- 280 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
Продається Опель Зафіра Б , 2009 рік , мотор 1.7 дизель , механічна коробка передач 6-ступка , 7 місць , документи повний порядок Торг в межах розумного, більше інформації за вказаним номером
Продається Опель Зафіра Б , 2009 рік , мотор 1.7 дизель , механічна коробка передач 6-ступка , 7 місць , документи повний порядок Торг в межах розумного, більше інформації за вказаним номером
Автомобіль в хорошому стані. Рідний пробіг. 4 місяці тому був капітальний ремонт, змінено щеплення. Машина економна - 6.7 л розхід по місту. Автомобіль маневрений, легкий та зручний у водінні. Багажник великий, місткий. Є косметичні нюанси по кузову та тріщина на задній фарі (є на фото).
Продам сімейну семимісну Опель Зефіру 2009р 1.7 дизель.Другий власник.В Україні.Машина в дуже хорошому стані мотор працює як годинник,масла не бере не коптить.Поміняне масло фільтра.Ходова добра нічого нестукає не грукає.Кузов в хорошому стані не гнилий варити красити непотрібно.Салон в хорошому стані.Оригінальний пробіг.Резина теж хороша.Кондиціонер працює.В машині кожна кнопочка працює.Капіталовкладень не потребує сідаєш і їдеш.Дуже економна 5 л на 100км.Авто вартує Уваги.Готова до будьякої перевірки на СТО
Автомобіль в хорошому стані За детальнішою інформацією по телефону
Вітаю. Пропоную Opel AstraH 1.7. кпп 6ст. Єкономна, доглянута, все вчасно мінялось .Високий кліренс, ,ходова збита,мотор сухий працює рівно, масло не бере не димить.Счеплення замінено з маховиком,теплообмінник новий, грм з помпою та роліками замінено, сажа видалена та якісно прошита витрата4.8 ,Заводиться з пів тика на великих морозах 💯. Масло фільтра замінені.Акумулятор новий.Всі вікна одного року, лобове ціле Кондиціонер холодить заправлений, резина conti. хороша .+зимня резина,салон чистий не тертий. Все працює. Авто моє, по телефону все розкажу. Машина ухожена Торг присутній адекватний. Відео та більше фото надам .Дзвоніть . Гарних покупок.
Продам Opel Astra H 2010 рік 1,7 дизель на механіці, 6 -ти ступка.Автомобіль у відмінному стані!По кузову практично вся в рідні фарбі!Мотор працює відмінно, не димить,не сапунить!Коробка після капітального ремонту(в березні 26 року проводилась заміна всіх підшипників). Щеплення та демпфер замінено в 22 році,ходова перебрана,жодних лишніх звуків немає .ГРМ,масло та фільтра поміняно в лютому 26 року на пробігу 247 тис.По електриці все працює, жодних помилок немає.Хороша комплектація! Салон чистий та охайний! Автомобіль вартий уваги, повністю обслужений та вкладень не потребує!
Opel Astra Sports Tourer, 1.7 TDI, 2011 рік, універсал. Технічно справний стан,сів і поїхав !кондиціонер добре холодить.мотор не димимить, приємний розхід палива до 6 літрів по місту. Авто знаходиться в м. Суми.
Опель Астра J 2013р 1.7диз.96кв. Автомобіль в хорошому технічному та візуальному стані.Оригінальний пробіг 245000км!! Замінено ГРМ. Дуже хороша комплектація: Двохзонний клімат контроль. Підігрів передніх сидінь і керма. AGR сидіння з регулюваннями і поясничним упором. Спорт режим. Мультимедія з акустикою Infinity. AFL фари з автоперемиканням ближ. дал. світла і підсвічуванням поворотів. Задні парктроніки і камера заднього ходу. Мотор, кпп, ходова в хорошому стані. Вкладень не потребує. Зручне, потужне, приємне в керуванні авто за адекватну ціну. По лфп є незначні сліди використання відповідні до віку авто.
Авто в гарному стані на його роки! Сів і поїхав. Всі деталі по телефону.
