- 79 тис. км
- Черкаси
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Машина в дуже збереженому стані. Придбаний новим в Україні,в офіційному автосалоні Опель. У 2017р. встановили якісне ГБО,відповідно оформили його в техпаспорт. На газу експлуатувати автомобіль такого класу вигідно. Це автомобіль для душі, для комфорту, для тих людей, які розуміють цінність люксового німецького автомобіля епохи Надійності. Omega в ходу,як справжній статусний Преміум-люкс. Він комфортніший,тихіший за Camry 40-ки, 50-тки, Пассати,Мазди 6 та інших однокласників. Зберігається у своєму гаражі. Двигун 2.2 надійний і технічно адекватний. Машина їздила щороку, але небагато. Сидіння як нові, із салону одягнені в чохли. Запасне колесо не ставилося. Ці машини,ще робили з запасом міцності на десятиліття. Багато приємних функцій в комплектації: круїз-контроль,клімат-контроль, вставки під дерево, якісна музика, сенсор дощу, мультируль та інше. У наявності всі книги з автосалону та навіть є Car pass! Кузов без іржі (спеціально пофоткали скрізь). Омеги цього року вже оцинковані, це зазначено у документах. Цей автомобіль не про "порівняння цін" з різним хламом, це про повагу до ексклюзивного стану! Маєте інші бачення-будь ласка дивіться щось інше, заїждженого секонд-хенду багато навезли (є і за 5 тис.дол., і за 10 тис., і за 15 тис.дол). Торг тільки з приємним і адекватним покупцем.
