- 320 тис. км
- Слов'янськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в справному технічному стані, обладнане газобалонним устаткуванням пропан-бутан 4 покоління, клімат контроль, фаркоп, легко сплавні диски.
Авто в справному технічному стані, обладнане газобалонним устаткуванням пропан-бутан 4 покоління, клімат контроль, фаркоп, легко сплавні диски.
Авто ноходу резина добра газ вписан працює потребує замини порогив двігун працює добре.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує, все повністю працює, деталі по телефону, торг біля авто..
Не гнила.масла,антифриз замінені.Зимова гума.Добра комплектація кондиціонер,ABS,AIR BAC,підігрів дзеркал,ел.рег.дзеркал,люк,4 скло підйомника,ел.рег.сидінь.ксенон. Пічка працює добре.Повністю підготовлена до зими.
Вітаю, Опель кадет 1987 року, универсал • В чудовому стані, поміняно багато чого, опори, стойки 4 шт, тормоза всі нові, шланги трубки и ТД • днище целое полностью, • Масла фільтра все нове, и в КПП теж. приезжайте оглядайте, машина робилась для себе, стан дуже чудовий, расхід топлива траса 6. Город 7 літрів, .БУДЬ ЛАСКА ПЕРЕКУПАМ Не ТУРБУВАТИ. Писати бо телефонувати краще на телеграм вайбер ватспап • Всім гарних покупок. Звоните
Моб.Номер ********** Машина в нормальному стані, хороша комплектація з купою різних фішок, підігрів усіх сидінь, круїз контроль, двозонний клімат і т.д. і т.п. Заводиться і їде. Не димить, не троїть. Гума майже нова, масло міняв тисячі дві тому, свічки нові. По кузову є моменти у вигляді пошкодженого лаку на передніх крилах і переднього бампера не в колір. Потрібно замінити бензонасос ціна питання 1000грн (зараз їжджу на газу) ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ОБОВ'ЯЗКОВЕ! МОЖНА ЧЕРЕЗ ДІЮ
Нова ходова . Замінені поршневі кільця та сальники клапанів.Стоїть газ 4. Корозія кузова повністю відсутня!Має працюючий кондеціонер. Авто сів і поїхав.Продаж в звязку з тим що авто не використовується.
Авто в дуже гарному стані,авто пригнане з Німеччини в 2020р, сварки , не потребує , гниль , рижики відсутні , є незначні види експлуатації, мотор, коробка,ходова вся в ідеальному стані , після обслуговування, є записи з Сто , всі питання доп фото або відео на вайбер , Гбо вписаний ,
Продам Вектру 99року в рестайлі. Авто в один руках більше 10 років, поміняно ГРМ 3тис тому, масло, фільтра, антифриз, гальмівну рідину, амортизатори в круг Suchs, диски гальмівні, колодки та багато іншого. Заправлений кондиціонер. Поварена, була фарбована, в ДТП участі не брала. Із мінусів треба міняти рейку, є люфти. Авто практично не використовується, так як є службове авто. За питаннями телефонуйте
Продам автомобіль. Двигун, ходова в гарному стані, днище без гнилі та дирок. Ліве переднє крило ударене та є інше крило в гарному стані потрібно тільки покрасити та встановити. Більше розповім по телефону. Для своїх років авто в гарному стані.
Продаю Опель вектра б 2000, 2.0 бензин/гбо 4. диски ирмшхер r16 літо + є зимові титанки r15. Все працює справно. Музика ВОГОНЬ! Підігрів сидінь. Парктроніки
Продам Опель Омега А 1987 рік 1.8 газ/бенз. Кузов цілий не гнилий але є рижики і на лівому задньому крилі лак що поліз але і машина не нова, салон у відмінному стані, стоїть хороша музика і світло. Машина на ходу кожен день їжджу на ній у відрядження по 600-800км в один бік. Кому цікаво пишіть дзвоніть. Ціна 60к машина на документах переоформлюється на мені стоїть
Пропоную Опель зефіра?Є дрібні сколи по кузову. Газ/бензин
Продам власне авто на повному ходу. Встановлено гбо і вписане в тех паспорт Тільки переоформленя за більшою інформацією звертайтесь за телефоном. Прохання перекупам не турбувати
Автівка в гарному стані в одних руках вже років 4-5 по машинці все зроблено, було не давно замінено генератор, і по мелочям мотор робе гарно, коробка теж не пинается, ходова гарнесенька, не гримить не стукає! По всім питанням дзвоніть пишіть! Автівка знаходиться у Харкові іноді буває у Київі
Плюси: 1м тому заміна масла і фільтра 3р тому капремонт мотору 1р тому заміна ремкомп.газовий Літні шини з дисками Комплекти ковпаків Комплект запчастин Рік тому заміна колодок Салон збережений Масло не бере Газова вписан на 60л Мінуси: сколи і іржа по кузові(в середині залити нігрол з мовілем) Не працює спідометр(проблема в шестерні), на стаканах ржа Термін довіреності зійшов Пробіг 313176
МЕХАНИКА 1,8 БЕНЗИН / ГАЗ (ЗАВОД) МУЛЬТИ РУЛЬ /СПОРТРЕЖИМ / КОНДИЦИОНЕР / ПОДОГРЕВ СИДИНЬ / 6 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ/ ФАРИ ЛИНЗИ
Машина на ходу,пишите отвечу на все вопросы С документами все в порядке Продажа только с снятием с учета
Двигун масло не бере.Газ вписаний.Тихе,тепле,економічне авто.Можливий обмін на авто дешевше.
авто в доброму стані, все працює добре
