- 319 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому технічному стані без жодної шпаклівки та підкрасу.Трішки пошкоджений бампер на фото видно! Обслуговувалось вчасно, замінено масло в двигуні в коробці, замінено сальник в коробці. По ходовій нічого не стукає. Пробіг справжній!Всі питання по телефону!!газ в писаний в техпаспорт! Торг присутній....!
Авто доглянуте, я власник, ходова зроблена, нові стойки, тормоза, новий газовий редуктор, коробка працю в ходу добре, кондиціонер працює, є нюанси по кузову, можливий торг!!!
На повном ходу, стан гарний, робить нічого не треба. Переоформлення, запитання по телефону.
В сім'ї 5 років,обслуговувалась вчасно,двигун капіталився 60 тисяч тому,сцеплення добре,ходова вся перебрана,дуже гарно і м'яко їде,поварена,оброблена і помальована вся крім дверей,стоїть газове обладнання,новий газовий редуктор (вписане в тех паспорт),2 ключі,любий вид переоформлення,на свій вік авто в гарному стані,торг на каву,детальніше по телефону,якщо неберу трубку пишіть в вайбер.
Продам власне авто,в користуванні майже три роки, другий власник в Україні, Астра Н ,1.6,газ-бензин,газ вписаний Автомобіль на свої роки в гарному стані,затонована вкруг,разом з лобовим,всі вікна рідні,було замінено помпу,комплект ГРМ,кришку клапанів,прокладку передньої кришки,новий антифриз,мастило,фільтра,резина зимня,стеля не висить,кнопки в салоні не затерті,карти цілі,днище не гниле,нічого не варилось.Двигун без теплообмінника і фазорегуляторів,трохи менше проблем, не димить,масла не бере.Машина до продажу не готувалась,майже кожен день в ходу,продаж не терміновий,перекупів і площадки просьба не турбувати ,цінуйте свій і мій час,детальніше можу розповісти по тел.Всім миру і добра.
Авто в доброму стані. Пригнана з Італії. В Україні після заміни ГРМ проїхав 34 тис. км. Уся електрика працює. По кузову є незначні сліди експлуатації. Заводська метанова газова установка. Торг.
машина на ходу сів завів і поїхав немає ніяких проблем по кузові чи двигуну
газ 4 покоління/бензин.
Продам Opel Vectra b універсал. Мотор X18XE1. Масло фільтра мінялись вчасно. Газ 4 покоління вписаний в техпаспорт. Є невеликі нюанси по косметиці, продаж з переоформленням. Додатково відповім на всі запитання при зустрічі, або по телефону.
Авто на впевненому ходу Вкладень не потребує Газ вписаний в тп Зроблено то 1000км тому Пригнана 5 років тому з німців
Автомобіль в хорошому робочому стані, сів і поїхав, двигун працює добре, коробка передач працює ідеально не пинається, електрорегулювання передніх сидінь та дзеркал, підігрів дзеркал і передніх сидінь, люк електро робочий не тече, є на задньому склі електро шторка робоча, ГБО 4 покоління автоматично переключає бензин-газ і з газу на бензин якщо закінчився газ, по ГБО все поміняно зроблено ідеально. Дзвоніть пишіть, питайте!
1.6 заводський газ. 140 кінських сил. Салон в чудовому стані, мотор, коробка і ходова без зауважень. Два комплекти резини, чохли на сидіннях. замінено всі ремені та роліки. масло замінено 3 тис тому.
Продам власне авто,кожен день на ходу,хороший сімейний автомобіль,7 місць,стан сів і поїхав,свіжа страхівка,газ вписаний в техпаспорт,з документами повний порядок,мотор масла не бере-ні капельки,замінено ремінь ГРМ,водяна помпа, також багато іншого 10.10.25р,додав фото,ходова зроблена,відреставрована рульова рейка, фільтра і масла замінені вчасно,нові задні супорта,замінено свічки,паливний фільтр,передні диски,бензонасос,також промили всі форсунки,в багажнику є сапбуфер з підсилювачем,для любителів музики),віддам також титанові диски і деякі шини в подарунок,продаю бо купили іншу машину,пишіть,дзвоніть,домовимось,всім вдалих покупок.
До вашої уваги Опель омега Б рік 1994 мотор 2.0 газ бензин (газ вписаний) газ 4 покоління недавно встановили Універсал Козов зроблений в гарному стані Низ авто в хорошому стані хороші зимові колеса Ходова зроблена мотор масла не бере їде бодро по електриці все працює кого цікавить дзвоніть на цей номер
Продам Opel Zafira B 1,6 газ/бензин 2009р.в. Пробіг 247тис. км. В нормальному робочому стані. Всі питання по телефону **********
Автомобіль на ходу, автомат без питань, потребує зварювальних робіт і покраски. Ідеально для першої навчальної машини. Торг прийнятний
