- 289 тис. км
- Черкаси
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Доволі цікавий і динамічний автомобіль. Зручний для міста та має доволі місткий багажник. Жвавий і тяговитий. Хороша музика. Клімат контроль. Салон в гарному стані. Переоформлення.
Доволі цікавий і динамічний автомобіль. Зручний для міста та має доволі місткий багажник. Жвавий і тяговитий. Хороша музика. Клімат контроль. Салон в гарному стані. Переоформлення.
Продам машину в хорошому стані масла фільтра поміняні стіпленія нове негнила сів і поїхав можливий торг
Опель омега б рест 2001 рік 2 власник по панелі 300.000 пробігу по кузову гнила ліва арка низ лівої дверки задня ляда. дно пороги цілі треба дивитись ходову по електриці все світить все працює. заводиться без проблем
Офіційний автомобіль. У продажу вектра на коробці автомат. Авто в рідній фарбі, без підкрасів. Оригінальний пробіг. Технічно у відмінному стані. Двигун і коробка працюють відмінно. Ходова частина не стукає. З останнього по замінам: акумулятор, передні амортизатори, опори, тормозні колодки. Весь функціонал у робочому стані, в салоні авто не курили. Хороша комплектація: шкіряний салон, 2-х зонний клімат-контроль, підігрів сидінь, датчик світла та інші корисні опції. Таким автомобілем залишитеся задоволені на багато років експлуатації.
Авто на кожен день. Технічно справне,зимня резина.Потребує лакофарбового ремонту. Торг присутній.Марія
Машина 2007 року Технічний стан: мотор - зроблений капітальний ремонт на 286тис. Зараз проходить обкатку Ходова частина повністю обслужена, нічого не гримить і не стукає. Коробка передач перемикається плавно. Кузов: Є незначні сліди експлуатації, що відповідають віку авто (все видно на фото). Салон: Доглянутий, не прокурений. Працює кожна кнопка, двозонний клімат-контроль заправлений як холодить так і гріє відмінно. Додатково: 2 ключі, на літній новій резині, зимова в комплекті
Автомобіль в задовільному стані Без підкрасів по кузову взагалі Реальний пробіг Все в оригіналі Тормозні колодки рідні,залишок на фото Нова літня преміальна резина GOODYEAR Performance 2. Також є заводська оригінальна . Замінили в зв'язку з віком(потрібно віддамо стару) Салон в ідеалі. Автомобіль не полірувався і не хімчистився . Бережна експлуатація,гаражне зберігання Фото відповідають дійсності Для перевірок готові пройти будь яке СТО.
Продам Опель. Авто в гарному стані та комплектації адаптивне світло, підсвітка сліпих зон, мультируль, підігрів сидінь. Росхід 8л траса -10л місто Страховка свіжа. Є декілька нюансів (на них скину)все розповім по тел. **********
Продам авто ,в прекрасному стані як ззовні так і всередині,справжній корабель,на шкіряному світлому салоні вигляд шикарний ,комфорт на висоті як для таких років,ходова зроблена ,гума зимова на р18 дисках низько профільна,по електриці все працює ,акпп після ремонту( заміна саленоїдів,та повна заміна мастила ) працює добре не пинає крім на R іноді невеличкий поштовх але не завжди в ходу відмінно ,двигун після кап ремонту пройшов 5тис.км ,мастило не бере і не димить відповідно ,клімат працює але є питання по ньому ,по електриці все справне ,гбо 4 Авто освіжалось 5 років тому повністю ,усувалися всі болячки цієї моделі ,тому питання по кузова мінімальні ,можна сказати їх немає . По роботам по авто ,двигун ,кузов ,є історія по фото ,буде цікаво при зустрічі все покажу і розповім. Ціна відповідно до стану авто Переоформлення дія ,мрео. Причина продажу фінансова Деталі по телефону ,торг .
Доглянуте авто, другий власник, є косметичні недоліки по кузову згідно віку авто, газ вписаний, двигун 2,2, коробка автомат, все працює безь нарікань. Авто офіційне і придбане в салоні . Обмін на міський авто з невеликим об'ємом двигуна.
