- 150 тис. км
- Яремче
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
opel vektra-B 1989р 1.8газ,бензин газова вписана потребує незначного ремонту ходової а так то сів і поїхав продаю тому що немаю часу донеї
opel vektra-B 1989р 1.8газ,бензин газова вписана потребує незначного ремонту ходової а так то сів і поїхав продаю тому що немаю часу донеї
Продам Опель,на впевненому ходу,є газ вписаний в тех.паспорт,стан добрий,є маленький нюанс по кузову на фото видно,новий потолок.В ходу дужє мягенька,7 місць,гума зимова,диски оригінальні.Салон гарний є незначні сліди експлуатації,подробиці по телефону
На ходу, не гнила не бита не фарбована сів та поїхав Обмін на Фольксваген шаран 2002-3-4-5 років з моєю доплатою Також може зацікавити обмін на сільгосптехніку розгляну любий варіант. Тел:
Продам, автомобіль у нормальному стані для своїх років, нові стійки, по машині помилок немає, кондиціонер працює, по двигуну, коробці та зчепленню питань немає, ГРМ замінений, була заміна ВКГ разом із кришкою, стоїть газ 4 покоління вписаний у ТП, працює добре як на газу, так і на бензині, є моменти по кузову зовсім не критично, я власник переоформлення та торги вітаються) хороших покупок
Продам Опель Астра f збереженому стані технічно і візуально робити по авто нічого не потрібно (мотор , ходова, коробка автомат в ідеальному стані все справне) тобто сідати і їздити з доками повний порядок знімається з обліку є також страховка до кінця року якщо зацікавить дзвоніть більше розкажу в тел режимі СЛАВА УКРАЇНІ....
Продам авто, oпель zafira універсал 7 місць, газ бенз, ходова забита, мотор без питань коробка теж По кузову є куди прикластися, але не критично. Документи в порядку страховка найсвіжіша. Перекупи повз
? Opel Vectra C (2006) – Надійний та місткий сімейний автомобіль! Шукаєте авто, в яке поміститься все і навіть більше, а техніка не підведе в дорозі? Це саме той варіант. Машина купувалася для себе, готова до щоденної експлуатації за принципом «сів і поїхав». ? Основні характеристики: Рік випуску: 2006 Кузов: Універсал (місця валом, величезний багажник — ідеально для сім'ї, подорожей чи роботи) ?? Стан автомобіля: Технічний стан: Автомобіль повністю на ходу, їде впевнено, ніяких термінових вкладень по техніці не потребує. Лакофарбове покриття — не ідеальне: На кузові є природні сліди експлуатації (дрібні сколи/царапини, притаманні авто цього віку). На швидкість та комфорт абсолютно не впливає, зате ціна через це суттєво нижча! Головні плюси: Простір: Салон величезний, задні пасажири почуватимуться максимально комфортно. Резина нова Готовність до роботи: Машина не стояла, завжди в русі та готова на будь-які відстані. Документи: Повний порядок, будь-який вид переоформлення.
Продаю надійний та комфортний автомобіль Opel Astra, який чудово підійде як для міста, так і для подорожей. Автомобіль у гарному стані, що добре видно на фото. Основні переваги: Стан: автомобіль доглянутий, технічно справний, готовий до експлуатації. Зручність: просторий салон та місткий багажник (тип кузова — універсал).
Перший власник з салону. Їздив дідусь. Пробіг оригінальний 200%, будь-які перевірки. Продається, бо вік не дозволяє кермувати. Автомат коробка, клімат контроль. Технічно справна чудово. Продається «як є». До продажу не готувалась.
Авто вартує уваги, можна під проект відновлення, можна на деталі... Замкнув моторчик пічки. Всі деталі по телефону... Машина БУЛА в повному робочому стані поки не замкнула проводка, мотор зроблений, масла не бере, коробка передач добра, ходова перебрана, добра резина зимня, свіжа страховка, причина пожару від моторчика пічки, в аварії не була, лакофарбове покриття від пожару не пострадало, я власник. Також цікавить обмін з моєю доплатою на мінівен, пасажирський бусік.
Opel Astra H 2009 рік Z18XER бензин, ручна механіка. Пригнана в 2020 році з Німеччини з пробігом 220 тис, за чотири роки пробігла всього 20 тис. Поміняв ГРМ на пробізі 235 тис. Котушка запалювання замінена на пробізі 229 тис. Оливу лив Motul, Kroon OIL 5w30. Лобове було міняне, але ще в Німеччині. Також є косметичний підкрас також в Німеччині (без шпаклі) на двох правих дверях і задній ляді. Салон, кермо, торпеда в гарному стані. По кузову є дрібні царапини та потертості, пару невеликих вмятин. По коробці та двигуну проблем немає. Коплектація: - датчик світла - сенсор дощу - круїзконтроль - протитуманні фари - хромовані рейлінги на даху - передні склопідіймачі електричні - AUX MP3 магнітола В комплекті два ключа, сервісна книжка. (є фото). Авто не без нюансів, торг присутній біля капоту.
Продам свіжо пригнаний автомобіль Opel Astra H на коробці АВТОМАТ ( айсін надійний), не робот, машина пригнана за кордону і вже на українському обліку, кузов без ДТП, ржавщин і на свої роки в хорошому стані, салон теж в хорошому стані, технічно проблем немає, обслужена, новому покупцю нічого по ній не потрібно робити ( масло в коробці і моторі замінено, ремінь ГРМ теж), на свої роки машина в хорошому стані, можливий пригін в інше місто, торг
Продається гарне авто як для міста так і для поїщдок за місто. В технічному плані все ок . Заміна ГРМ була 10 000 км назад . Кожна кнопка і лампочка працює . На ато їздить дружина кожного дня ніколи не підвела. Автомат класичний з гідротрасформатором це не робот.Двигун чистий масло від заміни до заміни не бере .Маеться два клучя. Торг в межах розумного біля авто!
Продам власне авто. Технічно та візуально добрий стан. Масла, фільтрата, ремінь ГРМ замінені. Перший власник в Україні. У Німеччині також був один власник, пригонилось самостійно.(Є уся історія покупки в Німеччині) Багата комплектація (круїз-контроль, кондиціонер, підігрів сидінь, омивач фар, мультируль, фаркоп, салон трансформер семимісний) Усі стікла рідні Два комплекта гуми
Авто в хорошому стані. Все що треба було замінити уже все замінено (двигун: масло насос новий, гідрокомпенсатори Інна, розпредвал , GM., масло ельф) , комплект щеплення, рульова рейка після реставрації на спеціалізованій фірмі msg, гідронасос новий. тормозні диски і колодки по колу нові, гальмівна рідина замінена, масло в коробці замінено Castrol, 2 роки назад повністю поварена ланжирони також, потолок перетягнутий, пороги нові з металу 1,2 мм, повністю вся оброблена , передні сидіння рекаро в чохлах бо трохи порвані але є і рідні в колір салону.пружини замінені минулого року вкруг , стійки 2 роки назад белстаін, останні роботи граната передня fag, підшипник передній ступичний snr, ремінь генератора bosh, подушка двигуна, новий газовий редуктор томасето, задня балка перебрана нові салентблоки febi, музика хороша. двигун масла не бере. По іншим питанням телефонуйте.
