- 295 тис. км
- Камінь-Каширський
- Дизель, 1.96 л.
- Ручна / Механіка
Телефон **********
Телефон **********
Продам свій автомобіль, Рестайл технічно справний і жодних вкладень не потребує, свіжо замінені масла фільтри ГРМ помпа, свіжі стійки, нові пружини, авто на повному ходу кожен день!!! В рідній фарбі!!! Оригінальний пробіг 100000%%% другий власник в Україні. Новий господар буде задоволений. Допомоги у продажу не потребую, на гайте свій і мій час
Авто в хорошому стані та повністю обслужене. За всіма деталями телефонуйте. Перекупи та площадки прошу не турбувати.
Шукаєте надійне авто у відмінному стані? Ми готові допомогти! Знаходимося: м.Бердичів,вул.Грецька, 15 Графік роботи: щодня з 9:00 до 19:00 Наші послуги: • продаж автомобілів? • підбір авто під ваш бюджет та потреби? • викуп авто? • перегон та доставка авто у ваше місто? Звертайтесь за телефонами у шапці профілю — допоможемо знайти саме ваше авто!
СРОЧНИЙ ПРОДАЖ. Продається Опель Інсігнія 2012 року 2.0 дизель . Авто в нормальному стані, двиг працює без нарікань , механічна коробка працює добре, турбіна працює без зауважень. ТОГР присутній біля авто.
Авто з Німеччини розмитнено та поставлено на облік у хорошому стані від першого власника з прозорою сервісною історією. ІНДИВІДУАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ! Двигун 2.0 дизель потужністю 170л.с, моментом 400 Нм, що крутить, і коробка aisin 8ст забезпечують відмінну динаміку при приємній витраті палива. Дуже багата комплектація: - матричні led фари з вирізуванням зустрічного транспорту - адаптивний круїз з утриманням дистанції до повної зупинки - камери 360 - система автоматичного паркування - система аварійного гальмування - система розпізнавання знаків - система контролю сліпих зон - проекція на лобове скло - шкіряний передніх та задніх сидінь - підігрів керма - вентиляція передніх сидінь - масаж сидіння водія - навігація та android auto - жестове відкриття багажника з електроприводом - другий комплект коліс на литих дисках
В продажі Opel Insignia 2013 року випуску 2.0 дизель З оригінальним пробігом 250 тис км !!! Авто в рідній фарбі!!! Крім заднього бампера ! Технічно без жодних зауважень вкладень непотрібно !!! В дуже хорошій комплектації Електро сидіння Клімат контроль Круїз контроль Парктронік перед і зад Велика мультимедійна система Навігація мова Мульти кермо Блютуз Aux usb tel Лізинг Кредит
Продам Opel Insighia Sports Tourer 2011 року, 2.0 CDTI. Автомобіль повністю в справному стані, по мотору та коробці питань не має взагалі !!! По кузову є незначні сколи та царапини від експлуатації. Продаж тільки з переоформленням. Автомобіль знаходиться в місті Гайсин Вінницької області. Всі запитання по автомобілю по телефону
Продам обслужений автомобіль , є вся історія по сервісному обслуговуванні (книжка). Екологія на місці.Замінено багато чого є фото накладних при потребі покажу ,розкажу. всі рідини масла змінювались вчасно. Технічний стан хороший , все зроблено. Ні чого не гримить ,не стукає. Мотор чітко працює не кидає ним, автомат переключає добре, не пинає. Замінено фільтр масла в коробці , та масло. Косметика автомобіля в хорошому стані. Прибором пробивався , без шпаклі та підкрасів.Авто без ДТП. Присутні сколи на капоті , закапані підібраною фарбою, авто повністю поліроване, доглянуте та збережене. Днище і пороги оброблені антикором. Вікна всі рідні , тоновані якісною плівкою. По салону , все в досить збереженому стані , дверні карти комбіновані без царапин, ручки хромовані в хорошому стані. Сидіння не просиджені в загальному в дуже класному стані , лише водійське має тріщини бокової опори - це питання торгу (1300 грн) Панель мягка пластмаса не зацарапана в збереженому стані. Багажник електро підйом і електро замок ,досить вмісткий , має додаткову нішу,оригінальний коврики резиновий ЕВА коврики на замовлення в салоні. мультимедіа , навігація все працює , кожна лампочка як в салоні так і зовні світить. Всі функції які є в цьому автомобілі працюють без глюків. Адаптивний біксенон це супер освітлення в ночі. Клімат працює , холодить та гріє. Підігрів руля класна штука в зимову пору. Круїзом практично не користувався , та при їзді на ньому показник розходу палива при швидкості 100 км/год - 4,5-5,5л - дорогою в Буковель. Місто 9-10л. При спокійній їзді траса -6л. Авто не заїзжене, не корч і не встановлений корч.Автомобіль від початку його покупки , люди в чий власності він був підтримували його в належному стані. - тому така ціна. Доречі пробіг чесний рідний 262тис . на даний час, підключайте комп. перевірено. Продаю автомобіль ,тому що розглядаю паркетник. Можливий обмін на кросовер, з моєю доплатою.
