- 98 тис. км
- Старокостянтинів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Стан - сів і поїхав газ вписаний в техпаспорт.Всі деталі за телефоном.
Стан - сів і поїхав газ вписаний в техпаспорт.Всі деталі за телефоном.
Продам надійне авто ,сів поїхав варити не потрібно є не критичні нюанси по ЛП на свої роки дуже добре зберігся ,їде бодро в ПОДАРУНОК віддам диски ,стоїть газ (вписаний) детально звертайтесь по телефону...
Авто в гарно стані , вписане 4 покоління газу , машина на повном бойовом ходу, сів поїхав , комплект зимової гуми в подарунок!!!деталі за телефоном Павел.
Хороша машинка. Все працює, газ вписаний. По ходовій частині все норм, є невеликі відколи на фото все видно. АКБ новий змінювався 15.05.2024. Є торг, дзвоніть кому цікаво!
хороший вмістка машина в хорошому стані, працює на газу і бензині, замінено нещодавно мастило,
Продам авто технічно в хорошому стані,недоліки видно на фото, болячка задні арки, ходова частина в хорошому стані, акумулятор добрий,ризина хороша,люк працює,не тече,4 склопідйомники, торг присутній.
Продам авто, заводиться з пів оберту, їде, ходова вся зроблена, рульова рейка в гарному стані, майже повна комплектація. Двигун, коробка і все інше крім кузова в гарному стані. Кузов пошкоджений вибуховою хвилею (без уламків). За день до пошкодження була підготовлена під грунтування. Повністю посварена. Двигун x20xev не димить, компресія норм. Переоформлення або знаття щ обліку.
Опель Аскона. 1988 г.в. машина на ходу. 1.8 л. Газ/ бензин. Моноинжектор. Требует не больших вложений. Год гоняла на воине. Обслуживалась. Понятно,что это не лимузин. Кулиса,приборная панель,замки в дверях --- пострадали от взрывнои волны. Требуют ремонта. Правая дверь с осколком. Краска ( зелёная) под Херсонским солнцем начала облазить. В село забрать и можно 100 лет ездить. На фронт---+ дошатать , заминировать и оркам оставить. Жалко. Много жизни спасла. Продается,чтобы добавить на пикап. Собираем срочно. Находится в Киеве на Оболони.
Продам автомобіль по запчастинах,всі деталі за номер
Продам Опеля в робочем состоянии, газ вписан, я хозяин, маленький торг
Авто на повному ходу, 1.8 моноінжектор 1991р газ /бензин витрата палива 8/100км. двигун після капітального ремонту нова резина , новий стартер, люк, ГУР. можливий торг. або обмін з моєю доплатою, розгляну всі пропозиції Детальніше по телефону
авто в гарному стані , кузов весь цілий без іржи, зроблено Т.О.масла фільтри, заміна комплекта грм з помпою,нові пружини. продаж з переоформленням...
Автомобиль полностью на ходу, никаких вложений не нуждается. Машина старая, но сделанная это можно будет проверить! Капитал двигателя, ходовка, поваренная выхлопная система и задние лонжероны, По кузову имеет недостатки такие как не значительные рыжики на порогах, ржавчины не имеет. Имеет газ, но он не вписан и в настоящее время снятый редуктор лижит в багажнике.Резина зимняя в хорошем состоянии.В целом авто стоит больше, цена качество 2000$ торг не значителен! Очень хороший вариант как не подводящая рабочая машина.
дістався від батька! продаю в тому виді в якому є!
опис відсутній
