- 315 тис. км
- Черкаси
- Дизель, 1.96 л.
- Ручна / Механіка
Машина працює ідеально, ремінь ГРМ новий, зимова гума, ціна договірна
Машина працює ідеально, ремінь ГРМ новий, зимова гума, ціна договірна
Автомобіль в хорошому стані Продаємо тому що хочемо купити інший автомобіль Звертайтеся за телефоном вишлемо фото та відео детально зможете оглянути автомобіль
Щойно пригнане авто з Німеччини, приганяв сам і собі, але виникли певні обставини... Одразу замінив комплект ГРМ та масло. Авто без ДТП, в наявності сервісна книжка, авто на зимовій гумі, докатка ніразу на застосовувалась, гарний зовнішній та технічний стан.
Машина 2012 р. до рестайлінгу, пригнана у 18 р. з Данії. Два власники в Україні, є сервісна книжка данська, записи попереднього власника за 7 років по всіх ремонтах і чеки покупок. Комплектація Ops line, двигун 2.0 CDTI BiTurbo A20DTR 140 кВт, 190 к.с., 400 Нм, коробка F40 все справно працює. По ходовій все зроблено. Повний електропакет, шкіряний салон, подвійне фарбування із заводу! Кузов у відмінному стані. Два ключі. Два комплекти гуми зима-літо, літню тільки взяв. Детальніше по телефону, можу скинути відео зовні та всередині.
Автомобіль в ідеальному стані , сервісна книжка ! Поміняний ремінь ГРМ , роліки ! Без підкрасів ! Готова до перевірки на СТО ! Передній привід
Продается власне авто Opel Insignia 2012 року випуску, продажа з звʼязку з виїздом сина за кордон , було переоформлення через дію на мене машину , повний привід , гарна комплектація ж все необхідне для комфорту, авто повністю справне, нарікать на мотор та коробку не має, ТО проходило вчасно, була заміна всіх масел і фільтрів, новий акумулятор, замінений ремінь ГРМ, всі детальні питання телефонуйте.
Всім доброго дня продам Опель зефіра в найкращому стані, стан нового авто, була заміна ремня грм, масла фільтра та коробці. Нова зимня резина та літня майже нова. Хто візьме непожалкує.
Свіже авто з оригінальним пробігом з Німеччини. Можливий обмін на вантажний автомобіль 5 -ти тонник або бус.АМЕРИКАНСЬКІ АВТО НЕ ЦІКАВЛЯТЬ!!!!25.03.2026 зроблена заміна ременів та роликів ГРМ та генератора та водяної помпи .
Власне авто! •на 281тис.ОРИГІНАЛЬНОГО пробігу 1тис км тому замінено масло двигуна фільтри(паливний,масляний,повітряний,салону) •на пробігу 257тис.км(для усунення можливих майбутніх несправностей по двигуну) було замінив - Маслонасос, сальники,ГРМ,Тосол,Помпа/роліки,Прокладка колектора,кріплення для глушника. Один підкрас крила •замінено лобовоге скла(була скло і тріщина) •Бонусом комплект зимової гуми •новий інтеркулєр Кондиціонер працює! •аккумулятор придбав в 04.26р •Екологія присутня •Газові упори капота(встановлено в 03.26) •Нове лед переднє світло •Динамічний потужний 2.0L дизельний двигун(рідкість на цих моделях)! Розхід палива 6,3л/100км!!! Підборщик вітається…
Купувалась рік назад: була перебрана підвіска,ліфт 2 см , замінено стартер, генератор, радіатор та грм (на 270 к) екологію видалено, два комплекта резини( літо на титанах ) чіп( 150к.с і 350 н/м) Бампера і фари з рестайлінга, встановлено колишнім власником. Є нюанси з кузовом Торг тільки при осмотрі
Продам власне авто!перший власник в Україні,більш детально звертайтесь за телефоном!
Сімейний автомобіль майже в ідеальному стані на свої роки, 5 місний з заводу, масло (арал) та всі фільтра мінялися кожні 8 тис., ГРМ, ремінь та помпа мінялися на 260 тис., пробіг не крутився, до продажу не готувався, авто шумоізольоване, кузов в 2021 році оброблявся антикорозійними матеріалами, працює все, два ключа, килимки зима, літо, резина літня на дисках + зимова, чохли, перевірка на СТО, присутній розумний торг, на фото єдине проблемне місце поріг (гнилі немає, тільки ржавчини трохи), перекупи не витрачайте мій та свій час. Переоформлення, номерний знак залишається мені.
Продається авто в хорошому стані, автомат, сімейний автомобіль - користувалися бережно, із шкіряним салоном (коричневого кольору). В комплектації: передні та задні парктроніки, клімат-контроль, мультимедіа, електрорегулювання та автоскладання дзеркал, підігрів сидінь, електрорегулювання сидінь із пам'яттю, круїз-контроль, датчик дощу та ін. Стоїть нова резина, в салоні - коврики EVA, два ключі. Авто обслужене: замінено ремінь ГРМ , ремінь генератора з роликами, помпу, також поміняно опорні підшипники передніх стойок, тормозні колодки Можливий торг в розумних межах, по факту біля авто.
Машина в гарному стані
Авто в чудовому стані .Повністю обслуговане,замінений ремінь ГРМ.Перед зимою було замінене мастило , паливний , повітряний та фільтр салону.Замінене мастило в коробці Була проведена заміна приводу роспредвалів зірочки , цеа та натяжника ( є старі запчастини)Була пригнана в 2021 р з пробігом 185 тис.Єкологія на місці , не вирізали.В ДТП -Не Була !!! Підфарбовувань не має . Комплект нової зимової гуми та 2 комплекта килимків,2ключа Автомайданчики продажу -свої послуги прошу НЕ ПРОПОНУВАТИ
Щойно пригнана, без пробігу по Україні!!! Без жодного підкрасу, абсолютно все в Оригіналі, без ніяких нюансів!!! Мотор 2.0 диз 128 кв, потужна та надзвичайно економна!!! Мотор, коробка та ходова в ідеалі, не потребує жодних вкладень. Фари максимальні, фулл лед з вирізанням і авто дальнім!!! Чорна стеля з панорамою!!!мертві зони, рух по смугам, адаптивний круїз контроль, радари зіткнення, передні та задні парктроніки, задня камера, без ключовий доступ на всіх дверях, Лед щиток приладів,car play і багато іншого!!!- всі функціі працюють чудово!!! Кришка багажника електрична!!! Пробіг оригінал, сервісна книга від офіціала!!! Замінено масло з фільтрами!!! 2 Ключі 18 диски на літній резині!!! машинка максимально правильна по комплектаціі і стану!!! Обслужена, замінено масло та всі фільтри!!!
Автомобіль в хорошому стані В одних руках в Україні Двигун без зауважень Сцеплення замінено Ходова не стукає
Авто в гарному стані,на ходу,все працює, обслуговується на сто,ТО нещодавно було пройдено. Додаткові фото та інформація по телефону.
Продам , або обміняю інсігнію. по авто: була пригнана з Австріі в 21 році. Я володію авто з кінця 22 року. ТО завжди робилось вчасно , масло не їсть. За час користування авто , три рази міняв масляне колечко .Авто доглянуте , стоїть хороша музика , передня підсвітка ніг, неон в торпеді, ручка кп з підсвідкою ,проекція ,фаркоп , тоніровка по колу ,крім лобаша, ,дотяжка багажника. Салон чистий ,охайний. Віддам САБ , дістав щоб було більше місця в багажнику. авто не бите. на свої роки має сколи на передньому бампері.
