- 214 тис. км
- Гайворон
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Опель вектра С,1.8, газ/ бензин,авто в хорошому стані,не бите,є незначні підкраси,хороша гума,газ вписаний,док в повному порядку
Опель вектра С,1.8, газ/ бензин,авто в хорошому стані,не бите,є незначні підкраси,хороша гума,газ вписаний,док в повному порядку
Бензин і газ. Нормальний робочий стан. Є ще зимова гума з металевими дисками.
Авто для коханої дружини чи коханки, як перше авто! В гарному стані, на ходу. Встановлене ГБО 4 покоління (STAG), вписане та обслужене. Панорамний люк працює, не тече. Коробка передач працює ідеально, по ходовій робити нічого не треба. Замінена рульова рейка. Кузов має мінімальні нюанси. Незважаючи на солідний пробіг, двигун працює добре. Дуже економна та надійна машина, ідеальна для міста та щоденних поїздок. Витрати палива 4-4,5 л/100 км. Високий кліренс сприяє чудово справлятися на поганих дорогах, а взимку по заметах. Місткий багажник. Машина зареєстрована на дружину. Причина продажі – дружина навчилася їздити і купив їй більшу машину. Вартість 105 тис. грн. Торг біля авто. Всі питання по тел. **********.
Опель Астра 1,6 газ бенз газ вписаний в тех паспорт Ремінь грм , помпа , натяжні ролики ремінь генератора поміняні Кондиціонер заправлений робочий Всі деталі за тел
Доглянутий, сімейний, комфортний, семимісний автомобіль. Вартий Вашої уваги. Технічно справний, робити нічого не потрібно, сів і поїхав. Зимова резина на дисках в комплекті. На решту питань відповім за телефоном.
Продам авто в робочому стані Треба докласти руки по косметичному Стоїть система старт стоп безключовий доступ Сідушки шкіра електро +підігрів
Продам автомобіль в хорошому стані,ГРМ масла фільтра поміняні.ходова не стукає,авто негнеле.перший власник в Україні.з документами порядок.
Opel Frontera у відмінному стані, я другий власник(перший власник мій дід), який купував авто нове в автосалоні, є всі документи що підтверджують це. Рідний пробіг 122 тис км, є навіть сервісна книга яка підтверджує власника авто(мого діда), і рідний пробіг до 2014р,далі авто стояло в теплому гаражі 6 років, і тільки потім авто потрапило до мене в руки. По авто:заміна всіх гумових деталей на оригінал, а саме: 1-всі 10шт подушок між кузовом і рамою. (+ довстановлено проставки ліфт 4см) 2-всі сальники по двигуну, мостах, та роздатці. 3-всі сайлентблоки передніх важелів і на ресорах. 4-заміна передніх амортизаторів(задні стоять рідні в ідеальному стані. 5 - по передній ходовій стоять нові шарові опори. 6-новий ремінь Грм і помпа (заміна у 2022р,всі сальники, кришка трамблёра, свічні провода, свічки. 7-всі масла замінені теж у 2022р (двс, два мости, кпп, гур, гальмівна.) Задній міст з блокіровкою Lsd 50%. Рама вся ціла без жодного натяку на іржу, зараз пофарбована в молоткову фарбу з цинком(всі фото до фарбування є). Повний привід працюэ без проблем(Part-time)+понижаюча передача. Стоять нові хаби AMISA Вся електрика працюэ справно, кожна кнопочка чи датчик. Двигун 2.0 бенз/газ 4 покоління (газ вписаний у свідоцтво про реєстрацію). Авто працюэ як на газу так і на бензині чудово. Газовий балон 80л стоїть з низу замість рідного паливного баку,а паливний бак зварений з нержавійки на 30л,стоїть між заднім мостом та газовим балоном.все весить на рамі на спеціально звареному кріпленні з доброго металу, все дуже надійно та на все життя. Авто третє в сім'ї і використовувалося тільки для рибалки і активного відпочинку по Херсонській обл. А коли на авто їздив мій дід то він і не знав де вмикається повний привід, так як все життя їздив по місту, а в зимку машина стояла в гаражі. Тому і збереглася до наших днів в такому чудовому стані. На авто я грошей не шкодував, тому все що треба було замінено, зробленно. Дуже шкода продавати такого коня, але обставини. Всі питання на Viber.
Продам власне авто стоїть газ 4 покоління вписаний в техпаспорт стоять сидіння з омеги б передні та задні с переду електро регулювання детальна інформація за телефоном
Opel Meriva, 2006, 1. 4 16v, газ-бензин, нові гальмівні колодки і паливний фільтр, новий комплект ГРМ, кондиціонер, електропідсилювач керма, передні склопідйомники, деталі телефоном, стан добрий.Фото давнішні,реальний пробіг 243000 Можливий обмін на Renault/Dacia Logan за домовленністю
Авто в чудовому стані, технічно без нарікань , не бита не фарбована ,все вчасно обслуговувала , ланцюг був замінений , все працює ,кондиціонер заправлений , ТО авто пройшла , всі питання по телефону , торг присутній, переоформлення любий вид , я власниця )
продам автомобіль за ненвдобності на ходу заводиться їдемо газ бензин можна з причепом
Продам власний автомобіль. в автомобілі стоїть газ 4 покоління вписаний в ТП. по авто багато, що робилось та мінялось, новий акум, радіатор, замінені бензинові форсунки, перебрана ходова. З документами порядок. Я власник. Любий вид переоформлення. Є нюанси по кузову, але на ці роки це нормально. причина продажу, терміново потрібні кошти...
Авто в хорошому стані. Газова установка 4 покоління. Всі питання за телефоном.
Продам авто газ бензин, є невеликі ньюанси, детальніше за тел
опис відсутній
в дуже хорошому стани резина мишелин акумилятор новий кузов мотор кпп в идиальному стани по ходови все зроблино ничо нистукаэ мотор 2.5 газ працюэ идиально