Opel Mokka Ego 1.7CDTI 130к.с Свіжопригнане та без пробігу по Україні Вже на Українській реєстрації Без ДТП все в рідній фарбі,болти не кручені (дивитись відео) Пробіг рідний вся історія присутня,любі перевірки Чистий 2015р АКПП 6ст. перемикає без зауважень Торг
Продам Опель Астра Н 1.7 CDTI 2010p Пишіть або дзвоніть за детальною інформацією
Авто в технічно справному стані. Має деякі недоліки по косметиці.
Продам Опель Астра, 1.7сdti .в рідній фарбі .Фільтра масла грм роліки помпа обслужені .кондиціонер заправлений дує холодним .Машина їздить кожен день . Двигун масла не бере, заводиться з півтичка Росхід палива 4-5літра. пару днів назад була на підьомнику робити по ходовій нічого нетреба..Продаж від власника.Торг мінімальний
Продам власне авто,яким володію 6 років ,на даному етапі абсолютно нічого робити не потрібно,вкладено багато грошей. Помилок по машині немає взагалі,ставилось і ремонтувалось все тільки по оригіналу.Пробіг рідний,так як я 2 власник у неї(є підтвердження).
В продажі Opel Astra H, двигун працює добре масла не бере не димить, 3000 назад було замінено грм,також замінили щеплення, по ходовій питання не має, електрика вся працює. З документами повний порядок, також є свіжа страховка. Авто дуже єкономне.Більше інформації по телефону
Opel Meriva 1.7 CDTI 2006 | дизель | механіка Автомобіль у робочому стані, щодня експлуатується. Надійний та економний дизель 1.7 CDTI, простий і недорогий в обслуговуванні. Технічний стан: * двигун працює рівно, запускається без проблем * не димить, тягне нормально * коробка передач працює коректно, передачі вмикаються чітко * ходова частина без зауважень Кузов та салон: * кузов у нормальному стані для своїх років * салон охайний, без критичних пошкоджень * електрика справна Документи: Документи в порядку. Тільки повне переоформлення через сервісний центр. Переваги авто: * економний дизель * проста та надійна конструкціяд * адекватний технічний стан Можлива перевірка на будь-якому СТО. Ціна: 3800 $ Торг біля авто реальному покупцю.
АВТОМОБІЛЬ СВІЖОПРИГНАНИЙ!!! МОТОР, КОРОБКА ПРАЦЮЮТЬ ДОБРЕ!!! КУЗОВ БЕЗ РЖАВЧИН ТА ГНИЛІ!!! ХОРОША КОМПЛЕКТАЦІЯ!!! 7-МИ МІСНА!!!
Свіжо пригнаний OPEL ZAFIRA. Сто відсотків з рідним пробігом. В дуже гарному стані. Без підкрасів вмятін та подряпин. Без корозіі в усіх місцях. Без проблем по ходовій та двигуну. Все в авто працюе ідеально. Дуже багата комплектація. Додатковий компьютер з великім дісплеем. R камера, навігація, музика. Передні та задні парктронікі. Підігрів сидінь та всяке іньше. 7 місць. Вже на Украіньскій реестраціі.
Продам своє сімейне авто , у відмінному стані!!! З момента пригону в одній сім'ї ! Повністю обслужена, масла фільтра зараз поміняні ,3 тисячі км тому, грм комплект поміняний 10 тисяч тому, новий АКБ , нові тормозні диски і колодки, ходова обслужена , в ідеальному стані, мотор працює тихо, не каптить не димить не соплить , все сухо , масла не бере, їде дуже добре, приємний росхід при цьому має, екологія вся на місці , резина с переду нова ззаду другий сезон , салоно в гарному збереженому стані, комплектація космос , комбінований шкіра текстиль, титанові диски, паркторінк, клімат контроль двухзонний , повний електро пакет , датчики дождя світла, електро регулювання дзеркал, підігрів дзеркал, круізконтроль є фаркоп, дотяжки вікон туманки, мульти кермо , навігація , бортовий комп'ютер, шестиступка коробка, росхід дизеля траса 5 місто 6.5 ! запрошую на перегляд, любі перевірки авто підтримую , а хто купе не пожалкує , авто дійсно хороше, новий власник буде задоволений! звісно покупцеві буде торг !
