- 380 тис. км
- Коростень
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто, на свої роки, в гарному стані. Кожного дня на ходу, не димить, турбіна працює. Деталі по телефону.
Авто, на свої роки, в гарному стані. Кожного дня на ходу, не димить, турбіна працює. Деталі по телефону.
Opel Insignia у дуже хорошому стані...більше інформації-по телефону..
Авто в ідеальному стані, оригінальний п?яти дверний пасажир .
? Автомобіль в хорошому стані, не битий. ? Повністю на ходу, щодня в експлуатації ? Ходова не стукає, коробка перемикається чітко ? Салон чистий, не прокурений ? Є електропакет, кондиціонер, скльопідйомники , ABS ? Документи в порядку ? Недоліки по кузову є, але не критичні для свого віку — все видно на фото У ПОДАРУНОК – багато запчастин і газова установка (ГБО)! Серед запчастин: ходова, електрика, салонні елементи та ін. – стане в нагоді для обслуговування чи тюнінгу.
Машина после капр ремонта ,двигатель поменян в этом году.в отличном состоянии .
Продам Opel ZAFIRA A 2.0 дизель Автомобіль доглянутий на свій рік Стоїть нова зимова резина Всі питання за номером телефону Можлива доставка по Волинській області
Продам автомобіль, моторка шепче масла не бере, по кузову є нюанси,до машини віддам зимові колеса на титанах майже нові, стоїть гарна музика саббуфер андроїда магнітола, машина обслужена фільтра масла поміняні, також замінені подушки мотора, продаж по тех, звязок з власником є. торг. Кондиціонер працює, потрібно заправити Детальніші відео можу скинути пишіть.
авто в гарному стані, замінено грм,помпа ,антифриз,мастила,роликі ремінь.по авто робити абсолютно нічого не потрібно.цікавить обмін на Рено трафік.
продам авто в гарному стані авто доглянуте є пару дифектів
Продам опель вектра б, в хорошем состоянии мотор и коробка в норме никаких вложений не требуется, мотор масло не берёт, только произошла замена масла, новая зимняя резина на 15, ни разу не вареная, не битая в ДТП не участвовала, в родной краске. в комплектацию входит: електростеклоподьемники, подогрев передних седений, климат контроль, круиз контроль, подушки безопасности, ABS, анти букс. С документами всё впорядке
Продам Опель Рекорд 1982 року випуску,2х літровий газ/бензин.Газ вписаний.Карбюратор перероблений в солекс,кузов не гнилий,потребує ремонту двигуна(у свій час пробило прокладку гбц),прокладки є в наявності,авто поставили та не було можливості її поремонтувати.На данний час двигун розібрали,та побачили,що один поршень заклинив.Лопнули дві передні пружини,цілі пружини є в наявності.Також є в наявності диски комплект,нові зимові шини,кардан,коробка передач.Всі інші питання по телефону.
Opel Insignia 2009 року 2.0 Бензин АКПП 220кс Автомобіль повністю в рідній фарбі та бронеплівці(окрім бамперів та даху) Шкіряний салон,2-ох зонний клімат,парктроніки,датчик дощу та ще багато чого Ланцюг ГРМ замінено 5тис тому 2 комплекти резини зима літо Детальніше по телефону
Продам власний автомобіль, авто на повному ходу сів поїхав Все шо цікавить більше дзвоніть
Продам власну Вектру, в яку вкладено не тільки гроші, а й душу. Серце машини — легендарний дизель X20DTH. Це не просто двигун, це справжній трактор у найкращому розумінні цього слова: надійний, економний і з тією самою «паровозною» тягою. Чому ця машина варта уваги: Тяга: Крутний момент 230 Нм — вона не помічає виїздів під гору чи повного салону. Втиснув газ на автостраді — і вона впевнено пре вперед, як локомотив. Обслуговування: ГРМ на ланцюгу (забудь про заміну ременів!). Тільки що встановлено новий витратомір повітря (Magneti Marelli), вакуумна система перебрана, EGR грамотно заглушений — машина дихає на повні груди і не «тупить». Економіка: По трасі бере 5-5.5 літрів. При нинішніх цінах на пальне — ідеальний варіант. Стан: Двигун сухий, заводиться з пів тику. Робив для себе, готовий до будь-яких перевірок з OP-COM. Це машина для тих, хто цінує впевненість на дорозі та міць старого доброго німецького дизеля. Хто шукає «живу» Вектру для траси та сім'ї — це ваш варіант Авто знаходиться у Польщі біля кордону з Україною ,можливий огляд у Медиці !!!!
