- 460 тис. км
- Фастів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Авто на бойовому ходу,завів та поїхав. Мотор добрий,заводиться та працює добре. Кузов варити не потрібно. Задня частина підсилена та піднята для перевезення вантажів. Хороша гума по кругу на гарних легкосплавних дисках. Гідропідсилювач керма,працюючий люк. Акумулятор хороший. Салон великий, зі складеними задніми сідушками отримуєте майже мінівен,є також фаркоп. Авто підійде для роботи та перевезень вантажів. Газ вписаний в техпаспорт. Діючий страховий поліс до кінця літа. Є зв'язок з власником при потребі переоформлення. Телефонуйте на мобільний. Торг мінімальний на повний балон газу.
Встановлений ГУР та підігрівав двигуна. Машина кожного дня на ходу, жодного разу не підводила. Працює як на газу так і на бензині. Замінено майже все що можна: і двигун і КПП, і тормозна система, і руль , і пічка. Зі старої машини лишився тільки кузов і той перефарбований... Авто варте уваги, телефонуйте домовимось.
На ходу.Інде поліз лкп.Газ-бензин.1500 торг.
Автомобiль в гарному станi робити нiчого не потрiбно сiв поiхав. Нова резина новий АКБ.
Щойно пригнаний з Німеччини • Opel Insignia 1.8 ГАЗ/БЕНЗИН — СТАН СІВ І ПОЇХАВ • 2009 рік • Двигун 1.8 — простий, надійний, без “сюрпризів” • Газ/бензин — дуже економна в їзді • Газ вписаний — ніяких проблем з документами • Двигун працює ІДЕАЛЬНО • Ходова зроблена — нічого не стукає • По електриці все працює • Салон доглянутий, чистий, не прокурений • Машина м’яка, комфортна, дорогу тримає впевнено • Хороша комплектація: • клімат-контроль • круїз-контроль • підігрів сидінь • електросклопідйомники • мультимедіа • парктронік • Кузов у хорошому стані — виглядає достойно • (є дрібні нюанси, як у будь-якого авто цього року) • Авто без вкладень — сів і поїхав!Документи чисті — будь-яке переоформлення • РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ — ТОРГ БІЛЯ КАПОТА Дзвоніть на номер вказаний на фото
1.6 ГАЗ БЕНЗИН Свіже авто з Німеччини Пробіг оригінал - підтверджений Кузов в рідній фарбі Клімат контроль працює Два ключа Газ буде вписаний в укр техпаспорт при реєстрації Приїхала своїм ходом Авто в Луцьк. Деталі по телефону
Продам Опель В Гарному збереженому стані Кузов не фарбований оброблений мастикою з моменту покупки Ржавчини немає Не фарбований Двигун працює чудово що на газу що на бензині Робить нічого не потрібно По двигуну обслужена Ходова Хороша Сів і поїхав Телефонуйте відповім на всі Ваші питання
Нормальний стан, працює газ 4 покоління , є зв?язок з господарем можливе переоформлення на нового власника. Ціна без торгу
телефонувати за номером
Продається Opel Omega B 2000 року. Автомобіль на ходу, технічно справний, все працює. 5 тис. км тому замінено ГРМ, помпу та ролики, по передній ходовій замінені всі сайлентблоки, шарові опори та гальмівні колодки, ззаду встановлені нові амортизатори. Підходить масло до заміни. По кузову є незначні нюанси, по салону — сліди експлуатації, все видно на фото. Працює клімат-контроль, встановлена андроїд-магнітола, є підігрів передніх сидінь. У комплекті зимова гума. Авто без критичних зауважень.
Каждый день в ходу делался двигатель • 4 стекло подъёмника резина зима лето зама ещё на один сезон газ 4 поколение более детально по телефону машина только с переоформлением • Реальному покупателю торг у капота продажа без музыки
Авто дуже гарному стані стальні деталі по телефону
продам авто: мотор не димить масла не бере, їде добре як на бензинові так і на газові, газ в писаний, авто в доброму стані як технічно так і візуально, документи в порядку.
Не на ходу, потрібні зварювальні роботи. Двигун донор, пройшов 6 тис. Відсутні гальма. Нові гранати, стартер Нова гума зимова. без акумулятора Можна на запчастини з самовивозом...
встановлено газову установку 4 покоління, нова оптика, ангельські глазки, титани. по електронікі все ок, перевірка на будь якій СТО, по механікі також все в часно робилось мінялось. торг біля капота, один нюанс по кузову на фото все є пишіть звоніть
авто вкладень не потребуе мотор був замінений на новий с пробігом 80 тисяч
