 8-9.На бензині розхід місто 8,5-10 залежно від манери водіння траса 7-8.Пригнана в Україну у 2002 році далі експлуатувалась одним господарем,купував у нього у 2018.Масло не бере,залито Кастрол 10w40(мінялося вчасно на 8-9 тисячах пробігу)ГРМ Контітеч.Помпа СІЛ.Антифриз Фебі.Торм рідина Феродо.В коробці Комма 75w80.В редукторі Кастрол 80w90.Передні амортизатори Мейлі задні Магнум.Резина Корморан 195/65/15.Якщо будуть ще питання телефонуйте розповім.
