- 260 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Автомат
Продам опель нічого робити не потрібно машина супер кого цікавить дзвоніть
Продам опель нічого робити не потрібно машина супер кого цікавить дзвоніть
Всі питання по телефону
249тис. замінено ГРМ , кожних 10 тис. заміна масла і розхідників, зимова гума нова 10. 2025 і титаниR 18на літній гумі. салон доглянутий. до мотора крім ланцюга заміни не лізли, все справно працює.
Продам надійне авто, дуже зручне та комфортне. Все працює добре, без нарікань.
Продам авто в гарному стані , за більш детальною інформацією звертатися за тел
Продається автомобіль Opel Antara 2013 р.в. у відмінному стані. Авто обслужене, вкладень не потребує. Всі заміни мастил та інших розхідників проводились вчасно. Пробіг реальний, 1 вла⁴сник, 2 комплекти ключів, медіацентр 4G, мультлок + комплект зимньої резини та килимків
Продається автомобіль на ходу, технічно справний. Мотор працює чітко, по ходовій питань немає, є нюанси по кузову ( сліди експлуатації, сколи і на дверках видно шпаклівку) на фото має бути видно, на їзду не впливає :) . Є нюанси по електриці (деякі датчики. Присутній нюанс по коробці ( смикає коли вмикати задню передачу) Замінив кришку розшерітельного бачка Поміняв пару дн тому масло в коробці. Враховуючи всі нюанси доволі в непоганому стані за відповідну суму. Торг можливий з розрахунком на бензин. Мінімальний. Продаю, бо не бажаю вкладатися. Це одна з причин. А інша та що недавно купив жінці, а їй не сподобалось авто. Каже завелике)) Хто хоче придбати пишіть - Телефонуйте. Переоформлення будь яке. Через дію, або доручення.
Продаю хороший автомобіль в хорошому стані з реальним пробігом. Двигун працює без нарікань, масло міняю через кожні 10 тис.км, ходова у хорошому стані нічого не гримить та не стукає.Тільки пошкоджено праву передню дверку, не значне пошкодження, на фото видно.В салоні не курили відносились дбало при експлуатації. Газ стоїть IV покоління.Більше деталей за телефоном.
Опель омега б 2.2 газ/ бензин 2000 року. Компресія по 13. Росхід газу в змішаному циклі 12 л. Шкіряний салон, електрорегулювання водійського сидіння, електрорегулювання та підігрів дзеркал, газові упори капота, двохзонний клімат контроль, 2 передні електросклопідйомники з доводчиками, дві пари колес та зараска, 2 ключі та брелок, ключі для КПП, книжка-інструкція по експлуатації. Великий багажник, просторий салон, днище не ржаве, шкіряний м'який салон в хорошому стані, хороше ГБО 4 покоління, хороша тепла пічка, авто додатково обезшумлено, нова сенсорна магнітола, тоновані стьокла, ABS працює, замінено масло в ГУР, в кпп, редукторі, та в двигуні, новий антифріз. Нова катушка запалювання та нові свічки, чистка дросельної заслонки, перешитий потолок. Новий компресор кондиціонера, в нагрузку віддам старий робочий, новий радіатор та випарник кондиціонера, свіжа заправка фреоном. Нова рульова тяга в зборі, шарова, задній амортизатор, 2 подушки двигуна, 2 сайлентблока задньої балки, маятник, опори з підшипниками передніх стойок, відрегульоване сходження. Новий глушник. В комплекті віддаю колесний ключ та домкрат. З мінусів: якщо ганяти більше 120 км то їсть масло, якщо їздити спокійно то не їсть, є місця корозії та невеликих вмятин кузова, тріщина на лобовому склі, не працює ручний тормоз, газ не вписаний в техпаспорт (штуцер захований в багажнику), є ще дрібні недоліки. Тріщина на задньому бампері. Є крашені деталі. Є помилки. Є історія обслуговування за останні 5 років. Ціна указана без торгу та з урахуванням усіх недоліків. Якщо обмін, то тільки на Шевроле Еванда на автоматі.. Страховка до 10.08.26 Переоформлення через ДІЯ. Автомобілем треба займатися.
Авто не потребує вкладень,в гарному стані. Пробіг 277тис.км.Кузов оцинкований.Всі подробиці за телефоном
авто на ходу, потрібно зробити підкрас на задній арці
Робоча лошадка.
Авто в гарному стані. Все працює. В ДТП не була.
Авто в хорошому стані салон чистий. мотор. ходова частина без проблем. торг. дзвоніть домовимось. Авто варте уваги.
Авто всім явним фото відповідає.Всьо робилось як для себе.Обслуговувалось все вчасно.Перекупів прошу не торбувати На всі питання по машині відповім по тел
