- 250 тис. км
- Жмеринка
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто на впевненому ходу, по авто все працює.
Авто на впевненому ходу, по авто все працює.
Продам Opel Astra H 2008 року. Двигун 1.7 CDTI (110 к.с.). Пригнаний в 2019 році. Перший власник в Україні. Механіка чітка, ходова в нормі, нічого не гримить. Нещодавно зробив не велике ТО - замінив ремінь ГРМ, ролики та помпу, тому можна сідати й їхати без зайвих думок. Заправлений кондиціонер, пічка гріє відмінно, працює круїз-контроль, чудова зимова резина. Торг біля авто.
Замінено масло та фільтра на 332000, замінені всі гальмівні диски та колодки, 8 т тому встановленно нове щеплення та демфер, нова літня резина 1 сезон, також є зимова резина та набір літніх ковриків Машина вкладень не потребує
Італійська газова установка ставилась в Німеччині, працює ідеально, та економно.Тюненгова комплектація (OPC),зовсім інший обвєс,дуже в гарному стані. Заводське тонування скла,включно з лобовим.Пригнана з Німеччини. АКПП- Aisin(не робот), дорогі сидіння -RECARO. Авто в самій повній комплектації,все працює ідеально. Не бита,не фарбованиа.Двигун працює гарно,масло не їсть.Новий аккумулятор.
Opel Astra 2012 рік 1.7 дизель, механіка. Авто в дуже хорошому стані, по машині робилось усе вчасно та для себе. Ходова повністю зроблена, мотор працює рівно, коробка без зауважень. Салон доглянутий, кузов у хорошому стані. Заправлений кондиціонер, встановлений новий акумулятор. Машина вкладень не потребує — сів і поїхав. Пробіг рідний Торг присутній, але мінімальний, бо авто дійсно в хорошому стані і за машину не соромно, плюсом ще зимня резина
Торг у капота ********** Олександр
Код товара: 77445 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Пропонуємо вашій увазі Opel Astra 2007. Авто офіційне доглянутім стані, від другого власника в Україні, додатково встановили ГБО яке вписали в технічний паспорт. Має чудову комплектацію яка містить. кондиціонер мультифункціональне кермо, мультимедія з AUX, акустика, CD, та багато інших корисних функцій, гума 16 R на легкосплавних дисках. Авто можна перевірити на будь-якому СТО. Запрошуємо вас на тест-драйв!
Авто свіжопригнане з Німеччини,в ідеальному стані.Сервісна книга,можливі різні перевірки.Всі деталі по телефону!
детапльна інформація по телефону
Авто в гарному стані обслужина,робоча лошатка кожин день на ходу
є питання по кузову торг мінімальний цеп замінений на 270
Продам Opel Astra H.від власника,автомобіль в гарному технічному стані,замінений ремінь грм стоїть bosch,помпа,ходова частина повнісю перебрана,по кузову є сліди експлуатації без глобальних проблем гнилі,днище в дуже гарному стані,гарна літня резина 2024р.,великий багажник на 500л.,високий кліренс,фари відполіровані та покриті захисним шаром лаку 1.5 роки назад тому не будуть вигорати та жовтіти з часом,салон охайний та доглянутий,один власник в Україні який експлуатував авто,обґрунтований торг біля автомобіля,деталі по телефону.
на повному ходу переоформлення є страхування є
🚗 Opel Astra H Caravan 1.6 бензин, 115 к.с. ✔️ Один власник в Україні ✔️ Автомобіль у доглянутому та збереженому стані ✔️ Вчасне обслуговування — замінено мастило, фільтри та ГРМ ✔️ Салон чистий та охайний, не прокурений, сидіння збережені під накидками ✔️ Якісне тонування по колу дорогою плівкою ✔️ Комплект літньої гуми R16 + комплект зимової гуми ✔️ Технічно справний, вкладень не потребує — сів і поїхав 🔹 Кузов універсал — практичний та місткий для сім’ї й подорожей 🔹 Економний та надійний двигун 1.6 бензин 🔹 Автомобіль пригнаний з Німеччини 📍 Перегляд у зручний час за домовленістю. 💰 Розумний торг біля автомобіля.
Продаю власне авто другой власник в Україні. Авто в дуже гарному стані вкладень не потребує абсолютно. Замінено тормозні диски і супорта в круг, уся ходова частина нічого не стукає. Салон чистий охайний не прокурений. Авто варте уваги готовий до перевірки на СТО. Усім гарних покупок.
Хороше, надійне авто, я перша власниця в Україні, за 3 роки користування жодного разу не підвело. Обслуговувала відповідально та вчасно. Продаю із накидками літо/зима та двома комплектами шин: літо - континенталь, зима - хенкук. Економне по споживанню палива, збитенька, усе працює як годинничок. З недоліків - місяцями зліз лак, є подряпини, які можна прибрати поліруванням. На дані хиби готова вступити ціну.
