- 380 тис. км
- Нетішин
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам машину негнила салон чистий та охайний, не прокурений. По кузову без гнилі та критичних дефектів (є незначні сліди експлуатації) Більш детальна інформація за телефоном
Продам машину негнила салон чистий та охайний, не прокурений. По кузову без гнилі та критичних дефектів (є незначні сліди експлуатації) Більш детальна інформація за телефоном
Продам власне авто в гарному стані. Працює кожна кнопочка і функція яка є у автомобілі . Стан технічно ідеальний!! Запускається чітко, АКПП працює відмінно. Мастила мотор не бере. Не димить. Екологія на місці. По авто замінено гальма диски колодки перед і зад, обслужені супорта, Амортизатори задні нові, стабілізатор перед стійки і втулки змінено, гофра на вихлопну переварена, турбіна суха дує добре, замінено мастило в АКПП. Через 2 тис км потрібно буде робити ТО двигуна. Є незначні нюанси по ЛКП, видно на фото. Салон чистий не затертий, гарна літня резина. В подарунок чохли на сидіння) Можливо обмін на AUDI з моєю доплатою.
Авто в гарному доглянотому стані. Я перший власник на Україні. Пригнана із Нідерландів в 2017 році. З пробігом 227 тис. На даний час 317 тис. Пробігу чесного не крученого. Машина вартує уваги. Деталі розкажу за телефоном.
Продаю свій власний комфортний сімейний автомобіль Opel Insignia 2013 р.в , в практичному чудовому кузові- ліфтбек. Пригнаний з Європи - Франція . Всі опції працюють на відмінно , місткий багажник, салон в гарному стані , в авто не палили. Завжди вчасно замінені мастила та фільтра. Нещодавно проведено повне ТО : Замінено кільце в масляному насосі піддоні , демпфер , к-т зчеплення , ремінь та ролики ГРМ, фільтра , масла та інші рідини , гальмівні колодки . Авто вже на зимовій резині Michelin 225/55-17 . Автомобіль не фарбований , не битий (перевіряли експерти) . Insignia в гарному стані , можливий обмін на кросовер . Звісно ж буде торг біля авто. Запрошую на огляд :) Автомобілем будете задоволені, телефонуйте!
Продам власний автомобіль у відмінному технічному стані. Готовий до будь-яких перевірок на СТО та далеких подорожей (хоч навколо світу). Двигун: 2.0 дизель (Євро-5, найкраще та найекономічніше поєднання для цієї моделі) — надійний, сухий, працює ідеально, обслуговувався виключно якісними розхідниками (мастило мінялося вчасно, фільтри Mahle). Пробіг: 275 тис. км (оригінал, є вся сервісна історія з відмітками по сьогоднішній день). Оптика: якісне лінзоване світло (значно краще за штатний галоген). Автомобіль повністю прогнозований, доглянутий і надійний. Телефонуйте, відповім на всі запитання. Реальному покупцю — розумний торг біля капота.
Opel Insignia 2009 р., 2.0 дизель, механіка. Весь у рідному фарбуванні. Автомобіль був у сім'ї, є вся сервісна історія з чеками по обслуговуванню. Останнє ТО пройдено, стан сів і поїхав. Їде жваво і впевнено. Клімат, круїз, електрозеркала, мультимедіа, мультикермо, датчик світла, дощу, парктроніки. Салон чистий, доглянутий. Автомобілем будете задоволені. Авто можливо в лізинг до 5 років, перший внесок 15%. Більше інформації про авто в інстаграм bestcar, а також тик ток. Номер ліцензії фінансової компанії "А-ФІНАНС" (ТОВ "ФК "А-ФІНАНС") - 43064717.
Авто в хорошому стані.Масла ,фільтра замінено.зимова резина на дисках.встановлена камера заднього виду.задній ряд сидінь знімається .люк. електро дзеркала з підігрівом.мотор замінений в жовтні 2025р.Грм ,корзина,фередо - замінені Коробка не гудить і не вибиває.
