- 400 тис. км
- Погребище
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
вся інформація по телефону або в повідомленнях авто на ходу
вся інформація по телефону або в повідомленнях авто на ходу
продам Опель корса на ходу з переаформленям потребує уваги та ремонт по двигуну
Продаю власний автомобіль, в який не шкодували ні часу, ні коштів. Машина повністю доведена до ладу по технічній частині — чудовий варіант для тих, хто шукає авто, в яке не потрібно вкладати гроші одразу після покупки. Встановлено та вписано ГБО 4-го покоління, що робить поїздки максимально економними. Автомобіль пройшов капітальне обслуговування, а саме: Було замінено ГБЦ (стара мала тріщину). Заодно освіжили компресійні кільця. Наразі компресія ідеальна — по 14 у всіх циліндрах! Комплект ГРМ замінено 15 тис. км тому. Повністю перебраний та відновлений стартер. Також замінено клапан EGR. Ходова частина:по колу замінено майже все, окрім сайлентблоків та рульових накінечників. Замінено вижимні поршні гальмівної системи. Заводські лампи ближнього світла замінено на LED-лампи. Салон чистенький, доглянутий. Кондиціонер повністю обслужений та дозаправлений. З нюансів : є питання по арках , прикріпив фото , час бере своє . Дно ціле абсолютно . По помилкам лише свариться на низьку ефективність каталізатора .
Авто в нормальному стані,на ходу ,все працює,їздить як на бензині,так і на газу новий радіатор,поміняні нові кольца і вкладеші,передачі включаються добре,не вибивають ,деталі по тел...
Економний надійний автомобіль
Авто в гарному візуальному та технічному стані, салон індивідуальний, чорний потолок, працює як на бензині так і на газу, стої дорога газова установка KME, газ вписаний. Два ключа. На вто встановлено дорогі біледовскі лінзи, які ще на гарантії, світло просто ТОП. Авто обслуговувалося завжди вчасно. В комплекті з авто віддам зимову гуму на структурних металевих дисках.
Opel Vectra 2.2 газ/бензин Машина від першого власника із салону (2 власника пише тому що купувалась в кредит і в 2015 році переписана була вже на власника ) Куплена в салоні в Ужгороді. Експлуатація з 2009 року. Тільки в одних руках із салону. Механіка. Без жодного підкраса!!! Без жодних царапинок . Без жодних рижиків. В таких стані дуже малр машин. 2 ключа. Шкіра, підігрів сидінь, Bi Xenon
На повному ходу Будь який вид переоформлення
Доброго дня, до вашої уваги пропоную автомобіль Опель Астра 2008 року, з встановленим газом 4 покоління, та вже вписаним в технічний паспорт, оригінальний пробіг, брав у власника який брав автомобіль з салону, з 2008 році була в одній сім?ї весь час, питань по технічному стану автомобілю немає, мотор робить як новий, нічого робити не потрібно, салон гарний не прокурений, звісно є сліди експлуатації але не критичні, самі розумієте машина не нова, в комплекті віддам літню та зимню резину на дисках, машина жива не розірвана проїзде ще не один рік, торг присутній, авто бізнесменів прошу не турбувати. Телефонуйте за цим номером) Телефонуйте за номером телефону
Opel Astra GTC!!! Машинка зроблена для себе! Усе мінялось одразу, в комплекті з нею 3 ящика запчастин, які могли ходити, але були замінені, літня та зимова резина, лкп все рідне, перевіряйте з радістю, щеплення було замінене, по мотору ніяких нюансів, газ працює, ходовка не стукає, масло заміняне 300км тому назад, з фільтрами та свічками. Задні стопи тоновані, передні фари в бронеплівці, дорога тоніровка на вікнах, та лобашу, машинка бункер, насадка на глушник, спойлер, акулячий плавник, наклейки на задньому склі, карплей, навігація, і ютуб. Торг присутній. Детальніше по телефону.
Авто на ходу, потребує роботи по кузовні, але катається щодня, робоча конячка, на повному бойовому ходу, дзвонити на номер ********** без лишних вопросов, приехали забрали, авто по низу рынка
Продам Опель Астра 1.4, стан гарний, подальших вкладень не потребує, пробіг 190тис, можливий торг або обмін доплата з моєї сторони може бути у вигляді мотоцикла Geon Vertex 300
не на ходу потрібно робити мотор стоїть газ вписаний в тех паспорт
1.6л. Газ_бензин. Установка газу 3покоління. Поварені пороги, днище, зроблена шумо ізоляція. За більш детальною інформацією дзвоніть за номером. **********. Машина вартує уваги.
Офіційний, надійний та комфортний автомобіль, працює абсолютно кожна кнопка в машині. До мене було два власники, одне переоформлення всередині сім'ї. Купив з пробігом 126000 км. Повна шумоізоляція, антикорозійне оброблення.
Продаю в неробочому стані. Двигун розібраний. Немає часу займатися ним. Причина поломки погнуло клапана.
***Opel Astra H 2010 1.4 бензин/газ*** ***Один власник в Україні, привезений для себе з Німеччини з пробігом 165т. км.*** ***Було проведено велике ТО: замінено ланцюг ГРМ (GM оригінал), помпа та всі рідини на пробігу 172т.км. та встановлено ГБО.*** ***Заміна масла кожні 8-9т.км., тільки Motul*** За детальною інформацією телефонуйте.
