- 240 тис. км
- Житомир
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
гарний зовнішній і технічний стан ,є комплект літньої гуми
гарний зовнішній і технічний стан ,є комплект літньої гуми
Чудовий сімейний автомобіль на 7 міст. їздила в Німеччині,додаткових вкладень не потребує,сів поїхав, купляв для себе. Поставив нову ГБО 12.01.2022р., поміняне масло та всі фільтри, перебрав підвіску( 2 наконечника, 2 рулеві тяги стабілізатора, 2 опорні подушкт, саленблоки задньої балки, задні колодки) одним словом робив для себе. зимня резина в чудовому стані . машину можливо подивитися в Рівному район Чайки. пишіть або телефонуйте в AutoRia бо я знаходжусь за кордоном. знімаю з реєстрації без проблем машина записана на родича який знаходиться в Україні
Авто в рідній фарбі, замінено зчеплення та ремінь ГРМ, авто обслуговувалось вчасно та для себе, стоять парктроніки. Їздить дружина. Машина щодня на ходу, зауважень немає, стан відмінний. Нюанси по кузову, торг біля капота.
продам машину в ідеальному стані,7 міста. Мотор масла не бере. машина на ходу повністю обслужена.ніяких моментів немає. сів-поїхав. з документами все в порядку.
Авто в хорошому стані капіталовкладень не потребує сів і поїхав.Двигун працює добре без нарікань масло не бере.Походовій і кпп все добре.Хороший сімейний мінівен на сім місць.Газ вписаний в техпаспорт.Всі деталі по телефону.
Не бита, не крашена, стан машини відмінний, в салоні не курив ніхто, то вчасно. всі питання по телефону
В продажі гарний опельок на ходу справний Кожного дня на ходу, нова зимня гума Причина продажу пересісти на автоматичну коробку передач, можна оглянути в Переяславі або Борисполі Що цікавить звертайтеся по номеру телефону
Авто дуже добрий стан, замінено ГРМ в зборі, масло, тосол, задні : пружини, амортизатори, колодки, супорта відреставровані, передні: стойки амортизатори, стойки стабелізатори, колодки, шланги тормозні, глушник повністю новий в зборі, авто без нарікань, вкладень не потребує, салон просторий, трансформер,
Продам власний автомобіль . Авто в нормальному стані на свої роки, косметика по бажанню нічого критичного просто сліди використання.легкосплавні диски r16 зимова резина. Торг присутній
Авто в гарному стані не бите по косметиці двигуну ,коробці і ходовій немає питань ,пробіг рідний.Масло фільтри замінені авто доглянуте. Всі питання по телефону
Свіжопригнана з Германії Family 2008 рік 1.6 85kw MPI(простий і надійний двигун) Кондиціонер працює Електро-Пакет Датчики Світла та Дощу Круїз-Контроль Салончик в чудовому стані Пробіг оригінальний Мотор,Коробка,Ходова-Все Ідеально Кузов в Ідеальному стані (Чорна Перла) Розмитнена +Сертифікат Таких машин Одиниці Хто шукає дійсно хороше авто ЗВЕРТАЙТЕСЬ ,ЛЮБЕ СТО За деталями звертайтесь
Автомобіль в гарному технічному так і візуальному стані, все працює відмінно ,двигун мастила не споживає , підвіска в доброму стані ,гарний акумулятор ,проведено ТО з заміною повного оригінального комплекту ГРМ , мастила в коробці,всі фільтри ., заводське webasto з пультом ,2 комплекти килимків , по комплектації мультикермо , сенсорна мультимедіа , car-play ,круїз, клімат , камера , парктроніки передні і задні , підігрів сидінь , підігрів керма, 4-скло підйомника,гарна гума ,2-ключі ,присутній металевий захист двигуна ,вся екологія на місті ,гарний автомобіль за адекватну ціну ,тільки переоформлення ,решат всіх питань по телефону.
машина технічно справна два комплекти резини деталі по телефону
авто на ходу кожного дня , на авто їздить дружина помісту , хочу купити щось менше пробіг 224 тисячі км , просто помилився коли оголошення робив , а зараз змінити не можу ЗРОБЛЕНЕ ПОВНЕ ТО
Продам власний автомобіль! Опель Астра h 2009 року,універсал,1.6 бензин. Автомобіль в гарному стані,доглянутий,чистенький за автомобілем дивився одним словом.Все працює кожна кнопочка,нічого не стукає не гримить по кузову є незначні сліди експлуатації нічого серйозного,крашано 20% переднього бампера і ліве крило. Нова резина,нове щеплення,коробка працює чітко,по ходовій питань немає,нова жидкость в гідропідсилювачі також замінив антифриз 400 на км назад замінено масло в двигуну і також всі фільтра,новий радіатор кондиціонера все заправлено все працює,також була промивка радіатора пічки,гріє добре,стоять хороші лед лампи. Кому буде цікаве авто дзвоніть відповім на всі питання!Згоден до перевірок на станції
Двигун, ходова частина все після кап ремонту.Кузов не гнилий .Перевірка на будь якому СТО за вашим бажанням.
