- 214 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані , кондиціонер робить, мотор в дуже гарному стані ( самий удачний мотор),шестиступенева коробка, салон трансформер.Розмитнений. Беріть не пожалкуєте !
Авто в доброму стані , кондиціонер робить, мотор в дуже гарному стані ( самий удачний мотор),шестиступенева коробка, салон трансформер.Розмитнений. Беріть не пожалкуєте !
Авто в гарному стані , всі питання по тел
Авто на повному ходу,кузов зовні на фото видно,дно і ланджерони цілі. Ходова перебрана, паливна замінено,ремні і ролики замінені. Мотор працює рівно без нарікань,масла не бере. Телефонуйте росповім детальніше.
01/15/2026 Авто в хорошому стані була заміна комплект зчеплення з маховиком • Передні наконечники рульових тяг також гранати всі чотири • Колодки в коло • Також помпа натягувач ланцюг ролики • 02/16/2026)
авто на повному ходу за деталями по телефоні +**********
Технічно справний, доглянутий, охайний, сімейний автомобіль. Комфорт дозволяє здійснювати поїздки як на коротку, так і на довгу відстань. Двигун, коробка, ходова частина відпрацьовують на відмінно. Надійний автомобіль, готовий для будь-яких задач. Два комплекти гуми. Літній комплект гуми на литих дисках. Присутні певні сліди експлуатації по кузову. Торг біля авто.
Vectra C,в доброму стані.Не гнила! Двигун в норм стані!Працює Кондиціонер!Нова резина(правда що літо) Окремо є комплект титанів! Нещодавно провів обслуговування (заміна фільтрів, паливного,повітряного, фільтра масляного,та самого масла в ДВС). Перевірки можливі без будь яких проблем Я власник, переоформлення через Дію.
Opel Zafira А 2004рік. 2.2 дизель на ходу але не розмитнена. 3 роки стоїть без виїздно так як господар на війні потрібна заміна рульової рейки. Є нюанси по кузову. Торг біля капота.
продам опель вектра с 2.2 газ/бензин все зроблено сів полетів питання за телефоном
Телефонувати на ватсап,на 17 тапках.Зборка Британія (гріфон).Ліфтована GTR.Мотор цепний.Щось почало стукати в моторє,на сто сказали (мабуть фкладиш провернуло).Можливий обмін на бляху,з вашою доплатою.Гбо вписаний у техпаспорт.
авто на повному ходу. є страховка.документи порядок. деталі по телефону
Продам машину в отличном состоянии, пригнана из Германии, полностью обслужена, вся новая подвеска , сделано Т.О , установлен газ , вписан в тех паспорт , машина на максимальной комплектации
Продається надійний та комфортний автомобіль від власника — Opel Vectra B. Машина в хорошому технічному стані, АКПП, багата комплектація, шкіряний салон в дуже гарному стані, обслугована та не потребує вкладень по ходовій частині — їде м’яко та впевнено. Є невеликі ньюанси по кузову (видно на фото) За останній час виконано ряд важливих робіт: - Капітальний ремонт АКПП (2000$) - Замінено стартер - Замінено паливний насос і паливний фільтр - Встановлено новий регулятор тиску палива - Проведено чистку форсунок - Встановлено новий радіатор - Акумулятору лише 1 рік - Замінено термостат - Встановлено новий датчик швидкості АКП Автомобіль обладнаний заводською газовою установкою PRINS, що робить його економним в експлуатації. Можливий обмін на авто з моєю доплатою. Повне переоформлення. Телефонуйте/пишіть (вайбер/телеграм) — домовимось, торг?
Продам Опель Сігнум 2.2 дизель 2004р.Власник по техпаспорту всі питання по телефону.
Авто в гарному стані, мотор ходова частина в гарному стані. на пробігу в 300 тис. зроблено капітальний ремонт двигуна.
Авто в гарному стані. Всі регламентні сервісні дії проводилися вчасно. Є сервісна книжка. Встановлене якісне світло. Не гримить. Ходова працює чітко.
Продаю власну Opel Omega B. Автомобіль дуже комфортний та місткий. Двигун 2.2 литра газ/бензин (газ вписаний) Встановлено ГБО [4-го покоління], вписане в техпаспорт. Дуже економно для такої великої машини. Коробка передач механічна , перемикає добре Нещодавно було замінено паливний насос , замок запалення та контактну групу, свічки запалювання , термостат , газові фільтри, новий стартер. В автомобілі є все для комфорту: електрорегулювання сидінь, підігрів сидінь, двозонний клімат-контроль, лед лампи на лінзі. Автомобіль в оригінальній фарбі Стан кузова видно на фото: є вікові нюанси, сліди корозії на арках та дверях , та пошкодження на бамперах. Машина не нова, тому вимагає уваги по кузову. Відповідно, ціна адекватна. торг біля капота. Переоформлення без проблем. Дзвоніть, відповім на всі питання.
Продаю Opel Vectra C 2007р, 2,2(z22se) газ/бензин. Газ вписано в тех паспорт, газові форсунки та фільтри нові, замінені два місяці тому, автомат Aisin звичайний гідротрансформатор, мотор звичайний SE, не YH, проблем не буде! Авто в хорошому технічному стані і в хорошій комплектації. Оцинкованний кузов. В авто все працює. Авто доглянуте, було багато чого зроблено в машині і замінено. Автомобіль не потребує термінових вкладень. Лакофарбове покриття в нормальному стані, не бита, підкраси тільки по бамперам, пробіг не скручений, ходова в порядку. Помилки не світяться, встановлено новий радіатор пічки, привід склоочисників та нове передне скло. Cклопідйомники передні/задні працюють, дзеркала складаються з ключа, руль не закусує, ЕГУР працює відмінно, клімат контроль без наріканнь, круїз- контроль працює відмінно. Автомобіль своєчасно обслуговувася. P. S. Останні 2 перереєстрації були в межах своєї сім'ї. Резина зимова практично нова!!!! Авто доглянуте, кузов в гарному стані, авто повністю на ходу і технічно справне. Якщо авто вас зацікавило, і ви шукаєте саме таку машинку, телефонуйте, чи пишіть на Вайбер, телеграм, відповім на всі ваші запитання по цьому авто. Автодилерів прошу не турбувати. Обмін не цікавить.
Загнана в 2022 році.Мотор та кпп працюють справно.Пів року тому заміна усього що можна по ходовій, включно з тормозними дисками. Заміна основного радіатора та радіатора кондиціонера. Клімат заправлений,працює дуже добре. Салон та кузов без дірок.Майже вся в рідній фарбі, фарбована тільки ляда,але з лаком по пластику після зими є питання. Тонована якісною плівкою включно з лобовим. Магнітола з carplay та androidauto.Два ключа.Нюанси по пластику на фото. Подивитись можна в районі ст.метро Палац спорту та ЮЖД.
