- 350 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Сімейне авто, перша автівка батька, у сім?ї з 2009 року. Все працює і гарантовано— сівпоїхав куди завгодно далеко
Сімейне авто, перша автівка батька, у сім?ї з 2009 року. Все працює і гарантовано— сівпоїхав куди завгодно далеко
Продам Опель Астра К, 2016 року, 1.6 TDI 136 лошадок. Авто має: - 2х зоний клімат - круїз контроль (не адаптивний) - підігрів руля та передніх сидінь - автоматичні датчики світла та дощу - попередження про зіткнення - задні парктроніки - дротовий CarPlay - лінзоване ближне світло (встановлено лед лампи, світить дуже файно) - лед задні фонарі - чорна оббивка салону і стелі - спорт режим, та багато іншого. - 2 ключі Замінено комплект ГРМ, оливу в моторі та всі фільтра. 2 комплекти гуми. Авто їде добре, нічого не стучить, не гримить. Торг присутній - телефонуйте домовимось, відповім на всі питання.
Я перший власник в Україні. Пригнана з Австрії. Всі кнопки, як і кондиціонер працюють відмінно. Два ключі. Сервісні документи. У ДТП не була. Підкрасів немає. Обслуговував лише на СТО. Нова вихлопна, акумулятор. Тільки поміняв масло та охолоджуючу рідину. Масло не бере взагалі. Газ ніколи не стояв. Віддам, на додачу, другий набір заводських легко сплавних дисків.
Машина в гарному стані. Двигун звичайний 1.6 Газ - бензин 4 покоління. Їде на бензині і на газі. Економна. Обслужена,замінено ремені, ролики, масло і фільтра. Кузов не ржавий і не гнелий. Салон чистий не затертий. Ходова в нормі. Електрика вся працює. Є склопідіймачі. Електро дзеркала. Кондиціонер Стоїть металевий захист двигуна. Любий вид переоформлення.
Продам • Opel Astra 1993 року • 1.6 моновприск, мотор працює добре • Питання по вижимному підшипнику, і по ЛКП, на фото видно • 1500$ з торгом
автомобіль в хорошому стані, рідна фарба, частково лущений капот, тюнінговані фари автомобіль сам повністю справний, все в ідеалі можливий торг на Пасат В6 седан або Шкода Октавія з моєю доплатою дзвонити на номер
Авто Опель на фото видно дефекти, досить вигідна пропозиція на рахунок обслуговування. Сама їзджу 6 років,вчилась їздити. Чудова машина для навчання, та і кому підходить купували за 4000$. масла не бере, економно щодо палива.
Продам сімейний автомобіль, купувався минулого року для навчання. Навчилися, продаємо. На ходу щодня, було багато чого зроблено та замінено, з останнього (шарові наконечники, саленблоки ричагів, зчеплення, сальники приводів, нові датчики, бронепроводи). Днище, арки добре оброблені. Для своїх років хороший, комфортний, надійний автомобіль у нормальному робочому стані. З мінусів, у попереднього власника було замикання проводів, підгоріла частина заднього сидіння, мені не заважало, на їзду не впливає, вирішується заміною. Торг біля капота. Зв'язок Вайбер, Телеграм.
Опель астра 1.6 2007 рік Газ-бензин Встановлена дизельна коробка передач, за рахунок цього витрата автомобіля стала дуже приємною! Місто з кондиціонером витрата 8.5, траса 8 - і це ГАЗА!!! Мотор при цьому не під навантаженням. Увесь функціонал авто повністю робочий! У ДТП не брав участі! З мінусів рижики на арках. Гума зима-літо-віддаю Так само в авто є акустична система Alpine (саб, підсилювач, твітери). Люди як правило лякаються, коли вперше сідають. Газ -системи BRC-Італія, працює як годинник! Авто не потребує жодних вкладень по мотору або ходовій, сів і поїхав! Машина знешумлена! З усіх питань телефонувати.
Всі питання по телефону.
потрібно девитись до двигуна почала диміти можливо пробило прокладку немає часу займатись машиною Тай і майстрів немає мотор заводеться переоформлення через дію Машина находиться м. Радехів Можна оглянути після 18:00 Без торгу 2700
машина на ходу сів і поїхав. є легкі дефекти по кузову
Авто в гарному стані Ходова,коробка,мотор,салон в гарному стані.масло фільтра поміняні кондиціонер заправлений. Сервісна книжка Всі деталі за телефоном.
Продам авто в хорошем состоянии 1.6 г/б газ вписан в тех паспорт Гидроусилитель,стеклоподъемники, кондиционер Переоформление Торг не большой!
OPEL Astra H 2008 року випуску у хорошому стані. Надійний та простий атмосферний двигун 1.6 л. Авто без ДТП, в рідній фарбі (є незначні сколи по кузову). Безпека ціла, Встановлено ГБО, розхід палива 9-12 літрів газу на 100 км. На 220.000 км. проведено ТО (замінене мастило в двигуні, замінено мастило в КПП, ремінь, елементи ходової частини, встановлений новий АКБ, новий радіатор, та інш. Шини зима залишок 60 відсотків. Авто в хорошому стані, не потребує додаткових вкладень. Торг біля автомобіля.
Авто в хорошому стані
Продам власне авто! Економний,надійний та компактний - це головні слова цього авто. Все вчасно обслуговувалося, гума вже зимова нова. Авто було сімейним. Чому продаю, тому що маю потребу у великому (хочу кросовер).
Деталі по телефону
авто в гарному стані , кузов весь цілий без іржи, зроблено Т.О.масла фільтри, заміна комплекта грм з помпою,нові пружини. продаж з переоформленням...
