- 250 тис. км
- Первомайськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані є декілька рижиків але не значних добра комплектація документи в порядку. Всі питання по телефону
Авто в доброму стані є декілька рижиків але не значних добра комплектація документи в порядку. Всі питання по телефону
Машина в доброму стані, замінено зчеплення, передні задні колодки, також барабани, ручник працює.Двигун після капітального ремонту пробіг 150 тис,коробка без проблем. Газ 2го покоління вписаний, на газу працює добре. По кузову: потрібна заміна порогів,та задньої правої арки.Лобове стікло мінялося, нове. Передні амортизатори стоять "Каяба",задні пружини нові. Торг
Продаю авто Оpel Vectra C 2003 г, объём двигателя 2,2 л. Газ/бензин,газ вписаный в тех паспорт. Родной пробег 275 000 км, не бита, не крашена. Состояние ходовки отличное. Сел и поехал.Машина содержалась для себя,продавать не собирались,но в связи с переездом приходится. Роман
Машина на ходу, можна їздити без проблем По кузову потребує робіт, до машини в комплекті є нові бампери перед/зад, решітка нова, 4 підкрилки та нові передні крила Є гідро підсилювач керма та кондиціонер ГБО 2-го покоління, вписане в техпаспорт Диски 14 легкосплавні Машина у власності фактично 15 років Технічно доглянута, нормальна їздова машина для своїх років Є більш детальне відео, можу відправити по запиту Переофорлюється без проблем
Продається надійний та доглянутий автомобіль Opel Astra H 2004 року з роботизованою коробкою передач. Технічний стан: • 5000 км тому зроблено капітальний ремонт двигуна • перебрана коробка (робот) • новий акумулятор • нещодавно замінено: • бензонасос • свічки запалювання • котушка запалювання В автомобіль вкладено дуже багато коштів — робився «для себе», без економії. Витрата пального (газ): • Місто — ~10 л • Траса — ~7.8 л Експлуатація: • Машина експлуатувалась акуратно, за кермом була дівчина Автомобіль у хорошому стані, сів і поїхав без вкладень.
Вектра А в робочому стані, кузов не гнилий, мотор, коробка добрі, газ вписаний, розхід 10л на 100км
Продам Опель Астра G. Замінено ремень ГРМ, ролики натяжителі, помпа на 217 тис км Підшипник блок ступиці правий Стійки стабілізатора Колодки передні. Масло GM 10w40 на 220 тис км Фільтр салону, бензиновий, та газовий теж. Працює хорошо що на газу що на бензині. Їздить кожен день. Дно ціле, пороги арки теж. Антикор дно, пороги, арки. Фаркоп. По витраті пального авто економне що на газу що на бензині Тільки переоформлення на нового власника.
Продам авто в доброму стані і друге авто на запчастини більш детально за номером телефону
Потребу ремонту задній,лівий ланжерон.
Продам автомобіль у зв'язку з купівлею нового авто.По авто дуже багато що зроблено, автомобіль ніколи не підводив ні в яких ситуаціях.Більш детальніше за телефоном
Доброго дня, продаю свій автомобіль в гарному стані в топовій комплектації. Шкіряний салон, коробка автомат, шустрий матор 2,2, підігрів сидінь, клімат контроль, круіз контроль, бортовий компютер, автокоректор фар з доп підсвіткою поворотів, електрорегулювання зеркал з автоскладанням та підігрівом, мультируль, тоноване скло, хром пакет(оригінальні хромовані ручки), оригінальні накладки на пороги Opel, нове лобове скло, новий радіатор, 2-ва комплекта ковриків, 2-ва комплекта ключів, опція go home, ГБО 4-го покоління, гарна акустика і багато іншого
Авто в хорошому стані, рідний пробіг, заводська газова метанова установка, американське тонування всіх вікон, крім лобового, чотири електросклопідйомники, семимісна версія
Продам чудовий сімейний автомобіль, сів і поїхав, не бита, ручна 5-ти ступінчаста КП, кондиціонер. Авто повністю обслуговано і доглянуто, зроблений капремонт двигуна. Комплект зимової резини в подарунок. Перекупників прошу не телефонувати.