Продам авто,всі питання по телефону
Продам Opel Calibra 2. 0, win - W0L000085R9002411, Двигун C20NE їде сильно ! Встановлене ГБО (+4) вписане в ТП , биксенон 6К з шторками , лінзи червоні дьяво очі , додаткові лінзовані лед фари, задні фари рестайл тоновані , люк працює , хороша дорога музика, був неон але нажаль недовго прожив , салон живий але є моменти , сигналізація , вся тонована лобове скло також тоноване , нові дорогі дворники , оригінальний обвіс є тріщинки ( бампера пороги спойлер антикрило хвіст OPC line ) , машина пофарбована фіалом с переливом , новий радіатор , нові патрубки , прокладки, замінено кпп, новий комплект счеплення, усі нові гранати та піввісі, задні стійки (Japan\& #039; s)нові , задня ходова замінена а от передню треба перебрати трохи гупає недоліків та нюансів не багато не ховаю кому цікаво по телефону , новий АКБ, , холодний впуск ( Custom dark ) , усі фільтра масла та рідини замінено , замінено свічі та фірмові провода , тюнінгований випуск ( Custom dark ) паук Субару саунд в термобинтах банка ( двухстволка Remus ) , машина на оригінальних дисках ( Borbet r15 ) з зимовою гумою , є ще літня гума також на оригінальних японських дисках з проставками ( kyawa rasing r16 ) пофарбовані в ядовий колір обмовляється окремо ! від авто не позбавляюсь , хочу віддати цю іграшку в добрі руки , в машину вкладено багато сил , я власник, любий вид переоформлення, машина завжди в центрі уваги, торг до останнього.
Автомобіль обслужений 2 тис.км замінений грм+помпа замінені рідини і масло з фільтрами.
Продам опель астра g 2000рік 2.0 бензин. В хорошому стані
Авто після ДТП! Мотор заводиться,радіатор цілий,автомат працює норм. 2,0 бензин/газ! Деталі по тел.
Автомобіль свіжо пригнаний. В чудовому стані. Має 1 косметичний підкрас. Ходова, мотор, коробка у відмінному стані. Багатa комлплектація OPC line. Панорама, лед оптика, електроляда, підігрів сидінь/керма, навігація, рікаро сидіння, парктроніки 360, преміальна акустика і багато чого іншого. Авто варте уваги. За детялями дзвоніть.
Машина на ходу, замінені стійки на нові, оригінальні, на задніх ступицях замінені сайлентблоки, та стоїть проставка під стойками ззаду, досить височенька вийшла, проставки знімаються за півгодини, новий радіатор, два комплекти коліс, легко сплави, заводиться чітко, рік простояла, завелась без проблем. Пів України проїхала, претензій не маю. ABS та TCS працює чітко, під час ожеледиці стояла на дорозі впевнено. Двигун працює добре, видно по відео, нарікань не маю. Кондиціонер заправив, працює. Стекла перевклеїні два роки назад (переднє та заднє), є по лакофарбі питання, відсутній лівий молдинг та на двері тріснула фарба. Багажник досить місткий, досить велика коляска лягала в нього чітко, плюс велика дорожня сумка. Газу на разі немає. Тільки переоформлення, ДІЯ і т.п., питання в повідомленнях.
Продам Opel Signum 2.0 дизель. Двигун заводиться з пів оберту, працює рівно, не димить, не стукає, не цокотить, був замінений в Польщі на інший з значно меншим пробігом, коробка в гарному стані, два місяці тому сзаду було замінено 10 сайлентбоків + два ричага, спереду замінено амортизатори, відбійники, опорні підшипники, рульовий накінечник (ходова повністю зроблена). Перший власник в Україні. Із мінусів: на криші обліз лак, треба підварити ліву арку, потребує уваги передній бампер, тріщина на лобовому склі. Можливий обмін з моєю доплатою до 2000$. Для тих хто не знає Opel Signum це та сама Vectra C тільки хетчбек.
авто в хорошому стані, є нюанси по кузову, сів поїхав
Продам Opel Vectra, 2.0 Автомобіль у доброму, задовільному стані. Ходова частина перебрана, кузов підварений. Є незначні моменти по кузову, але нічого критичного. Машина на ходу, двигун працює добре. Документи в порядку. Торг присутній.
Продам Opel Omega B. Автомобіль у відмінному стані. Повністю поварений, ходова частина перебрана, вкладень не потребує. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Двигун працює відмінно, салон доглянутий. Машина щодня на ходу. Торг біля капота.
