- 232 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Авто пригнане з Німеччини в хорошому стані тільки поміняне масло фільтра і ремінь грм є всі чеки 1.7 дизель
Авто пригнане з Німеччини в хорошому стані тільки поміняне масло фільтра і ремінь грм є всі чеки 1.7 дизель
Opel Astra G, 2004 року, р. Харків
Якщо потрібне авто без вкладень і на кожний день, Вам сюда. Автомобіль на 16-тих титанах, без РИЖИКІВ, повністю обслужений, а саме з недавнього: новий акумулятор (гарантія є), новий оригінальний комплект ГРМ, масла/замінники, крута тоніровка в круг, нова по регламенту помпа. Двигун ззовні повністю сухий без масляних плям, для цього замінено відповідні прокладаки, сальники. Автомобіль зразка сів поїхав, НІЯКИХ вкладень, ходовка м'яка без лишній звуків, двигун працює рівно, коробка і щепеля без ревків, салон просто СУПЕР, як новий,не курили, не диміли. Робив авто власноруч для сім'ї, для себе, всі негайні ремонти виконував вчасно, запчастини тільки оригінальні, коштів не жалів. Не демить, не сапунить, їде бадьоро, працює кожна кнопочка. Основні фішки цього авто для порівняння з ідентичними: омивач фар(автоматичний), авто складання зеркал, автосклопійомний, підігрів сідушок, мильтируль, бортовий комп'ютер, ходові вогні, класна музика та багато іншого. Телефонуйте, домовляйтися про зустріч, дивіться, авто дійсно заслуговує на увагу. Торг мінімальний, адже авто в дуже хорошому стані, новий власник буде задоволений. Будь яке переоформлення!!! PS: на сьогодні потрібно замінити гідропідилювач керма(3500грн), лівий передній датчик АБС(1000грн) і передні тяжки стабілізатора(1000гр), на це все адекватний торг.
По авто проблем немає! В Україні пробіг 5 тисяч. Працюе мотор та ходова без нарікань, по косметиці потрібно робити, торг присутній. По моїм даним в ДТП не була. Місто 8+ л. - Траса 6+ л. В залежності від стилю їзди. Двигун a14nel. Датчик світла, датчик дощу, електроручник, допомога при старті вгору, підігрів керма, підігрів передніх сидінь, круїз контроль, кондиціонер, блютуз до штатної магнітоли. Задні тормозні диски старі, але в нормі, передні замінив, колодки в нормі и передні і задні, на тисяч 25 вистачить. Нові колодки передні та задні в подарунок новому власнику. Комплект зимової гуми, але без дисків, треба буде перевзуватись. Зробив хімчистку салону пару місяців тому. Телефонуйте, буду радий поспілкуватись.
Opel Astra G Twinport 1.4, гарний стан, пробіг рідний. Дуже жвавий та економний автомобіль з високим кліренсом. Вписано газ. Бережна експлуатація.
Авто на ходу, з документами все добре. 2 комплекти шин (зима, літо).
Авто в доволі непоганому стані,з деякими нюансами
Авто тільки пригнане, розмитнене і поставлене на облік 7 05 2026. Сам лічно приганяв. Авто в рідній фарбі,і рідним пробігом . Я перший власник.
Opel Astra H 2012 — Офіційна, 1 власник, дуже добрий стан. Я єдиний власник з автосалону. Коробка робот-автомат (Easytronic): 5-ступеневий робот. Економія пального (майже як на механіці), але комфорт автоматичного перемикання. Коробка обслужена, в чудовому стані. Салон чистий та доглянутий. Кондиціонер повністю справний. Подушки всі цілі. В салоні ніколи не палили. Два комплекти резини. 235/50R19. Зимова гума вже стоїть.
Продам хороше авто! Все замінено,по роботі авто та по ходовій питань немає.
Авто, яке привертає багато уваги. Astra F Bertone в яскравому кольорі на максимальній комплектації. Електро дзеркала, ABS, електро скло підйомники, гідро підсилювач керма, електричне складання криші, камера заднього огляду, підсвітка днища, диски р17, тюннінгована передня і задня оптика, гарний вихлоп. Кузов в чудовому стані, без корозії, повністю оброблений. Двигун 2.0, замінені всі ремні, ролікі, масла, фільтра і тд. Рідний пробіг. Ходова без нарікань, замінено все що треба і не треба було )) В авто вкладено більше 4к$
Офіційний автомобіль, куплений в салоні. Пробіг 100% оригінальний. Два комплекти гуми
Опель на повному ходу. мотор працює добре. варити і фарбувати не потрібно. ходовка жива. гума хороша. є підсилювач керма і люк. оформлення будь-яке
Продам власне авто, в хорошому стані, приганявся з Німеччини, 1 власник в Україні, стоїть ГБО 2 покоління, 2 комплекти легкосплавних дисків, 2 комплекти ключів, мультикермо, круїз-контроль, 4 склопідйомника, датчик світла, датчик дощу, клімат, обмін не пропунувати, машина в гарному технічному стані, обслуговувалась на хороших СТО, є багато нарядів і чеків. Автомобіль до продажу не готовилось, продаю як є
у рідній фарбі.рідний пробіг 185000км.за літо вкладено 35000гривень.зроблено страхування,новий АКБ.ГРМ, котушка, гальма, ступиці з підшибниками, шарові, підшибники на стійках проїхали менше 500км.авто практично стоїть в гаражі,їзжу робочою,за 3 роки накатал 4000км.стоїть без діла.обмін на евакуатор рівноцінний або з моєю доплатою бажано вантаж від 3000кг по документах.на бус,фольсваген кадди.
Авто офіційне, куплене в 2012 році у автосалоні в Івано-Франківську. У власності однієї сім'ї, пробіг оригінальний. Без ДТП. У вересні пройшла ТО (замінено масло та фільтри, ходова у доброму стані). У машини гарна комплектація - клімат-контроль, датчики дощу та світла, круїз-контроль, підігрів сидінь та керма, комбінований салон. Всі кнопки та функції працюють. Салон у гарному стані. Гаражне зберігання. Є комплект зимової гуми .
Економне авто в хорошому стані їздить дружина, до продажу не готувалось, замінено щеплення та грм минулого року, свіжа страховка, літня гума, все працює без нарікань з документами повний порядок продаж тільки з переоформленням
Вартість 2700$ всі питання за номером телефона **********(Павло)
Авто в хорошому технічному стані новий радіатор замінена вся ходова по машині робити нічого непотрібно
