- 500 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам власний автомобіль. Економний, газ бензин. На свої роки гарний стан. Деталі по телефону.
Продам власний автомобіль. Економний, газ бензин. На свої роки гарний стан. Деталі по телефону.
Продам опель, повністю на ходу, сів і поїхав, багато запчастин до нього віддам дарма, днище луджене машина не гнила газ бензин
Продам авто, пригнане власноруч з Німеччини. В ідеальному стані. Їздила по суті тільки по німецьких автобанах. Продаю бо переїжджаю до Англії, а там не має сенсу мати ліворульне авто. По усім додатковим питанням пишіть в особисті. Переглянути можна за домовленістю.
Мотор 1.4 газ бензин, газ вписаний, евро 2,Розход 7.5 л газу на 100 км бензину літрів 5. Мотор масла не бере, від заміни до заміни,не димить. заводиться зпів оберту. Ходова зроблена, сів поїхав. Салон ухоженный, не витертий, всі питання по телефону
Opel INSIGNIA SPORTS TOURER 4x4: Виїздний форкоп, розпізнавання дорожніх знаків, адаптивне освітлення фар, допомога при паркуванні, адаптивний круїз контроль, електро ручний тормоз (кнопка), автоматичне закривання кришки багажнику ( з ключа, салону та кришки багажнику), омивач передніх фар, сонцезахисні шторки на задніх дверях. Я власник).
авто в робочому стани вси питання по телефону
Авто в хорошому стані, повністю на ходу. Вкладень наразі не потребує. Масло мінялось в лютому 2024 році . Двинуг, коробка, ходова в хорошому стані. Машина кожен день на ходу. Два комплекти резини. Телефонуйте за номером Володимир (Телеграм, Вайбер,WhatsApp )
авто на ходу їде бодро варити нічого не треба ціна договірна все інформація по тел
продам Опель віваро 2009 год
Продаю своє авто Опель вектра а -газ /бензин ( не вписаний в техпаспорті) .Машина на ходу, Пробіг 300000. Всі деталі на фото.
Продам Опель Омега а в хорошем состоянии ,газ 4 поколения,по ходовой делать не чего не нужно ,мотор не дымить едет норм ,салон целый 4 стеклоподъёмника, сигнализация
На полном ходу. 1.6 , газ вписан, поварена , покрашена, кожаные седенье с подогревом (BMW), оптика ксенон, музыка норм, литьё р13, лето. Возможен обмен
Авто в хорошому стані
Авто в хорошому стані. Вкладень не потребує. Охайний і не прокурений салон. Резина хороша.
2,0 і газ бензин газ вписаний в тех пас машина на ходу сів поїхав є нюанси по кузову торг присутній
