- 325 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Потрібно ремонт мотора ( клапани прогоріли )
Потрібно ремонт мотора ( клапани прогоріли )
пропоную зифірку 1.8 бензин газу не бачила розвідники замінено гума зима літо салон охайний всі питання по телефону
Хороший стан, гарне авто як для сім?ї так і для роботи, великий салон трансформер, 7 мість, 2 комплекта коліс на дисках. ГБО вписане, продаж з переоформленням. Тел **********
977978504
авто в хорошому стані Номер vaber +********** 3500$ інтересу є спокойно можете дзвонить
Машина в дуже хорошому стані, доглянута по кузову і технічному стані. Сів і поїхав, без вкладень. Є зимова і літня резина, новий акумулятор, свіжа страховка. Надійний варіант на кожен день.
Opel insignia 1.8газ/бензин Приганяв сам з Німеччини Машина в гарному стані Дороге газове обладнання Два комплекта резини на сталевих дисках r16 R19 продаються окремо 10тис.з резиною.По всім питанням дзвоніть.В чат не відповідаю
Авто в хорошому стані,двигун зроблений,літом поставлені нові крила перекрашенна ціла деталі по телефону
Авто приїхало з Німеччини та не було в експлуатації до мене, тому я є першим власником. Авто в ідеальному технічному стані, дуже тихе та без зайвих звуків. Є мілкі подряпини які можливо прибрати за допомогою поліролю (можливо буде виправлено на момент продажу) Лобове скло має тріщини від камню, на основі цього можлива знижка, або теж можу замінити для людини яка захоче купити авто. Авто використовується рідко та не багато, завжди можете приїхати та подивитись.
Автомобиль в гарному стані.Власник авто.Вкладень не потребуе.Продажа с повним переоформленням.Дзвоніть на всі питання дам відповідь по телефону.
Опель зафіра 2010 року 1.8 бензин в гарному стані щойно пригнана з Швейцарії з підтвердженим пробігом в хорошій комплектації 7 місць майже нова літня гума на легкосплавних дисках по авто все працює немає ніяких підтікань ходова тихенька по салону нічого не шилося не фарбувалося кондиціонер, круїз контроль, та вся електрика працює, сертифікат зроблений готова до постановки на облік
Автомобіль на ходу.Замінив ремінь,ролики,помпу.Всі стійки і задні пружини.Потрібно частковий ремонт кузова.Торг
Авто доглянуте на свої роки ,в рідні фарбі і бампера теж . Стоїть хороше гбо в писане в тех паспорт, замінені задні пружини амортизатори , саленблоки ,з переду замінені нові опорні підшипники люстри, пильніки стойки отбойники ,нове масло фільтра всі замінені. Двигун працює чітко що на газу ,що на бензині ,кондиціонер холодить добре ,з документами повний порядок машина обслугована, сідай і їдь. Більш детальна інформація по телефоні. **********
Заводиться має свої косяки багажник незакривається з замком проблеми потрібно настроїти бо погано деколи тримає обороти Заводиться ідеально Сам шнур віж старера непідко потрібно заводити через акум провід до плюса Це все робиться Або підкл погано вихлопна або гофра гучно працює а так їде Новий стартер свечі головка броне провода Питайте розповім стоїть газ але недопідкоючений потрібний спеціалість Є ще джилі Обмін два моїх авто на одне Мерс 124 ланос сенс
Технічно повністю справне авто. . Грм мінявся на 215 тис. Є підігрів сидінь передніх, є фаркоп. За тонована.
Продам омегу а двигун 1,8 бензин інжектор працює чудово,хороший акб,замінений бензонасос,фільтра,щеплення ,в цілому авто не нове але завів поїхав стан кузову видно на фото стакани та задні пружини на місці нічого критично робити не потрібно він код читаєця можливе переоформлення при бажані є номер власника кому цікаво більш детально телефонуйте запитуйте.
Продам власне авто.перший власник на укр.авто обслужено.зімня резіна.треба замінити задні саєнблоки.продажа з зв'язку покупкою більшого авто....обмін інтересний тільки на буса!
