- 234 тис. км
- Заліщики
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Детальніше по телефону
Детальніше по телефону
Opel Astra у відмінному стані. Автомобіль доглянутий, без ДТП, повністю обслужений та не потребує вкладень. Надійний, економний і комфортний варіант на кожен день. Олександр **********
Універсал Opel Astra H!!! Салон чистий і незатертий, дуже комфортний. Технічна частина на 5+ вкладень не вимагає. Надійний та невибагливий двигун 1.6 бензин. - Механічна КПП - Кондиціонер - Легкосплавні диски - Круїз-контроль - Парктронік - Ел склопідйомники - Ел дзеркала - Борткомп'ютер - Два ключа Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання по телефону! Надаємо БЕЗКОШТОВНО: - Підйомник - Прилад для вимірювання ЛФП (товщиномір) - Комп'ютерна діагностика. PS Ми спеціалізуємося на поставках автомобілів з пробігом з Німеччини, щоб бути в курсі нових надходжень, підписуйтесь на сторінку в Інстаграм!!!
Продам Opel Zafira B 1,6 газ/бензин 2009р.в. Пробіг 247тис. км. В нормальному робочому стані. Всі питання по телефону **********
Машина з салону, має одного власника, куплялась в Донецьку. Без ДТП. Додатково встановлено ГБО 4го покоління. Обслуговувалась вчасно та додаткових вкладень не потребує. Салон одягнений в чохли (на останніх фото можна побачити як виглядає салон без них)
Opel Astra H 2012 • 1.6 бензин • робот Продам Opel Astra H 2012 року. Авто офіційне, куплене в автосалоні, весь час один власник. Машина доглянута та регулярно обслуговувалась. 🔹 Двигун 1.6 бензин 🔹 Коробка передач — робот 🔹 Мотор після ремонту 🔹 Коробка також після ремонту 🔹 Авто на ходу, вкладень по основних вузлах не потребує 🔹 Салон охайний 🔹 Документи в порядку Машина підійде як для міста, так і для щоденних поїздок. Економна та комфортна в експлуатації. За детальною інформацією — телефонуйте або пишіть. Торг можливий біля авто.
Продам хороше авто їде норм ходова норм.нова зимова резина, кондиціонер працює ,газова установка також присутня. два ключа.Телефонуйте або пишіть на вайбер так як можу бути за кордоном.
Продаю власний автомобіль. В хорошому стані, жодна деталь не фарбована, нічого не скрипить, не стукає, перед покупкою перевіряв на Опель сервісі, історію обслуговування можна пробити. Гарна літня гума Барум+ комплект зими Нокіан.Два ключі.Перший продаж, деталі за телефоном
Продам свіжопригнане авто з Франції. В дуже хорошому стані. Економний 1,6 дизель з звичайним автоматом. Автомобіль без ДТП, фарбований тільки капот (були сколи). По автомобілі багато зроблено(поміняне масло з фільтрами (моторне і в коробці, замінена цепка з маслонасосом, привідний ремінь зі всіма роликами і помпою з антифризом, відреставрована турбіна) На автомобілі нова зимова резина, також є комплект хорошої літньої резини, два ключі. Пробіг 100% оригінал, купляв на аукціоні, маю всі скріншоти. Автомобіль не димить, масла не бере, заводиться в любу погоду. Можлива доставка в ваше місто. Детальніше по телефону.
авто в гарному стані всі питання по телефону
Технічно автомобіль у відмінному стані. Нещодавно проведене ТО. на запитання відповім по телефону.
Продам свій автомобіль, куплений в 2022 році, не битий та не фарбований жодний елемент, все скло оригінальне, дуже мало використовується, встановлений газ, розхід 12 л, є Фаркоп, гарна комплектація (парктроніки, клімат, круїз, авто світло автодощ) нічого не гремить не стукає, гарний стан, салон також дуже гарний.Все повністю працює. Є документи та записи те що замінював. Перевірка на Вашому стО, Без вкладень, сів та поїхав Прохання автосалонам не телефонувати.
Продається Opel Vektra A. В нормальному стані. Всі деталі по телефону.
Авто купувався з салону, я другий власник. Оригінальний пробіг Авто повністю обслужене. Замінений ГРМ, всі масла і рідини Вкладень не потребує. Вся в оригінальній фарбі, є не значні сліди експлуатації. Продаж не терміновий, прохання автобізменів не турбувати.
продам власний автомобіль на ходу,з документами повний порядок,газ вписаний,за деталями телефонуйте
Авто в хорошому стані ,замінені: моторне масло всі фільтра ,кулаки ,масло в коробці,ремні замінені 30 тис.км. тому, амортизатори замінені 15 тис. км. тому (4шт),задні пружини, новий акумулятор,нове сцеплення.Авто на зимовій резині ,є комплект літньої на титанах. Instagram vova_sas18
Автомобіль в хорошому стані як по кузову, так і по технічній частині. Зберігається в гаражі. На автомобілі встановлена літня гума. Автомобіль має просторий великий салон та сім місць. Ідеальний варіант для сім?ї. На автомобілі встановлена заводська ГБО. За більш детальною інформацією - телефонуйте!
Авто на повному ходу робити нічого не потрібно сів і поїхав,замінено щеплення,комплект гри + помпа і антифриз.
Авто пригнане з Німеччини! Оригінальний пасажир 8 місць! Хороша комплектація! Салон в доброму стані! Мотор працює без нарікань, замінено мастило з фільтрами, замінено демпфер, ходова в хорошому стані! Реальному покупцю торг!!! Звертається за тел!!!
