- 160 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Замінено рідини,фільтра Гальмівні колодки Свічки накалювання Без додаткових вкладень Обмін з моєю доплатою!
Замінено рідини,фільтра Гальмівні колодки Свічки накалювання Без додаткових вкладень Обмін з моєю доплатою!
Автомобіль продається тільки через зняття з обліку, я є другим власником з листопада 2021 року, перший власник купував даний автомобіль в Україні в салоні. Автомобіль в гарному стані, чистий салон , не потертий, є чохли на весь салон ( я зняла їх, але ідуть в комплекті з авто оригінальні). Страховка дійна ще шість місяців Авто тоноване мною, тонування якісне і свіже, є сертифікат на тонування. На 238 тис замінено свічки та поставлена нова катушка запалювання. На 223 тис заміна ГРМ ( слідуюча через 60 тис ) На 238 тис замінено масло і фільтра всі ( слідуюча через 15 тис, комп'ютер покаже час заміни слідуючої). На 235 тис замінено лямбда зонд ( слідуюча заміна через 80-90 тис) Пробіг оригінальний, люба перевірка на любому СТО. Є кондиціонер, все заправлено, працює відмінно. Замінено стойки передні. Є запаска, комплект першої необхідності для авто. Мною усунута проблема блокування руля ( слабкість цих авто хто знає ). Два комплекта ключів. Заводиться в любу погоду в першого оберту, зимою це супер тепле авто, літом комфортно теж, завдяки кондиціонеру. Не димить, масло не викидає, гарна машина в гарному стані. Пороги без корозії, показано на фото. Є декілька зовсім незначних нюансів по кузову, всі на останніх фото, тріщина на лобовому ( відлетів камінчик ), але воно не впливає, я так купувала і від'їздила зиму без проблем, ( заміна приблизно 200 ? )
Дуже гарне легкоуправляемое авто на свої роки в дуже хорошому состоянии, есть скол на лобовому склі двигун працює як часи, ходову полностью перебрал 500 километров проехал , климат роботает хорошо зимой очень тепло, росход по городу 7 литров по трасе 5- 5.5 литра.
Авто доглянуте, тех обслуговування проводилось вчасно. Двигун - 1,6 бензин. Авто офіційне(не пригнане). Коробка передач робот.
Opel Astra H 1.6 бензин/газ, 2009 рік Продам власне авто. Машина на повному ходу, використовується кожного дня. Надійний, економний і простий в обслуговуванні автомобіль. Двигун 1.6 працює добре як на бензині, так і на газу. Не димить, заводиться без проблем. Встановлене газове обладнання, працює нормально, газ вписаний. Коробка передач без зауважень, всі передачі включаються чітко. Ходова частина в нормальному стані, їде приємно. Пробіг 241 тис. км. Салон доглянутий, чистий, в хорошому стані. Вся основна електрика працює. Комплектація: • кондиціонер • електросклопідйомники • електродзеркала • магнітола Sony • центральний замок По кузову є нюанси, детально видно на фото. Авто технічно справне, сів і поїхав. Торг біля авто.
Продам Opel Astra H 2012 1.6 бензин. 2 власник з 2017 року. Авто офіційне. 177 тисяч пробігу. Ви 2018 встановлено газ. Дві сервісні книжки з відмітками ТО.та заміни запчастин. Два комплекта резини. Літні нові. Зими ще вистачить на 3_4 сезони.Два комплекти ключів. Автомобіль в ідеальному технічному стані. На протязі останнього місяця замінено гальмівні колодки по колу, зроблене регулювання клапанів (хто в "темі" для чого на газу це робиться, той зрозуміє. Автомобіль для тих, хоче радіти покупці, в не їздити по сто.Має косметичні сліди користування. Найближчі 50 тисяч км крім заміни оливи нічого не потрібно буде робити. Олива заливалася Motul specific 5w30. Фото під клапанною кришкою розкаже,як доглядали за авто.
Продається авто технічно в доброму стані ,оскільки в авто вкладено дуже багато коштів,повна капіталка двигуна 1500 доларів , нове зчеплення з маховиком і вижимним і циліндр зчеплення + 40000 грн, заміна ланцюга 25000 грн масла фільтра антифриз поміняно ) по кузову є сколи царапини не критично оскільки авто не є нове! Причина продажі потрібно менше по кузову авто на автоматі оскільки це не підходить для сестри !
Продам економне надійне авто на автоматі 1.6 газ бензин газ 4 покоління вписаний в техпаспорт По авто зауважень немає Автомат перемикає плавно Двигун обслужений масло грм помпа фільтра все замінено ходова частина зроблена Будь який вид переоформлення
Ухоженный, хозяйский автомобиль с вместительный багажником. По двигателю,ходовке вопросов нет абсолютно! Весь в родной краске! резина зима. Газа нет и никогда не стояло! Продажа только с переоформлением
Офіційна. В гарному збереженому стані. Ціла, без дтп, без підкрасів. Повна інформація міститься на офіціалі Opel. Було декілька переєстрацій, по факту я другий власник. Свіжий АКБ. Два комплекти коліс. Два ключа. Додатково: тонування(usa), камера з/в, anbroid+carplay, led-світло. Розгляну обмін з моєю доплатою на VAG.
Продам Опель Астра H 2008р.1,6 бензин. Другий власник. Перший власник в Україні. Кожен день на ходу,все працює,дзвоніть питайте
Продаю автомобіль, в хорошому стані, деталі по телефону.
Автомобіль у відмінному стані, перший власник в Україні, жодних капіталовкладень не потребує, КПП автомат, два комплекти шин на оригінальних дисках у хорошому стані, кондиціонер працює, салон велюр, дороге тонування, заводський форкоп. Деталі по телефону.
Опель Астра g на свої роки дуже в гарному стані. Встановлена ксенонова лінзована оптика. В протитуманних фарах також встановлено ксенон.Люк.Перешиті сидіння та стеля темно сірого кольору.Електроскло підіймачі.Центральний замок.Тонуваня по колу.Фаркоп.ГБО 4покоління вписане в тех паспорт.Пудушки безпеки водія/пасажира.Все працює справно.Шкіряне кермо.Шкіряна ручка КПП.Двигун та КПП працює без нарікань. Ходова частина справна.По кузову є не значні нюанси так як авто не нове.Замінено новий АКБ ,термостат,радіатор,прокладка клапанної кришки.Є запаска нова(додатка).Легкосплавні диски 15r. Документи в порядку.Переоформлення.
авто в хорошем состоянии, полное и своевременное ТО.Все вопросы
