- 230 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам своё авто. Все вопросы по телефону.
Продам своё авто. Все вопросы по телефону.
Продам автомобіль
За деталями дзвоніть:
авто своє, все працює, доглянуто, сервісне обслуговування!
Продам авто в гарному стані все працює
Приганяв сам для себе 05.2022 брав з рук в Чехії.Двигун і коробка працюють ідеально.По ходовій зауважень не має.Сервіска з печатками до пробігу 193000.Пробіг не скручений готовий до перевірок.Салон в гарному стані, сидіння збережені.Два комплекти коліс на дисках(2 літні нові).2тис тому поміняв гальмівні колодки перед і зад.Працює тихенько, не димить.По кузову є незначні подряпинки та сколи, бампер задній та передній фарбовані (пластик) були потерті коли купляв.Клімат працює.
Автомобиль в хорошем техническом состоянии, модель рестайлинговая, двигатель масло не берёт,по ходовой части все новые агрегаты были заменены 15 тысяч назад ,тормозные диски поменяны, резина зима есть лето на титанах, салон как новый потолок чистый, газовая установка заводская, замена балонов было 17 году есть документы, машина не курящего водителя, просторный семейный семиместный автомобиль, все вопросы по телефону,торг у машины
В 2007 р.куплена в салоні,одна власниця, Машина на ходу,вчасно обслуговувалися на т.о 230.000пробіг Т
авто в доброму стані з переді мінялись пружини і стойки неділю назад зроблено ТО авто було
після кап ремонту двигуна машина на ходу можливий торг
Рабочей авто . Все норм. Ездить кожин день.Детали по телефону.
В рідній фарбі , все працює , замінено ГРМ , масло , подвіска ціла , вкладень не потребує .
Всі вопроси по телефону!!!
Автомобіль у хорошому стані, все доглянуте і робити нічого не потрібно. Всі інші питання по телефону.
ГБО-4.Вписано в т.п..Новий акумулятор,стартер,замінено ремінь ГРМ з роликами й помпа,вентилятор пічьки,нові свічки,подушки двигуна,нова зимова гума,гарна сигнализація двухстороння,хороша музика.Повністю перебрана ходова,нове счеплення,вижимний і робочий циліндр.З документами порядок.Можливий обмін.Торг при огляді.
Авто вкладень не потребує! Замінено мастило в двигуні та коробці, замінено колодки в круг, 10 тис тому замінено ланцюг ГРМ!!! Гарна комплектація. По машині немає жодної помилки. Можливий обмін на електро з запасом від 400-500 км.