Машина не димить, масла не бере, рідний окрас, кондиціонер заправлений, все обслужено, газ метан, газ пропан бутан, бензин,
Повна капиталка на 292 тисячі пробігу. Зроблена обкатка. ГРМ, фільтра, масла, свічки. Кульові. Нова клапанна кришка оригінал. Новий акумулятор. Новий модуль бензонасос оригінал. Модуль запалювання. Радіатор. Передні амортизатори нові. Помпа. Нові амортизатори задні. Всі патрубки замінені. Новий вижимний підшипник. Тепер по ходової: своєчасне ТО. Коробка працює без нарікань. По кузову: точкові підфарбувати були. В цілому, живий і не гнилий. Є пару рудих точок по кузову непомітних. Загальна: Шкіряне кермо. Центральний замок. Підлокітник. Кондер працює. Підігрів сидінь дещо як. Домкрат. Нова зимова гума в бонус. ГБО вписано в техпаспорт. Причина: хочу пікап. Обмін на L200 з моєю доплатою.
Продаю Opel Meriva 2004 року випуску. Автомобіль надійний та економний, чудово підходить як для міста, так і для щоденного використання. Двигун 1.6 бензин (Z16SE) Встановлене та зареєстроване ГБО 4 покоління Механічна коробка передач Пробіг 236 000 км Android-магнітола Камера заднього виду Кузов без корозії Хороший технічний стан Автомобіль на ходу, регулярно обслуговувався. Двигун працює рівно як на бензині, так і на газу. Є незначні сліди експлуатації по кузову, салону та ходовій, які відповідають віку автомобіля. Економний у використанні завдяки газовій установці. Просторий салон та місткий багажник роблять авто практичним для сім'ї та роботи. Торг біля автомобіля
якщо "поза зоною" телефонуйте по Вотсаб. Cabrio 4х місний, Авто в Україні рік, Пригнаний особисто мною з Німеччини для дружини, пробіг по Україні 12т, повністю обслужений, технічно в хорошому стані, взимку не в Німеччині не в Україні не експлуатувався. дуже жвавий мотор, з Києва за рік виїжджав 1 раз.
Машина в дуже збереженому стані. Придбаний новим в Україні,в офіційному автосалоні Опель. У 2017р. встановили якісне ГБО,відповідно оформили його в техпаспорт. На газу експлуатувати автомобіль такого класу вигідно. Це автомобіль для душі, для комфорту, для тих людей, які розуміють цінність люксового німецького автомобіля епохи Надійності. Omega в ходу,як справжній статусний Преміум-люкс. Він комфортніший,тихіший за Camry 40-ки, 50-тки, Пассати,Мазди 6 та інших однокласників. Зберігається у своєму гаражі. Двигун 2.2 надійний і технічно адекватний. Машина їздила щороку, але небагато. Сидіння як нові, із салону одягнені в чохли. Запасне колесо не ставилося. Ці машини,ще робили з запасом міцності на десятиліття. Багато приємних функцій в комплектації: круїз-контроль,клімат-контроль, вставки під дерево, якісна музика, сенсор дощу, мультируль та інше. У наявності всі книги з автосалону та навіть є Car pass! Кузов без іржі (спеціально пофоткали скрізь). Омеги цього року вже оцинковані, це зазначено у документах. Цей автомобіль не про "порівняння цін" з різним хламом, це про повагу до ексклюзивного стану! Маєте інші бачення-будь ласка дивіться щось інше, заїждженого секонд-хенду багато навезли (є і за 5 тис.дол., і за 10 тис., і за 15 тис.дол). Торг тільки з приємним і адекватним покупцем.
