- 444 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.96 л.
- Автомат
Добре авто
Добре авто
Кондиціонер, Стеклопідйомники, Гідро підсилювач керма, , Люк, коректор фар, ABS.,Додатково встановлено ГБО-4+ го покоління титанові диски СТО комплексна діагностика,проведена в травні 2024 ,заміна подушок ,двигун мастила ,трансмісії.( Все в накладній по сто є),заміна масла ,розборка і щліфовка головки,ремонт вакуумної системи ,заміна ременів новий радіатор , термостат Тонування скла, Підігрів сидінь, Клiмат контроль, регулювання бокових зеркал Шкіряний салон,велюр з криші знятий для заміни ,
Авто на ходу але пропала тяга ненаберає більше двох тисяч оборотів причина в мозгах заказав разом з імобілайзером потрібно лиш поміняти
Гарний стан. Коробка АВТОМАТ, не робот.
Продам авто в доброму стані. Великий,комфортний сімейний мінівен. Мотор добрий,на свій пробіг масла не бере.Кузов без гнилі та рижиків.Встановлено ГБО. Є механізм для перевозки велосипедів.Салон чистий,охайний. По кузову є сколи та подряпини, так як авто не нове. 07.2025 було зроблене ТО. Замінено щеплення з маховиком, передні стійки, цеп ГРМ,помпа, масла,фільтра,тосол,свічки. Новий акомулятор. Деталі по телефону.
Запускається з пів оберту, працює рівно, їде різво як на свій двигун . Краще ніж жигуль) Звичайно стан не ідеальний, є до чого прикласти трохи руки, сліди експлуатації, але ціна відповідна. По тп. Є доручення але прострочене, за бажанням можна спробувати знайти власницю(Луцьк)
По кузову машина в нормальному стані як на свої роки, не гнила, варити нічого не потрібно, дно ціле. По техніці повний порядок, двигун не димить, не супунить, працює без нарікань. Автомат в повному порядку. ГБО 4. Кондиціонер заправлений. Є підігрів передніх сидінь, клімат контроль Чистий, збережений салон, хороша акустика. Лед лампи в фарах Ходова в нормі. Загалом машина обслужена Детальніше за телефоном.
У хорошому стані, підварена рівними руками, газ-бензин, газ вписаний, 7 місць, щодня на ходу! Голова після капітального ремонту, заміна направляючих, нові ковпачки, клапани 2500$
Авто в гарному стані, сів і поїхав. В салоні не курили, їздили лише жінки. Все вчасно мінялося. На лобовому склі є невелика тріщина яка вчасно зупинена і оброблена. Більш детально за телефоном.
Офіційний автомобіль. Двигун 1.4 turbo (ecoflex 140к.с.) нового покоління. Механічна 6 ступенева КПП. Заводське ГБО (газ). Автомобіль весь в оригінальному окрасі. Авто вкладень не потребує. Стан нового автомобіля, кожна кнопочка працює та виконує свою функцію. Маневрений, комфортний, легкий в управлінні та економний автомобіль. Два комплекта гуми.
.....заміна ланцюгів грм баланс вала, помпа, рейка, насос егур, вижимний, важелі шарові...
Свіжопригнана з німечини зефіра. Машина вже на обліку. Встановлений та вписаний газ . Економія присутня сутева. Мотор 1.8 їде супер . Семимісна машина салон великий та зручний. Висока посадка , комфортна підвіска. Машина на всі випадки життя.
Повний фарш, крім заднього підігріву. Всі стекла рідні, весь в рідній фарбі, на 200 тисячах капіталка двигуна і всього моторного відсіку. Два комплекти коліс (не б/у і не наварка, зима хенкок легке б/у на залізках, літо уніроял рейн експерт нове на титанах). Два комплекти килимів. Дорога газова установка (форсунки хана). Відеореєстратор, камера заднього виду, парктронік, дорога сигналізація з автозапуском і купою всяких приколів, секретки, кнопка автоугон і т.д і т.п. Ланцюг поміняний, коробка не пинається, клімат все заправлено і працює. Дуже хороша музика і акустика. Всім миру і добра.
Opel Vectra B Продам надійний автомобіль на кожен день.?Двигун 2.0 (газ/бензин) — працює добре, як на газу, так і на бензині. Авто на ходу, сів і поїхав?Економне завдяки газу?Просте і недороге в обслуговуванні?Хороший варіант як перше авто або для роботи Має гарну резину на 15 дисках Є центральний замок працює з пульта Салон без зауважень все ціле По техніці — без питань Авто ціле і варте уваги
Можливий прогін до дому,Одеса,Одеськая область,цікавить авто телефонуйте…
продам власне авто в робочому стані в комплекті ще один комплект дисків . Авто повноціно на ходу Мотор після капітального ресонту . Замінено голову Ходовка перебрана . Можлива продаж на диска r18 Ціна буде ще дорожча .
Продам омегу а 1.8 карб. Машина заводиться і через пару хвилин глохне, на газу і на бензі , газ не вписаний , за потреби можливе переоформлення , якщо не відповідаю пишіть на вайбер або телегу , всім мирного неба !
Продам машину після ДТП. Без торгу.
