- 315 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
Деталі по телефону.
Вітаю Автомобіль знаходиться в Данії вайбер, ватцап,телеграм данський номер +45 22 26 21 06
Двигун(A17DTR),2008 рік, рестайлінг, перший власник в Україні, пригнана з Нідерландів,не бита, люба перевірка на Вашому сто, замінено датчик тнвд, замінено основний радіатор на новий, комплект ГРМ (з помпою), новий генератор,(до сих пір на гарантії), замінено коробку за одно і щепленням( чому, можу розповісти по телефону),по ходовій замінив опори, сайленблоки передніх ричагів Lemforder, задньої балки Lemforder, колодки по колу, оброблено днище та арки антикорозійним засобом ,замінено ЕГУР, клімат-контроль працює на відмінно, після обслуговування, встановлена магнітола Андроїд, камера заднього виду, всі склопідіймачі працюючі, кожна кнопка працює, датчик дощу, світла, встановлено металевий захист двигуна, в наявності все, що замінив. До автомобіля комплект нової зимової гуми на металевих дисках. Розхід автомобіля і 5 л./100 траса , і 6 л./100 місто, в залежності від швидкості руху. Кого не влаштовує ціна- прошу переглядати інші об'яви або пропонуйте свою ціну.
машина в дуже хорошому стані. замінено двигун з пробігом 93000 миль. детальна інформація по телефону.
Автомобіль в хорошому стані, вчасно проводилось обслуговування, вкладень не потребує, сів і поїхав.Усі деталі по автомобілю повідомлю.Є зимова резина в доброму стані.можливий торг.
Пошкоджено кришку багажника
Продам власне авто,машина в одних руках 7 років,збережена. Машина в технічно справному стані. В січні купили новий АКБ,та було замінено повністю новий комплект зчеплення. Максимальна комплектація Cosmo,є все для комфортної їзди. Машина варта уваги,так як збережена та надійна!Торг можливий!
Я перший власник в Україні авто було пригнане з Німеччини в 2024 році. Авто зручне, економне 5.6 літрів на 100км, місткий багажник є шторка. Є клімат контроль, датчик дощу, датчик світла, круїз контроль, електросклопідйомники передніх дверей. Якщо шось цікавить або потрібно більше фото пишіть на вайбер або телефонуйте. Реальному покупцю можливий торг.
Продам Опель Астра j 2012 року випуску 1,7 дизель. Авто обслужено: замінено мастило, фільтра, усі ремені. Акумулятор новий.
Продам чудовий власний автомобіль з прозорою історією. Пригнаний у 2022 року з пробігом 170к моїм знайомим, після цього 2024 придбав собі дане авто. По автомобілю за час експлуатації було багато чого заміненого на нові запчастини. Авто знаходиться в чудовому стані та в багатій комплектації такі як клімат, авто світло, авто дощ, додатковий хром пакет, затемнення зеркала заднього виду, регулювання зеркал та без іржі , хоть і є деякі моменти по кузову та по салону які хотів би підправити, але це не нове авто з салону так що на свої роки в чудову стані. Надійний мотор 1.7 дизель з чудовою витратою пального в 5 літрів по трасі та 6 літрів по місту який ще пройде скільки же якщо не більше). Авто майданчики можете не турбувати так як змоги залишати авто не має (кожен день ним користуюсь). Також розгляну варіанти обміни з моєю доплатою в розмірі 4к$. Це і є причина продажу. Можу бути не на звʼязку, тому телефонуйте після 19:00 чи телеграм- вайбер.
доброго дня до вашої уваги хороший сімейний автомобіль хороша зимова резина була проведене повне ТО по ходовій частині була ще замінено пічка радіатора, теплообміннки, всі фільтра також були замінені всі деталі по телефону
мотор після капіталки нове щеплення КПП в порядку ходова збита кузов живий
Авто не потребує жодних вкладень. Обслуговування завжди вчасно (масло кожні 9-10тис). В салоні не палилось, чистий і охайний. Двигун працює на відмінно (сів і поїхав) не димить не шарпає заводиться з пів тику. Продаю бо зараз знаходжусь за кордоном. Машина без пробігу по Україні. Пригнана з Франції, розмитнена і їздила в Польщі. 19"диски зимова гума.
Продам Опель Астра Н. Технічний стан справний, все працює, ТО проведено повністю. Авто переоформлюєтья. Можливий торг.
Авто у відмінному стані вкладень не потребує.акб новий.гума зима.фаркоп.У авто працює кожна кнопка.гарне та єкономне авто розхід по місту 6 літрів дизеля, тільки переоформлення.
Продається авто у гарному доглянутому стані ,ходова тестується постійно і недоліки усуваються ,масла - фільтра міняються вчасно , щеплення нове + комплект зимової гуми на дисках. Причина продажу нове авто.
Я перший власник в Україні, авто повністю обслужене, з приводу додаткової інформації телефонуйте за номером.