Авто в шикарному стані.оцинкований повністю!!!Працює ідеально. Обмін З МОЄЮ ДОПЛАТОЮ.ТОРГ НЕ ВЕЛИКИЙ.Адаптивне світло,досвіт,туманки,кожа(мультиконтур +вентиляція,підкачка,пам'ять,підігрів сидінь, ел рег,підігрів дзеркал,автозатемнення,світло,дощь,круіз,клімат,кольоровий дисплей сд70 наві,ченджер,ел замок багажника,замикається на швид 25км/г,можна регулювати,поширений БК,БАГАТО ДОВІДОК ,ЗНАЧЕНЬ,ДАТЧИКИ ТИСКУ В ШИНАХ,ДРАГЕР ЗАВОД ВСЕ,ТЕЛ+БТ ел дзеркала зі складанням,ел ст під с дотяжкою(верх/вниз з пульта),2 ключі,атерм скло лобове,решта люмар,ірмшер шабля,оригінал,парктроніки вколо,омивач фар,круізо можна на кермі керувати газ/гальма,антібук,анті занос,блок деф,абс,датчик положення кузову,купа,мултимедія для задніх пассажирів-упоавління,навушники,вмк звука,3 підголовники позаду,задні фари орс -дим+карбон(плівка),є блєнда ірмшер тільки зняв на покрас оригінал,теж біля 200$,як і шабля,ні однієї помилки,обслужений егур-система,глушники нові,масла Арал/кпп лікві молі, мульти кермо з регулюванням,блютуз,купа налаштувань,6ст,прямий вприск 155лс,кат на місці,весь в рідній,на даху біля антени лак трохи пішов,подвійний выхлоп все це завод,всі книжки,диск,код, пригоняв з Німеччини у 19 році.резина й диски літо р18 нова(ОРС),зима р16 нова шип гуд єр ходовка нова,оріга перед зад,з важелями.гальма брембо перф-вент вколо,сцепа оріга люк,маховик двомассовий оріга люк,тільки сцепа з мах 60тис,диски 45,мотор бомба,тнвд з альфаромео ,проблем немає зовсім,можна забути.масла,свічки все нове денсо ірідій.грм ок,роліки реміні нові,помпа нова,пройшла величайше ТО.пробіг рідний,готовий до будь яких перевірок,тільки не гаражі майстри.сальники клап замінені.підвіска більштеін б4,пружины каяба 2666-15,лед в фарах,6 подушок,та ще купа функцій. Також цікавить обмін З МОЄЮ доплатою.БМВ ф10 від 11р,аналогічного стану,х5 е70,аналогічного,тільки бенз без газу.за нал невеликий торг.Авто надійне,не прихотливе,дуже комфортне,також розгляну варіанти, пропонувати,тільки не хлам и 20 власників.Всім Миру
Реальному покупцю торг.
🚘 Авто в родині з 2009 року, маленький пробіг, доглянуте, на повному ходу! Після повного ТО, робили все для себе. Є невикористана запаска та комплект зимової/літньої резини. ✅ Ми — треті власники. ✅ Використовувалась переважно в місті, кілька разів виїжджала за кордон. ✅ До 2023 року зберігалася у гаражі. ✅ У ДТП не була. ✅ Авто повністю на ходу. ✅ Нещодавно пройшло повне ТО. ✅ Комплект: невикористана запаска, 4 зимові покришки + 2 літні б/у. ✅ Всі подушки безпеки. 📌 Є кілька подряпин на бампері (не помітили паркан і камінь). Продаю, бо купила нову машину, а дві зберігати немає можливості. 📞 Якщо залишаються питання — телефонуйте. 🚗 Або приїжджайте дивитись у будь-який час, готові до показу!
Продам Opel Vectra C на надійному двигуні 2.2 турбодизель та автоматичною коробкою передач Двигун їде дуже бадьоро, не димить, не сапунить, турбіна масла не кидає Коробка, не пинається, перемикає без тичків Ходова вся в чудовому стані, не гримить, не стукає, можлива будь яка перевірка на СТО Салон в дуже збереженому стані Повний електросклопакет Клімат контроль Електрорегулювання дзеркал Встановлено андроїд магнітолу Авто має не значні нюанси по кузову Деталі уточнюйте за телефоном Допомоги в продажі не потребую За 2500 не буде
Всi питання за телефоном
Авто в нормальному стані, на ходу, приїжайте дивіться.
Автомобіль в гарному стані,нова зимова гума,збережений стан,все працює Продаж без саба Деталі за телефоном Можливий обмін на бус
Автомобіль знаходиться в Чехії. Стан близький к ідеалу. Коробка відремонтована. Ходова частина перебрала. Вихлопна система нова (каталізатор теж новий). + нова задня гума. Тяги з наконечникам нові. стійкі теж замінені. Додаткові питання задавайте за телефоном. Власник і авто знаходяться в Чехії. якщо є питання - дзвоніть на вайбер чи вотсап. ********** Олександр
