- 180 тис. км
- Мерефа
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані, на ходу. Обєм 1.8л, пятіступінчата коробка передач, бензин, витрати палена на 100км - 8л. Зроблено капітальний ремонт двигуна. Торг.
Продам Опель омега А 1991 року стан потрибуе ремонту кузова всі питання за телефоном
Opel Vivaro Bi Turbo 145 к/с Авто для роботи або великої сім’ї, в моєму володінні 3 роки, двигун та коробка в гарному стані. Масла фільтра замінювались вчасно. В авто по техніці працює все та кожна кнопка в салоні режим допомога при руху в горку, старт-стоп, еко режим і слизька дорога(цією зимою перевірив то дійсно допомагає при русі до швидкості 40 км) Розхід палива 7.5/.6.5 літо зима 8.1/7.1 Два комплекти гуми на дисках
автомобіль на ходу в хорошому стані 2021 році робився кап ремонт двигуна кузов в хорошому стані салон ідеальний сидіння від вектри гарна музика та хороші колеса місяць назад була повністю зроблена ходова машина варта тих грошей любий вид переоформлення
Продам чудову машину, в гарному стані. Є деякі не великі нюанси. Дуже економне авто, другий власник, не димить, по ходовій нічого не стукає. Детальніше по телефону.
Пригнаний на замовлення в кузові "вантажний" сам особисто ганяв до Бердичова і переробив у пасажира. в салоні ще ніхто не сидів. Поставив одразу АВТОНОМКУ з пультом. Зробив ще один ключ викидною. Господар по техпаспорту. Вклав у намиста нормально. Повністю зроблена шумо теплоізоляція. А найголовніше 92 КВТ. 125 Л.С та з ОДНІЙ ТУРБІНОЮ. Рейлінги на дах. Вітровики. Накладки на дзеркала все купував сам усе нове. є нова мухобойка не став ставити думаю буде псувати капот. Обслуговуіця на Рєно сервіс . Можливий обмін . Усі інші питання за тел.
Продам Свою Вектру , машина в дуже гарному стані , повністю відновлена , від фарбована та зроблена для душі . Ходова вся повністю нова , двигун 2.0 відкапіталений , кузов без їдиного натяку на іржу , рівненький та красивий , щеплення , гальма замінено , фари / стопи відреставровані , салон охайний без колхозу та алі єкспресу . Авто варте уваги та дбайливого нового власника ! Продаю , бо придбав інше авто , вектра стоїть . Авто за пів ціни не подарую , вкладено набагато більше , ніж коштує
Продам автомобіль в нормальному стані,двигун після капітального ремонту працює як годинник,по кузову є питання,пороги арки потрібно варити.
Двигун працює рівно, коробка працює чітко ,ходова частина без сторонніх стуків. Кузов у хорошому стані. Салон доглянутий, у машині не курили. Всі електронні системи працюють справно. Детально за телефоном
Продам хороший автомобіль,в доброму стані...Багато що поміняно і зроблено і мало проїхано...На свої роки в доброму стані...Всі питання по тел
Опель Астра H 2011 р 1.7дизель 255тис пробіг 6-ти ступка Грм + помпа ,замінені на 230 тис На 200 тис була заміна диска щеплення турбіна після реставрації сажовик вирізаний ЕГР програмно відшито Новий акум 2 пари коліс (зима -жилізо,літо -титани)
Продам власний автомобіль. Пригнаний самостійно в 2021 році з Польщі. Автомобіль використовувався тільки власником. Гаражне зберігання. По Україні авто проїхало 30 тисяч кілометрів. Авто в ідеальному стані. Обслуговування - Renault салон на Інглезі. Заправка виключно Socar. В авто додатково затоновано лобове і передні бокові скло, також заброньовані фари.
мотор бадьорий потрібно під варити пороги .Пороги є наявність немає коли робити.Все інше по телефону.Тільке переоформлення.
Всі питання по телефону!!!
Продам Opel Vektra a, 2.0. 1991р.Газ-бенз.4пок. Подробиці за тел.
Автомобіль в доброму стані,сів поїхав. Заводиться ,їде без проблем.Торг присутній... З документами порядок...
Продам під відновлення або на запчастини. На ходу, документи в порядку. Двері, задня ляда не гнилі. ГБО другого покоління, зимова резина. Територіальний Деснянський район. Без торгу!!
Машина в доброму стані , повний перекрас, ремені поміняні, нова ходова, нові амортизатори, спіралі, радіатор, акумулятор новий,трезмна нова, 2 компл.резини, на титанах, салон охайний, тоніровка нова, коврики оригінальні нові, вкладень не потребує , по документах все ок, переоформляється, сів поїхав, по всіх питаннях дзвоніть по телефону
Opel CC 2.2 газ/бензин, газ вписаний. Машина їде добре. Є моменти по кузову/пофарбовуванню, тому ціна відповідна. З документами порядок. Торг біля капота.
