- 289 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.6 л.
- Автомат
Машина на ходу. Нова демисезонна резина. Детальніше за телефоном:
Продам свіжо пригнаний народний автомобіль Opel Astra H з оригінальним пробігом 152 тис км, з хорошим і простим двигуном 1.6 бензин на який при потребі ставиться газ, кузов автомобіля в хорошому стані, класний колір, не битий не фарбований, без корозій, салон теж в хорошому стані, працює все, технічно проблем немає, стан автомобіля достойний, розмитнений і сертифікований, можливий пригін в інше місто, торг
Новий ГРМ Свіже ТО Нові передні гальма Новий привідний ремінь і ролики Два ключі Витрата палива на трасі 5 літрів, в місті до 7 дизеля Дзвоніть, а краще пишіть, можна в месседжери Пропозиції за 10 навіть не витрачайте час
Автомобіль в рідній фарбі повністю обслужений! На пробігу 240тис було велике ТО замінено демпфер та все що потрібно по регламенту. Вкладень не потребує . По Україні наїздила 30тис.км. Я одна власниця в Україні.
Деталі по телефону. Торг. Документи в порядку.
Продам Opel Astra sports tourer + пригнаний з Німеччини 2018 року , модельний 2019 рік .Розмитнений та поставлений на Укр. Реєстрацію.комплектація топ з люком , замінено грм , колодки в круг , автопарковка . Сліпі зони,перед-зад парктроніки задня камера , система старт-стоп , допомога при русі в гору , електро дзеркала , світло круте , фари повертаються з поворотом керма. Авто дальнє світло з системою вирізання що не сліпить зустрічному авто .Автомобіль в хорошому стані , з невеликим розходом пального . Хто купить не пожалкує. Автомобіль уже на зимовій гумі ,є літня .Щойно замінено мастило і всі фільтра .Тонована в круг з лобовим , виглядає дуже круто.
Авто в гарному стані. Пригнано з Австрії. По комплектації: датчик світла,датчик дощу, кондиціонер, дзеркало з авто затемненням, встановлено андроїд магнітному і камеру заднього виду.встановлено ГБО 4-того покоління,кузов в рідній фарбі(невеликий підкрас праве крило.)масло фільтра поміняні,авто вкладень не потребує сів поїхав.
Авто технічно без нарікань, Гідропідсилювач керма, працюючий кондиціонер, літня гума, також є комплект зимової гуми, передні єлектросклопідйомники. Авто знаходилось в одних руках з 2019 року, без ДТП.
Продам Опель Зефіру 2007, в гарній комплектації , авто повністю обслужене, як по ходовій частині так і по двигуну, все скло рідне, безпека присутня, в авто працює кожна кнопка, з документами порядок, любий вид переоформлення, два ключа, сервісна історія, перший продаж. Є нюанс по правому порогу в районі заднього колеса. Торг присутній
Поміняний ланцюг ГРМ+елементи. Авто у відмінному стані. Можливі любі перевірки.
Свіжопригнана з Німеччини Opel Astra H 2009-2010p 1.6 MPI бензин Салон максимально збережений чистий та охайний По кузову вся в рідній фарбі По двигуну коробці ходовці нюансів немає По кузову в гарному стані Все скло рідне включаючи лобове Повністю розмитнена та сертифікована Детальніше по телефону Можливий пригон
Продам власне авто. Автомобіль без ДТП, не фарбований. Технічно в дуже хорошому стані: двигун працює відмінно, без підтікань, коробка передач перемикає плавно, без ривків та зауважень. Помилок по авто немає. Салон в доглянутому стані , все справне. Комплектація: • адаптивний круїз-контроль (Distronic); • контроль сліпих зон; • система утримання в смузі руху; • система запобігання зіткненню; • автоматичне паркування; • підігрів сидінь; • Apple CarPlay; • камера заднього виду; • парктроніки передні та задні; • бездротова зарядка; • LED фари максимального рівня оснащення. Нещодавно проведено повне ТО: замінено масло в двигуні, всі фільтри та масло в АКПП. Ходова частина повністю перевірена, вкладень не потребує. У комплекті 2 ключі та 2 комплекти дисків (зима/літо). Документи в повному порядку, будь-який вид переоформлення , власник по факту один , було 2 переоформлення в сім’ї
Хороший стан авто По двигуну ніяких нарікань чи проблем Нема! Вкладень не потребує Торг біля авто Розумний
Продається Opel Vectra B Авто в хорошому стані, на ходу Мотор робить добре,не димить. Коробка переключає добре. З документами порядок.Переоформлення. Звонити, писати на вайбер
Продам достойного Опелька,без будь яких підводних каменів.Машинкою володіємо більше двох років(власник по ТП).Автомобіль пройшов велике ТО - що по техніці,що по кузову робіт ніяких не потребує(фарбувалось дві деталі-капот від сколів та водійська дверця-притертість) все інше в рідній фарбі,скло все рідне.На авто встановлено Італійське ГБО(пройшло повне ТО),але не вписане в ТП,працює без нарікань,новый АКБ.По салону все добре,максимально збережений,встановив АUX,грає добре.Всім мирного неба над головою!
Авто в хорошому технічному стані.10тис.тому замінено комплект зчеплення,вижимний,ремені,ролики.Стоїть газова установка але невписана в техпаспорт.Потрібує невеликого косметичного ремонту.Є нова зимова резина на дисках.Продаж через дію так як я знаходжусь закордоном
Авто поклеєно у матову чорну плівку, капот, дах, лючок бензобаку та ручки дверей у карбонову плівку. Технічно авто у хорошому стані, ходова без нарікань, нічого не стукає, двигун масла не бере, замінено ремінь грм та нова охолоджуюча рідина. Масло мінялось своєчасно.
Машина дуже в гарному стані нічого робити не потрібно сів і поїхав пробіг реальний готовий до любих перевірок
