- 215 тис. км
- Вінниця
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам авто Опель астра 2013 диз 1.7 6передач стартстоп пригнаний з Голландії розмитнений стоїть на обліку .1 власник в Україні авто знаходить ся в м вінниця центр .без пробіга по укр
Автомобіль тільки привезений з Німеччини! Куплений на лізинговому аукціоні! Повністю розмитнений та сертифікований! •Рік 07/2021 •Пробіг 130.000 км •Двигун 1.5/77кВт/105к.с •Паливо дизель •Коробка механіка Комплектація ELEGANCE✔️ -Автоматичний кліма-контроль -Круїз контроль -Контроль дистанції попереду -Асистент руху по смузі -Комбінований салон шкіра з тканиною -Сидіння з бічною підтримкою -Підігрів сидінь та керма -Мультимедійна система з навігацією -Карти України та Європи -Apple CarPlay/Android Auto -Камера заднього виду -LED оптика -Асистент паркування -Контроль тиску в шинах -Система старт-стоп -Датчик світла та дощу -Заводське тонування -Легкосплавні диски 16 радіус -Всі ключі Сервісна книга зі всіма відмітками!Крайній сервіс на 113.533км! Оригінальний пробіг гарантовано!Немає пошкоджень та підфарбувань! Відмінний стан автомобіля!!! Зроблений детейлінг!!! МОЖЛИВА ПЕРЕВІРКА У ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА! ПРАЦЮЄМО НА РЕПУТАЦІЮ! TikTok&Instagram Kareta
Автомобіль пригнаний в 2015 році. Приганявся для себе, у власності був в одній сім’ї. Повністю обслуговувався, все замінювалось вчасно. Потужний та еконономний 2.0 дизельний мотор з автоматичною коробкою передач. Комфортний в експлуатації та вмісткий. Кондиціонер заправлений, все працює. Допомога в продажі не потрібна, автобізнесменам не турбувати. Торг на огляді. Додаткові питання за телефоном
Авто кожного дня на ходу. З недоліками по фарбі нічого не робили, щоб було видно в якому стані метал. Більше інформації по телефону.
Opel Astra j 1.7 cdti 2013 рік, ресталінг 264 км До ДТП не фарбована, гарний стан. Один власник! Запускається та пере двигається Мотор робить рівно та тихо, запускається чітко. Кпп без нарікань. Салон чистий. Спрацювали подушки безпеки. Хороша комплектація. Удар був у лівий лонжерон. Двигун на місці. Документи в порядку. Любий вид переоформлення. Можливо доставка.
Всі деталі за телефоном
Продам Opel Astra H, 2009 рік, 1.6 бензин Автомобіль у хорошому технічному стані, економний та надійний. Зручний для міста та подорожей, просторий салон, гарна динаміка. Вчасно обслуговувався, вкладень не потребує. Деталі за телефоном.
Автомобіль в технічно справному стані. 1.7 дизель ( динаміка та приємний розхід палива).По кузову наявні дефекти (відображено на фото).Обслуговується вчасно та якісно. До продажу не готувалась. На даний час ціна нижча ринку ( для усунення недоліків по кузову). Екологія на місці. Перший власник в Україні. На автомобілі, стоїть якісне світло, активований бортовий комп'ютер, навігаційна система. Любий вид переоформлення. Невеликий торг.
Якщо потрібне авто без вкладень і на кожний день, Вам сюда. Автомобіль на 16-тих титанах, без РИЖИКІВ, повністю обслужений, а саме з недавнього: новий акумулятор (гарантія є), новий оригінальний комплект ГРМ, масла/замінники, крута тоніровка в круг, нова по регламенту помпа. Двигун ззовні повністю сухий без масляних плям, для цього замінено відповідні прокладаки, сальники. Автомобіль зразка сів поїхав, НІЯКИХ вкладень, ходовка м'яка без лишній звуків, двигун працює рівно, коробка і щепеля без ревків, салон просто СУПЕР, як новий,не курили, не диміли. Робив авто власноруч для сім'ї, для себе, всі негайні ремонти виконував вчасно, запчастини тільки оригінальні, коштів не жалів. Не демить, не сапунить, їде бадьоро, працює кожна кнопочка. Основні фішки цього авто для порівняння з ідентичними: омивач фар(автоматичний), авто складання зеркал, автосклопійомний, підігрів сідушок, мильтируль, бортовий комп'ютер, ходові вогні, класна музика та багато іншого. Телефонуйте, домовляйтися про зустріч, дивіться, авто дійсно заслуговує на увагу. Торг мінімальний, адже авто в дуже хорошому стані, новий власник буде задоволений. Будь яке переоформлення!!! PS: на сьогодні потрібно замінити гідропідилювач керма(3500грн), лівий передній датчик АБС(1000грн) і передні тяжки стабілізатора(1000гр), на це все адекватний торг.
Продам власне авто, в хорошому стані, приганявся з Німеччини, 1 власник в Україні, стоїть ГБО 2 покоління, 2 комплекти легкосплавних дисків, 2 комплекти ключів, мультикермо, круїз-контроль, 4 склопідйомника, датчик світла, датчик дощу, клімат, обмін не пропунувати, машина в гарному технічному стані, обслуговувалась на хороших СТО, є багато нарядів і чеків. Автомобіль до продажу не готовилось, продаю як є
у рідній фарбі.рідний пробіг 185000км.за літо вкладено 35000гривень.зроблено страхування,новий АКБ.ГРМ, котушка, гальма, ступиці з підшибниками, шарові, підшибники на стійках проїхали менше 500км.авто практично стоїть в гаражі,їзжу робочою,за 3 роки накатал 4000км.стоїть без діла.обмін на евакуатор рівноцінний або з моєю доплатою бажано вантаж від 3000кг по документах.на бус,фольсваген кадди.
Економне авто в хорошому стані їздить дружина, до продажу не готувалось, замінено щеплення та грм минулого року, свіжа страховка, літня гума, все працює без нарікань з документами повний порядок продаж тільки з переоформленням
машинка на повному ходу обслужена повністю росхід радує 5/6 на 100 щеплення нове круїз працює кондиціонер заправлений датчик світла датчик дощу все працює з нюансів тріщина на лобовому по кузову мілкі сколи машина не нова з салону ТОРГ БІЛЯ КАПОТУ ЯКЩО ОБМІН ТІЛЬКИ НА ДЕШЕВШЕ АВТО
Продам хороший автомобіль. Було не велике пошкодження з переду. Повністю на ходу. Мотор і ходова в чудовому стані. Їде дуже бодро як для 1.3. 12сикунд до 100км. Форсунки всі 4 нові. Нові ступіци. Нові тормозні диски. Замінене масто та всі фільтра. По ходовій не має питань. Єдине знятий компресор кондиціонера є в наявності. Потрібно відреставрувати. Тільки з переоформленням.
Продам особисте авто, є проблема по електриці . 1 тис. км. назад повністю замінив щеплення. 30 тис. км. назад була зроблена капіталка мотору. Стоїть гарна музика та саббуфер.
Пригнана с Німеччини ,стан новой машини ,все обслужена ,без вкладень ,по мотору тоже цеп ,масла ,фільтра поменяно все обслужили , добра комплектація ,салон в гарному стані,маленький рос хід солярки дуже ,в рідній фарбі на обмін 8000
