- 369 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
по автомобілю нема акумулятора і страховки автомобіль стоїть у гаражі так як нема на ньому кому їздити Звертатись на вайбер.
Багато чого замінено, машина відповідає своїм грошам, сів поїхав. Торг присутній. Всі питання за тел:
Опель Аскона 86р.,мотор 1.6 бензин.кп 5стп..Поміняне масло мотора,коробки передач.поміняний тосол.нове сцеплення.Поміняний сальник колінвала зі сторони коробки передач.Прокладка підона.Прокладка головки та клапаної.Шліфували головку,протирали клапана та міняли сальники клапанів.Вихлопна вся з нержавійки стоїть.Резина зимова
Машина в гарному стані. Двигун звичайний 1.6 Газ - бензин 4 покоління. Їде на бензині і на газі. Економна. Обслужена,замінено ремені, ролики, масло і фільтра. Кузов не ржавий і не гнелий. Салон чистий не затертий. Ходова в нормі. Електрика вся працює. Є склопідіймачі. Електро дзеркала. Кондиціонер Стоїть металевий захист двигуна. Любий вид переоформлення.
Opel Meriva 1,6 (Z16XEP, 105к.с.) 15.01.2007р.в. в цікавому золотистому кольорі. По двигуну, МККП, ходовій частині проблем немає, нічого не гупає і не гримить, салон не прокурений і не зачуханий. Автомобіль має досить високий кліренс. Незначні дефекти по кузову видно на фото, дефект лакофарбового покриття на даху (машинці 18р.). Попереднім власником косметично підфарбовувались дверки і пороги. Кузов живий без гнилі і рижиків. Технічно – сів і поїхав, на разі вкладень не потребує. На 206150км. замінено мастило і фільтри, рульові тяги та накінечники, куплено виносний паливний фільтр, але не встановлено так як з 2007р. фільтр грубої очистки знаходиться в баку, додатково можна встановити і його, встановлено новий акумулятор. Два комплекти резини, на даний момент автомобіль ще на літній. На авто їздить дружина (садок, школа, власні потреби). Кому цікаво – телефонуйте. Продаж тільки з переоформленням. Продаж не терміновий так як є інше авто. Можливий обмін на кросовер з коробкою автомат. Всім вдалих продажів і купівель.
Продам • Opel Astra 1993 року • 1.6 моновприск, мотор працює добре • Питання по вижимному підшипнику, і по ЛКП, на фото видно • 1500$ з торгом
Продам автомобіль в дуже хорошому стані вкладень не потребує, сів поїхав, деталі по телефону +**********
Авто в доброму технічному стані(робоче авто), в одних руках. Ходова частина повністю відновлена, замінені шруси, підшипники ступиць, тормозні диски, рульова рейка і т.д. Двигун: розточка блока, нова поршнева група, двигун ще на обкатці. Кузов не гнилий,салон цілий,резина коліс в доброму стані.
автомобіль в хорошому стані, рідна фарба, частково лущений капот, тюнінговані фари автомобіль сам повністю справний, все в ідеалі можливий торг на Пасат В6 седан або Шкода Октавія з моєю доплатою дзвонити на номер
Авто Опель на фото видно дефекти, досить вигідна пропозиція на рахунок обслуговування. Сама їзджу 6 років,вчилась їздити. Чудова машина для навчання, та і кому підходить купували за 4000$. масла не бере, економно щодо палива.
Продам авто на запчастини. Опель кадетт, 1.6, пробіг 68000км, але на одометрі всього 5 цифр, тому думаю що вже по 5 чи 7 кругу пішло. Стоїть нормальне свіже ГБО (3 роки, 1 рік користувались). Машина стоїть з початку повномасштабки. Можливий торг
на ходу деталі по телефону
Продам сімейний автомобіль, купувався минулого року для навчання. Навчилися, продаємо. На ходу щодня, було багато чого зроблено та замінено, з останнього (шарові наконечники, саленблоки ричагів, зчеплення, сальники приводів, нові датчики, бронепроводи). Днище, арки добре оброблені. Для своїх років хороший, комфортний, надійний автомобіль у нормальному робочому стані. З мінусів, у попереднього власника було замикання проводів, підгоріла частина заднього сидіння, мені не заважало, на їзду не впливає, вирішується заміною. Торг біля капота. Зв'язок Вайбер, Телеграм.
Опель астра 1.6 2007 рік Газ-бензин Встановлена дизельна коробка передач, за рахунок цього витрата автомобіля стала дуже приємною! Місто з кондиціонером витрата 8.5, траса 8 - і це ГАЗА!!! Мотор при цьому не під навантаженням. Увесь функціонал авто повністю робочий! У ДТП не брав участі! З мінусів рижики на арках. Гума зима-літо-віддаю Так само в авто є акустична система Alpine (саб, підсилювач, твітери). Люди як правило лякаються, коли вперше сідають. Газ -системи BRC-Італія, працює як годинник! Авто не потребує жодних вкладень по мотору або ходовій, сів і поїхав! Машина знешумлена! З усіх питань телефонувати.
Техніно автомобіль в гарному стані мотор масла ни бере корока сцеплення супер по кузову є нюанси авто ни нове