без торгу все находу
Авто повністю обслужене, питань по мотору, Акпп і ходовій немає взагалі ніяких. В авто збільшений кліренс, встановлений новий акумулятор, за тонована, клімат працює до літа готова. Якщо будуть якісь питання по авто телефонуйте!
Продаж власного авто Opel Insignia A Sport Tourer, 118 кВт (160 к.с.), пригнана з Німеччини. Автомобіль у доброму стані. Своєчасне обслуговування. Авто дуже комфортне, економне та просторе — ідеальний варіант для сім’ї або тривалих поїздок. Нещодавно виконано: заміну передніх амортизаторів, заміну задніх пружин, заміну компресора кондиціонера. Авто на новій літній гумі R19. У комплекті — зимова гума на дисках R17. Авто зараз перебуває у Німеччині. дзвонить на Viber, або WhatsApp
Авто у доглянутому стані,вкладень не потребує.Сів і поїхав.Авто з рідним пробігом та в рідній фарбі.4-ри роки перебувало за кордоном все обслуговувалось вчасно.Коштів на авто не жаліли.Авто своє.Деталі за телефоном.
Продам автомобіль в хорошому технічному стані.Вчасна заміна росхідників.Нове щеплення.Мотор,ходова частина в доброму стані,новий акб.все працює.торг
Продам авто в хорошому тех стані .тел **********.детплі за телефоном.
Продам своє авто!!! Пригнали для мене з Європи у 2021 році. Я один власник, ну виходячи із ситуації в державі в 2024 році переоформив на жінку)) т е друга власниця) Наразі ухожене СВОЄ авто!!! Чистий німець. Розмитнена та зареєстрована в січні 2021. Перший власник в Україні . Поворотний біксенон. Адаптивний круїз контроль. Автоматична КПП. Акумулятор новий. Легкосплавні диски фарбовані в чорний колір. Шини 235/55/18. Парктроніки 4?2=8. Автоматичне складання та затемнення дзеркал. Двухзоний клімат контроль. Лобове термоскло. На фото у водійській двері був 3 мм осколок - виправив ( підкрас, бамбер ще з німеччини невеликий скол. Авто мізки не і.ло Продаю із-за обставин.
За всією детальною інформацією пишіть на вайбер
Вітаю! Можливий розрахунок на криптогаманець!!! Авто в гарному стані, не фарбоване, без дтп!!! Ремні, цепок, масла замінені 25т.км назад! Авто на 20-х оригінальних дисках, резина goodyear. Салон не прокурений і не зашморганий. Двигун і акпп працють як нові, проблем немає, мастило не бере!!! Всі системи і електроніка працює! Сів і поїхав. Будь яка ваша перевірка на будь якій сто! Деталі за тел. Спілкуватимусь тільки із адекватними і безпосередньо зацікавленими людьми!
Хороша машина , 1 власник в Україні 3 в Бельгії з який я і був третій , ніяких нарікань , продаж через покупку іншого авто.
