- 108 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Бусік в доброму стані. Свіжо викрашений. Свіжі паси грм та ролики. тех огляд зроблений в кінці зими.телефонуйте з9.00 да22.00. від майданчиків допомоги не потребую.
володію авто з 21 року,загалом авто за свої кошти супер,після продажу було вложено багато грошей все що не подобалося було зроблено,скільки вложено і зроблено розкажу новому власнику,класна музика,ходова,мотор, КПП,один мінус накрився зараз стартер тупо немає ями, часу замінити,та і думаю до Вашого приїду поміняю,стартер вже їде по новій почті,заводиться і доїде куди треба,є рижики ,поліпшується дуже просто,кузов ,лонжерони ,пороги в хорошому стані, просто купляю бмв за 8000, новий власник опеля не пропадає,гарантую,відносився до авто з душею,грошей не жалів,прохання з своїми цінами мимо бо будите,хотів би побачити поціновувача даної моделі який з розумінням віднестися до недоліків і плюсів
Авто в гарному стані гаражне зберігання всі деталі за номером телефону
Продається особистий автомобіль від власника, офіційне переоформлення. Машина повністю обслугована, зроблений капітальний ремонт двигуна 25 тис км назад. Все працює, ніяких серйозних нюасів в машини немає, як кажуть сів і поїхав, вкладено немало коштів. Додатково встановлено ГБО, передні склопідйомники, музика, люк, зимня резина, страховка, центральний замок, 2 ключа і т.д., коробка 4-х ступка. Більше деталей по телефону або при огляді автомобіля. Продає батько, він військовий.
Продам авто Opel Kadett на повному ходу. Ходова в нормальному стані, газ/бензин. Гума в гарному стані. Переоформлення.
Опель корса д 1,2 газ бензин гаражне зберігання авто в гарномі технвчному стані нічого не гримить не сукає. Два комплеати коліс зима на дисках.
Власне, економне, просте та надійне авто в збереженому стані, розхід 7-7.5л по місту, щодня на ходу, пригнана з Німеччини, рік випуску авто 2009, початок експлуатації з 2013р.(є документи) є звіт карветікал та сервісна книжка, вся в рідній фарбі, арки в відмінному стані, задня права трішки потерта, пробіг оригінальний. Замінений цеп ГРМ на 200тис.км помпа, всі рідини, замінено мастило та фільтра, готовий до будь якої перевірки, дороге тонування, кондиціонер заправлений, працює. Авто в чудовому стані, рідна фарба, варте вашої уваги
Стоїть рік, була на повному ходу.влавник в ЗСУ продаю як є, документи в порядку. Номер власника
Продам Opel Kadett 1988р 1.3 газ/бензин У відмінному стані 1150$
Продам автомобіль в доброму стані. Мотор (2 літри бензин) працює рівно, коробка без нарікань, передачі не вибиває, масло не їсть, стан кузова видно на фото. Машина на повному ходу. Пробіг рідний. Один власник та утримання в гаражі з 1996 року. На свої роки в доброму стані. Торг мінімальний біля капота. Зняття з обліку. Всі питання по тел. Також до машини є причеп за додатковою ціною.
Опель кадет акпп 1.6 бензин 88р На ходу, возив дітей в школу кожен день
По двигуну було реставровано дві головки блока ,замінено нові клапані кришки ,катушка вв провода і свічки .грм і помпа усі сальники ,кондиціонер працює но через фільтр осушник за 5 місяців виходить фреон пускає по вальцовці,потрібно варити пороги дно ціле,аупп поміняне масло повністю проливом через радіатор,гідроблок знімася мився і мінялися прокладки і резинки,газ 4 покоління ,круїз працює,непогана музика,машина вся обешумлина ,гарний вихлоп. обмін з доплатою до 4500 сюда)
Машинка в чудовому стані. Фільтра та масла поміняні.
