- 200 тис. км
- Ковель
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
В рідній фарбі , все працює , замінено ГРМ , масло , подвіска ціла , вкладень не потребує .
В рідній фарбі , все працює , замінено ГРМ , масло , подвіска ціла , вкладень не потребує .
Всі вопроси по телефону!!!
Автомобіль у хорошому стані, все доглянуте і робити нічого не потрібно. Всі інші питання по телефону.
ГБО-4.Вписано в т.п..Новий акумулятор,стартер,замінено ремінь ГРМ з роликами й помпа,вентилятор пічьки,нові свічки,подушки двигуна,нова зимова гума,гарна сигнализація двухстороння,хороша музика.Повністю перебрана ходова,нове счеплення,вижимний і робочий циліндр.З документами порядок.Можливий обмін.Торг при огляді.
Авто вкладень не потребує! Замінено мастило в двигуні та коробці, замінено колодки в круг, 10 тис тому замінено ланцюг ГРМ!!! Гарна комплектація. По машині немає жодної помилки. Можливий обмін на електро з запасом від 400-500 км.
Продам Опель Астра h кінця 2007 року випуску.Коробка easytronic повністю обслужена,стоїть нове щеплення,сам блок обслужен.Двигун z16xe1 без теплообмінника та твинпорта,самий надійний та безпроблемний.Стоїть газ,працює без нарікань та вписаний.Зроблен капремонт голови блока циліндрів,прогорів клапан,газ цьому вина,зроблено все з умом,замінено усі клапана на нові,з усім що до цього причетне (фото в наявності).Зроблена чистка всіх каналів впускного колектора,все вичещено та відмито.Замінена помпа та ГРМ.Усі прокладки нові.Радіатор,кришка клапанів відносно нові,передні ступічні підшипники нові SKF,не дешеве задоволення.Все що могло відвалитись відвалилося,та поставлене на орігінальне нове.Помилок типу бідна зуміш відсутня,після чистки та ремонту голови.По кузову є питання,займатись не хочу,при цьому машинка не бита,вся рівна,жінка вдарила крило,фото є,поміняв на нове в колір,брав для жінки 2.5 роки відкатали 20 тис,а зробили набагато більше.Масло міняв не проїжджаючи і 7000 тис,останній раз залив Мотюль,після ремонту.Жидкостя всі нові.Пробіг 181350 тис.Два ключа.Протитуманки,мультируль,передні скло підйомники.Машина не з Європи,купувалась в Запоріжжі в автосалоні.Ні разу не підвела.В машині не курили.Оформлення будь яке.За дешево не віддам,продажна не спішна.
Машина на впевненому ходу.Потребує заміни крила та деяких деталей,на які уступлю ?? Г/Б вписаний.Машина вчасно обслуговулась ,комфортна,вмістіма і економна
Opel Astra G, 2004 року, р. Харків
Якщо потрібне авто без вкладень і на кожний день, Вам сюда. Автомобіль на 16-тих титанах, без РИЖИКІВ, повністю обслужений, а саме з недавнього: новий акумулятор (гарантія є), новий оригінальний комплект ГРМ, масла/замінники, крута тоніровка в круг, нова по регламенту помпа. Двигун ззовні повністю сухий без масляних плям, для цього замінено відповідні прокладаки, сальники. Автомобіль зразка сів поїхав, НІЯКИХ вкладень, ходовка м'яка без лишній звуків, двигун працює рівно, коробка і щепеля без ревків, салон просто СУПЕР, як новий,не курили, не диміли. Робив авто власноруч для сім'ї, для себе, всі негайні ремонти виконував вчасно, запчастини тільки оригінальні, коштів не жалів. Не демить, не сапунить, їде бадьоро, працює кожна кнопочка. Основні фішки цього авто для порівняння з ідентичними: омивач фар(автоматичний), авто складання зеркал, автосклопійомний, підігрів сідушок, мильтируль, бортовий комп'ютер, ходові вогні, класна музика та багато іншого. Телефонуйте, домовляйтися про зустріч, дивіться, авто дійсно заслуговує на увагу. Торг мінімальний, адже авто в дуже хорошому стані, новий власник буде задоволений. Будь яке переоформлення!!! PS: на сьогодні потрібно замінити гідропідилювач керма(3500грн), лівий передній датчик АБС(1000грн) і передні тяжки стабілізатора(1000гр), на це все адекватний торг.
Пропоную вашій увазі дуже хороший автомобіль,пригнаний для себе з Нідерландів,обслуговувався по регламенту і вчасно. Ходова частина без сторонніх звуків,двигун сухий ,ланц не чути,диму немає зовсім. АКПП в ідеальному стані,дуже приємна в керуванні ,додатково обклеїна обезшумкою ,встановлена дорога андроїд магнітола,камера заднього виду,парктроніки,помилок в машині немає. Просторий багажник,2 ключі. Додатково піднятий кліренс. Запрошую на тест драйв. Автомобіль знаходиться у Івано-Франківську,детальн заіше можу розповісти по телефону.На обмін дороще, за готівку гарний торг.
Продається opel zafira 2006 року,1.6 мотор бензин машина на ходу в хорошому стані. Не гнила електрика справна машина варта уваги кого цікавить звертайтесь за телефоном **********
Авто хороше в хорошому технічному стані. Ходова вся зроблена по кругу. 8 тис назад замінено грм. колеса на штамповках оригінальних з шинами 1 сезон. Масла не бере, не димить. Вся електроніка працює. 7 тис назад замінив зчеплення. Красив бампер задній передній та капот були в сколах. Так машина завжди на ходу велика простора не прокурена. Не підводила ніколи. Відповідає своїм критеріям ціна якість.
Продам своє авто у гарному стані. Обслуговування вчасно, кожні 10тис.км. Зроблені форсунки, турбіна. Встановлені лед лампи у фари та ПТФ, партронік, камера заднього виду. Має легкосплавні диски, круіз, кондиціонер. Можливий обмін на пасажир.
6 ст. АКПП, 1,6 дизель, хетчбек, Опель Астра К 2016 р.в., авто в хетчбеку, дизельне, на 6-автомат коробці, з парктроніками по переду та ззаду, на титанових дисках, туманні та ходові фари, та інше, в гарній комплектації. Враховуючи вік, в авто є незначні нюанси по косметиці з якими потрібно було б позайматися, а так в хорошому технічному робочому стані.
Автомобіль в гарному та збереженому стані.Оригінальний пробіг.Авто готове до будь-яких перевірок.Всі питання по телефону.
Автомобіль в гарному стані, як візуально так і технічно. Брався, як друге авто в сімʼю, купувався в 2019 році. Екологія на місці, 1.6 дизель надійний та економний, змішаний цикл 8 літрів. Пасажир 9 місць. Гарна комплектація, кондиціонер, мультикермо, круїз контроль, мультимедія з можливістю підключення до телефону. Торг присутній Можливий обмін
Продам власне авто в хорошому стані. Замінені фільтра та олива (моторна та в коробці передач 1тис.км). Встановлено нове щеплення з демфером. Турбований надійний двигун. Місткий, сімейний автомобіль.
