- 200 тис. км
- Ромни
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продаю авто Opel Astra F 1.6 1992р. Колір синій, авто на ходу, їздить кожен день.
Авто в ідеальному стани сів поїхав авто переоформлюется Всі питання по телефону **********
Машина з Німеччини заїхала власним ходом у серпні 2024 з оригінальним пробігом....Масла і все решта було ще в Німеччині на сервісі змінено...Машина по Україні не їздила,зберігається в гаражі...
Авто у гарному стані, технічна частина працює на відмінно, вкладень не потребує. Детальніша інформація за номером
Автомобіль пригнаний з Германії. Не битий, не фарбований. Проведено ТО в Украіні. Замінено 4 стойки, рульові тяги, масло, всі фільтра (салона, воздушний та ін). В гарному стані, не полірована, не готувалася до продажі. Всі побробиці за номером телефону
Продаю свою ластівку в надійні руки, машина в хорошому стані, двигун, коробка все добре, ходова збита. Була заміна олії, фільтра, солоний та повітряний на 197 тич. була заміна помпи та ременя,була заміна антифризу, заміна гальмівних колодок та барабан. Пишите и звоните на вайбер!!!!
Продам опель астрал 2008р.в. в відмінному стані. Машина в рідній фарбі, без єдиного підкрасу, без вмятин і царапин. Всі вікна рідні. 100% без дтп. Мотор працює рівно, масла не бере. Авто обслуговується на офіційному автосервісі. Всі розхідники мінялись вчасно. Кондиціонер дме холодним. Кожна кнопка в машині працює. Є комплект зимовоі гуми на дисках. Детальніше по телефону.
Була пригнана з польщі Володію машиною вже 6 років За детальною інформацією звертайтеся по телефону
Opel Astra 2008 р. перший власник в Україні. Авто в рідній фарбі без вм'ятин. Гаражне зберігання. Комфортний салон без дефектів , місткий багажник. 2 комплекта ключів. Наявна зимова резина в хорошому стані. Проводилось ТО , заміна мастила і фільтрів 3 тис. км. тому. Авто на ходу ,капіталовкладень не потребує сів і поїхав. Авто варте вашої уваги. Реальному покупцьови торг біля капота.
Продам хороший не дорогой в эксплуатации авто.Каждый день на ходу.вложений не требуется, все расходники поменяны.есть моменты по кузову не критично.торг серьезному покупателю у капота.Продажа не срочная!!!!! Переоформление или снятие с учёта! Интересно обмен "ключ на ключ" на авто 2000х годов (сенс,нексия и т.д) • Всем добра!
Продам авто в хорошому технічному стані. Власник по тех.паспорту. Деталі за телефоном.
всі питання по телефону...
автомобіль в гарному стані, всі запитання по телефону
Автомобіль в хорошому стані, замінено масло, свічки, стартер, датчик колінвалу, новий акумулятор.Стоїть зимова резина.Почистив дросильну заслінку.Страхока на рік.Два ключа. Можливо обмін на БМВ е46.Більше інформації за телефоном
за детальною інформацією звертайтеся за номером телефону
автомобіль у відмінному стані. хороший вибір за розумні гроші. дешеве обслуговування і приємний розхід палива. деталі за тел.
