- 270 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
продам опель омега б.у дуже гарному стані,підварені арки, покрашена ,ходовка зроблена,
продам опель омега б.у дуже гарному стані,підварені арки, покрашена ,ходовка зроблена,
опис відсутній
Astra G OPC. На скільки мені відомо в Україні вона одна OPC в універсалі та в оригінальному кольорі. Авто на ходу, але так як останні роки стоїть, то є чим займатися. По мотору все добре, окрім декількох сальників, турбіна після реставрації. По салону: карти дверей нові, стеля перетянута, кермо також. Кузов живий, моменти є, але без криміналу. Так, це старий Опель, так за таку ціну він нікому не потрібний, це все я знаю, тож не марнуйте свій та мій час, щоб це сказати. Ціна написана, великого торгу не буде.
Продам авто на запчасті або під востановленіє. Авто на ходу але треба поставить радіатор передній бампер і фари. Детальна інформація або по вайберу або по телефону.
Продам своє авто.кожен день на ходу.проблем ніяких немає.нова зимова резина.
Доброго дня,автомобіль чудовому стані нечого робити не потрібно,замінені передні колодки,ГРМ і фазорозподільчий механізм.Чудова зимня гума.Мотор мастила не бере,ходова не гримить. Реальному покупцю торг,біля авто. Просьба бариг і площядкам не турбувати . Всі остальні питання по телефону.
Авто в хорошому стані Деталі по телефону
Хороший робочий автомобіль. Технічно справний, вкладень та ремонту не потребує. Кузов не гнилий. Минулого року все було підварено та пофарбовано.
Авто в хорошомустані
Авто в нормальному технічному стані Мотор на етапі проходження обкатки Був від капітальний повністю від а до я?. По задньому приводу немає редуктора, кардана та приводів Роздатка є По КПП вискакує 4 передача Все остальне повністю справне Варити не потрібно Стоїть ГБО 2 але не підключений так як на обкатці
Хороший стан, зварена, пофарбована, працюють усі прилади (двірники, пічка). Витрата 8/10. Бензин/газ. Газ у тех.паспорті.
Авто в одній родині 8 років, хто візьме не пошкодує. Доглянутий салон. За більш детальною інформацію телефонуйте.
Комплект резини літо в гарному стані. Авто їздить без нарікань. Дзвоніть все розповім
Авто в хорошому стані для своїх років, комфортне, містке газ-бензин, кузов негнилий пороги цілі мотор працює добре, титанові диски r17 хороша гума літня та зимова, продаж терміновий!!! решта по тел:
Авто на ходу, якщо є питання дзвоніть ********** - Микола
Продам опель астра g 1.4 пробег 300тис чисто немецкая сборка кузов оцинкован состояние хорошее Не бит не крашен в родной краске ни одного подкраса все вопросы по тел
